Особливості догляду в нашому пансіонаті для людей похилого віку

Реабілітація в будинку для людей похилого віку після перелому шийки стегна

Для того, щоб терміни по відновленню після перелому були короткими необхідно вже після операції почати реабілітаційні заходи.

У пансіонаті «Турбота» створені всі необхідні умови для забезпечення повноцінного лікування перелому шийки стегна. Програма з відновлення складається з декількох етапів і включає в себе

Медичний догляд за лежачими людьми похилого віку в нашому пансіонаті

 1. Медичний масаж (ручний, апаратний) фізіотерапія і дихальна гімнастика невід’ємна частина догляду з відновлення після перелому. Покращує кровообіг, і м’язовий тонус, знімає біль, є хорошою профілактикою пролежнів.
 2. Лікарська терапія – індивідуальний підбір лікувальних препаратів з урахуванням загального стану пацієнта.

Гігієнічний і сестринський догляд – це цілодобове спостереження за станом пацієнта, своєчасний прийом ліків, здачі аналізів, допомога в зміні положень в ліжку, турбота про особисту гігієну.

 1. Програма лікування шийки стегна складається індивідуально для кожного пацієнта, враховуючи всі тенденції відновлення і потреби організму. Після обстеження кваліфікованого лікаря призначається грамотне лікування, завдяки чому Ви можете бути впевнені в ефективності лікувальної програми.

У пансіонаті є все необхідне обладнання, ліжка, ортези, спеціальні тренажери, що дозволяють швидко отримати активність. Кожному пацієнту також надають психологічну підтримку.

Завдяки індивідуальному підходу, сучасному оснащенню, кваліфікованому лікуванню і увазі в пансіонаті «Турбота» Ваші рідні за короткий час повернуться до активного життя!

Перелом шийки стегна – небезпечна для життя похилої людини травма, яка може спровокувати ускладнення, і в подальшому серйозні порушення рухової активності. Ризик перелому стегна збільшується з віком через крихкість кісток – кістка як тендітна ваза, невірний рух і вона може розбитися. Доведено, що правильна та ефективна реабілітація після операції скорочує час перебування в лікарні, покращує фізичний стан і допомагає пацієнтам вести активне повсякденне життя. Догляд після перелому шийки стегна Київ необхідний літнім людям, тому що після операції літня людина не зможе самостійно пересуватися. Можливо, вона зможе самостійно сісти на ліжко, щоб подивитися телепередачу, але їй знадобиться хтось, хто буде допомагати в побутових справах, гігієнічних процедурах, і підтримувати психологічний стан літньої людини.

Догляд після перелому шийки стегна

Ризик перелому шийки стегна збільшується з кожним роком, тому що тривалість життя зростає, кістки з віком слабшають і втрачають кальцій, через що виникає остеопороз. Поганий зір і проблеми з рівновагою також підвищують ймовірність падінь літніх людей – це одна з найбільш частих причин. Перелом шийки стегна майже завжди вимагає хірургічного втручання. Існує два види операцій: остеосинтез – відламки кісток фіксуються за допомогою гвинтів і ендопротезування тазостегнового суглоба – замінюється імплантом. Догляд після перелому шийки стегна і реабілітація включають в себе:

 1. Лікувальна гімнастика – необхідна після перелому шийки стегна. Чим раніше починають реабілітацію після операції, тим більше вона дає позитивних результатів, початкові етапи реабілітації починають в лежачому положенні похилого з руху стопами, напругою м’язів на ногах.
 2. Дихальна гімнастика – щоб уникнути застоїв в легенях необхідна дихальна гімнастика.
 3. Масаж – необхідна і ефективна дія при переломі шийки стегна, тому що після масажу поліпшується тонус м’язів, знімається напруження і зменшується набряклість.
 4. Дієта – дієтотерапія, збагачена кальцієм і колагеном.
 5. Профілактика та лікування остеопорозу.
 6. Поступове відновлення ходьби – в подальшому після консультації лікаря, і укладанні результатів аналізів літній людині буде дозволено самостійно вставати, реабілітаційні вправи будуть більш складними і різноманітними, а також будуть проводитися тренування тазостегнового суглоба.

Реабілітація після перелому шийки стегна

Важливим фактором для оптимізації реабілітації після перелому шийки стегна є: тип перелому, точна локалізація травми і наявність супутніх захворювань.

Медичний догляд після перелому шийки стегна складається індивідуально для кожної літньої людини, враховується при цьому все необхідне за призначенням лікаря, а також побажання родичів, і літньої людини. Персонал пансіонату буде цілодобово піклуватися про нашого гостя:

 1. Щоденне обстеження, і моніторинг стану здоров’я старенького;
 2. Правильний розклад дня;
 3. Чіткість і регулярність прийому медикаментів;
 4. Індивідуальне дієтичне харчування з багатим вмістом кальцію;
 5. Реабілітаційні і фізіотерапевтичні вправи;
 6. Прогулянки на свіжому повітрі;
 7. Прибирання і зміна постільної білизни;
 8. Соціальне спілкування;
 9. Організація цікавого і різноманітного дозвілля.

Додаткові послуги будинку престарілих для лежачих хворих:

 1. Профілактика пролежнів;
 2. Допомога в гігієнічному догляді;
 3. Дихальна гімнастика, щоб уникнути застоїв в легенях;
 4. Психологічна підтримка і т. д.

У приватному будинку престарілих «Турбота» інваліди та літні люди спокійно живуть в комфортних умовах. У межах закладу в Києві старенькі повністю звільнені від усіх щоденних клопотів. Будинок для літніх людей має світлі кімнати, сучасні ліжка та територію для прогулянок на вулиці. А послужливий персонал не обділяє увагою жодного постояльця.

29.09.2020 Віра Фролова

«Турбота» — ідеальний будинок для пенсіонерів, де літні люди можуть спілкуватися один з одним і з користю проводити час за цікавими заняттями. Ціни прийнятні та залежать від умов проживання. У кімнатах є зручні ліжка та всі необхідні меблі. Персонал закладу стежить за дотриманням чіткого режиму дня, нагадує постояльцям про необхідність приймати ліки та виконувати приписи лікарів.

11.09.2020 Роман Копач

Потрапляючи в пансіонат для престарілих «Турбота», будь-який пенсіонер відчуває піклування та комфорт. Номери чисті та затишні. У них є все, що може знадобитися літній людині або інваліду для зручного відпочинку. Будинок престарілих розташований у тихій місцевості. Всі працівники установи дуже тактовні, надають літнім людям всю необхідну допомогу і постійно стежать за їхнім самопочуттям.

2.09.2020 Олена Ротар

Три роки тому в нашій сім’ї була важка втрата – помер батько. Наша мама не змогла легко перенести його смерть і вже через 2 місяці у неї стався інсульт. Лікарі сказали, що їй потрібен постійний догляд, але у мене немає можливості бути постійно поруч. Тому я звернулася в будинок “Турбота”. Тут моя мама почуває себе не кинутою, а отримує увагу і догляд в достатній кількості. Ще раз дякую!

25.08.2020 Ірина Шиліна
Відгуки наших клієнтів
Наші будинки престарілих

У нас є філії наших будинків для престарілих в 7 великих містах України: Києві, Одесі, Харкові, Запоріжжі, Львові, Дніпрі, Чернігові.

Будинок в Києві

вул. Єреванська 30, офіс 6 0965181828 tyrbota@gmail.com