Особливості реабілітації після інсульту в нашому пансіонаті для людей похилого віку

При інсульті в судинах головного мозку порушується кровообіг, що супроводжується втратою певних функцій організму. Особливо часто хвороба виникає у людини похилого віку. Для відновлення організму необхідно вчасно почати правильну реабілітацію хворих після інсульту. Як вона проводиться та де пропонує пройти курс реабілітації після інсульту Київ та область?

Реабілітація хворих після інсульту

Для усунення наслідків захворювання потрібен курс реабілітації хворих після інсульту, що дозволяє повернути організму пацієнта втрачені функції. Цим професійно займаються працівники пансіонатів після інсульту. Вони проводять комплексну реабілітацію після інсульту вартість якої розраховується індивідуально.

Основні напрямки відновлювальних процедур:

 1. Фізична реабілітація після інсульту — фізкультура для приведення м’язів у тонус, що дозволяє повернути людині здатність рухатися.
 2. Мовна реабілітація після інсульту — заняття з логопедом для відновлення чіткої мови та акуратного письма.
 3. Психологічна реабілітація після інсульту — консультації психолога, що допомагають поліпшити настрій та нормалізувати емоційний фон.

«Турбота» — сучасний центр реабілітації після інсульту

Клініка «Турбота» — найкращий пансіонат реабілітації хворих після інсульту. Тут виконують швидку реабілітацію після інсульту ціни якої залежать від особливостей конкретного типу захворювання. Працівники клініки повністю візьмуть на себе турботу про пацієнта та відновлення його організму.

Реабілітація після геморагічного інсульту

Цей вид захворювання являє собою крововилив у мозок внаслідок розриву артерії. Людина втрачає свідомість, відчуває головний біль і тахікардію, не здатний контролювати сечовипускання та рух однієї з половин тіла. За допомогою правильної реабілітації лежачих хворих після інсульту легко вдається повернути людині здатність рухатися.

Ключові заходи з реабілітації після геморагічного інсульту:

 • допомога в гігієнічних процедурах, одяганні, прийманні їжі;
 • гімнастика для м’язів;
 • відновлення навичок ходьби;
 • робота над поверненням звичайного темпу та чіткості мови;
 • психологічні тренінги.

Догляд за хворим після ішемічного інсульту

Захворювання розвивається поступово, супроводжуючись головними болями, періодичними обтяженнями кінцівок і поступовою втратою здатності рухати ними. Одночасно з’являються нечіткість та плутаність мови, порушення ковтання.

«Турбота» є найкращим центром реабілітації після інсульту, Послуги персоналу клініки при догляді за хворим після ішемічного інсульту:

 • допомога персоналу при самообслуговуванні пацієнта;
 • лікувальний масаж м’язів;
 • усунення проблем з ковтанням;
 • мовна реабілітація після інсульту;
 • відновлення навичок самостійного пересування.

Скільки коштує реабілітація хворих після інсульту?

Персонал пансіонату «Турбота» проводить повноцінну реабілітацію людей похилого віку після інсульту, забезпечуючи кожному пацієнту комфортні умови проживання. Регіони, в яких можлива реабілітація хворих після інсульту Київська область, столиця та інші міста, що мають філії.

У клініці розробляються індивідуальні плани реабілітації після інсульту ціни яких визначаються з урахуванням особливостей протікання хвороби в кожному конкретному випадку. Довіряючи турботу про догляд за хворим після інсульту професіоналам, можна успішно повернути його до нормального стану.

Реабілітація після інсульту Київ

Через кілька місяців після того, як кохана людина перенесла інсульт, часто буває складно. Це перехідний період, який вимагає абсолютно нового погляду на турботу, розпорядок і пріоритети. Крім того, бачити, як близька літня людина переносить такі фізичні та емоційні зміни, болісно для всієї родини. Проте, реабілітація після інсульту Київ вселяє надію на успішне відновлення і повне одужання.

Реабілітаційний центр після інсульту Київ

Реабілітаційний центр після інсульту Київ – допоможе вам відновити навички, які ви втратили, коли інсульт торкнувся частини вашого мозку. Реабілітація після інсульту може допомогти вам відновити рухові функції і поліпшити якість життя.

Тяжкість ускладнень інсульту і здатність кожної людини до одужання сильно відрізняються. Дослідники виявили, що люди, які беруть участь в спеціалізованій програмі реабілітації після інсульту Київ, працюють краще, ніж більшість людей, які не пройшли реабілітацію.

Існує безліч підходів до реабілітації після інсульту. План реабілітації для літньої людини буде складено індивідуально і буде залежати від частини тіла або типу фізичних здібностей, порушених інсультом.

Основні напрямки відновлювальної реабілітації:

 • Вправи на розвиток моторики. Ці вправи можуть допомогти поліпшити вашу м’язову силу і координацію.
 • тренування мобільності. Вам допоможуть навчитися користуватися допоміжними засобами пересування, такими як ходунки, тростини, інвалідне крісло.
 • ЛФК і певні вправи допоможуть послабити м’язову напругу і допомогти відновити діапазон рухів.
 • Логопед допоможе повернути втрачені здібності до відновлення мовлення, письма та розуміння.
 • Психологічна допомога і підтримка

Тривалість реабілітації після інсульту залежить від тяжкості інсульту і пов’язаних з ним ускладнень. Більшість літніх людей після інсульту завдяки реабілітації та догляду за інсультним хворим швидко відновлюються. Але деяким людям похилого віку потрібен довгостроковий догляд та реабілітація після інсульту, яка може тривати місяці або роки після інсульту.

Догляд за хворими після інсульту

Крім етапів реабілітації, важливо вибудовувати і підтримувати правильний спосіб життя, що запобігає повторний інсульт. Догляд за хворими після інсульту складається з наступних послуг:

 1. Цілодобовий догляд медичного персоналу.
 2. Правильно спланований розпорядок дня.
 3. Допомога персоналу при самообслуговуванні пацієнта.
 4. Своєчасне прийняття медикаментів.
 5. Лікувальний масаж.
 6. Відновлення втрачених когнітивних навичок (мова, пам’ять, рухи і т. д.).
 7. Відновлення ковтальної функції.
 8. Прогулянки на свіжому повітрі.
 9. Допомога в гігієнічному догляді.
 10. Розробка дієтологом індивідуального харчування.

Догляд за інсультним хворим в пансіонаті забезпечується найкращим медичним персоналом, який уважно ставиться до всіх аспектів даного захворювання, і точно знає, як поліпшити функціональні можливості у людей похилого віку.

Реабілітація після інсульту Київ ціна

План реабілітації після інсульту Київ, ціна буде підбиратися індивідуально під кожен окремий випадок. Реабілітаційні послуги, і навколишнє середовище навколо вашого літнього родича забезпечить йому стабільність і турботу кожен проведений день в центрі реабілітації після інсульту Київ. Ми подбаємо про все необхідне, чого потребує людина після даної патології.

У приватному будинку престарілих «Турбота» інваліди та літні люди спокійно живуть в комфортних умовах. У межах закладу в Києві старенькі повністю звільнені від усіх щоденних клопотів. Будинок для літніх людей має світлі кімнати, сучасні ліжка та територію для прогулянок на вулиці. А послужливий персонал не обділяє увагою жодного постояльця.

29.09.2020 Віра Фролова

«Турбота» — ідеальний будинок для пенсіонерів, де літні люди можуть спілкуватися один з одним і з користю проводити час за цікавими заняттями. Ціни прийнятні та залежать від умов проживання. У кімнатах є зручні ліжка та всі необхідні меблі. Персонал закладу стежить за дотриманням чіткого режиму дня, нагадує постояльцям про необхідність приймати ліки та виконувати приписи лікарів.

11.09.2020 Роман Копач

Потрапляючи в пансіонат для престарілих «Турбота», будь-який пенсіонер відчуває піклування та комфорт. Номери чисті та затишні. У них є все, що може знадобитися літній людині або інваліду для зручного відпочинку. Будинок престарілих розташований у тихій місцевості. Всі працівники установи дуже тактовні, надають літнім людям всю необхідну допомогу і постійно стежать за їхнім самопочуттям.

2.09.2020 Олена Ротар

Три роки тому в нашій сім’ї була важка втрата – помер батько. Наша мама не змогла легко перенести його смерть і вже через 2 місяці у неї стався інсульт. Лікарі сказали, що їй потрібен постійний догляд, але у мене немає можливості бути постійно поруч. Тому я звернулася в будинок “Турбота”. Тут моя мама почуває себе не кинутою, а отримує увагу і догляд в достатній кількості. Ще раз дякую!

25.08.2020 Ірина Шиліна
Відгуки наших клієнтів
Наші будинки престарілих

У нас є філії наших будинків для престарілих в 7 великих містах України: Києві, Одесі, Харкові, Запоріжжі, Львові, Дніпрі, Чернігові.

Будинок в Києві

вул. Єреванська 30, офіс 6 0965181828 tyrbota@gmail.com