Реабілітація після інсульту в пансіонаті для людей похилого віку

Інсульт є найпоширенішим захворюванням, він викликаний порушенням кровообігу в мозку. Щоб уникнути повтору критичної стадії захворювання, що є смертельно небезпечним для організму, необхідна правильна своєчасна реабілітація і відповідне лікування.

Догляд за лежачими хворими в нашому будинку для людей похилого віку

В пансіонаті «Турбота» літні люди перебуваючи під наглядом кваліфікованих лікарів і медичного персоналу дуже швидко возвращаються до самостійного життя .Програма відновлення для кожного пацієнта розробляється індивідуально, вивчаючи вид і ступінь пошкодження головного мозку. Також здійснюється профілактика ускладнень, що наступили, після інсульту: обмеження рухової функції, проблеми з промовою, втрата пам’яті.

За допомогою лікувального масажу, занять ЛФК, фізіотерапії відновлюємо порушені рухові функції. Спеціальний комплекс вправ і процедур допоможе максимально швидко відновитися.

Лікарська терапія є прекрасним підкріпленням курсу відновлення.

Також дуже велику роль грає психологічна і соціальна реабілітація, яку проводять досвідчені лікарі-психологи.

В стінах нашого пансіонату Ваші рідні отримають тільки якісний догляд і підтримку, що дозволить максимально швидко повернутися до нормального життя, а також забути про післяінсультних неповноцінності.

Похожие статьи