Особливості реабілітації після перелому шийки стегна

Навіть незначна травма може привести до часткового, а іноді і повного руйнування кістки. Цьому завжди супроводжує біль і втрата здатності нормально рухатися, а в найважчих випадках може навіть привести до інвалідності. Найнебезпечнішими і важкими, особливо в літньому віці, вважаються переломи стегна. Якщо не буде надана якісна медична допомога, то відновлення може тривати дуже довго. Тому дуже важлива реабілітація після перелому шийки стегна в Запоріжжі, яка допоможе уникнути ускладнень під час відновлення.

Реабілітація після перелому шийки стегна в Запоріжжі

Реабілітація після перелому шийки стегна в пансіонаті Турбота

Шийка стегна дуже крихкий елемент стегнової кістки. До подібної травми і пов’язаним з нею проблемам може привести будь-яке падіння. І чим більше вік людини, тим імовірніше можливість перелому. Причиною цього є остеопороз, коли в організмі є істотна нестача кальцію. Остеопороз призводить до зниження щільності тканини, з якої складається кістка, що в результаті може призвести до пошкодження і поганого зрощування кістки після перелому.

Важка травма перешкоджає рухливості і фізичної активності хворого і такій людині як можна швидше потрібно реабілітація після перелому шийки стегна в Запоріжжі. Люди молодого віку досить легко переносять цей період і швидко відновлюються. У людей похилого віку нерухомість може призводити до пролежнів, тромбофлебіту, застійних явищ в легенях, некрозу тканин, розладів психіки та іншим супутнім ускладнень, які ще більше сповільнюють процес одужання. Ці люди потребують дуже якісного медичного і побутового догляду.

Реабілітація після перелому шийки стегна в Запоріжжі може включати наступне:

  • медикаментозне лікування (препарати для знеболювання і насичення організму кальцієм, хондропротектори);
  • фізіотерапевтичні процедури;
  • лікувальну фізкультуру з правильно підібраною навантаженням, спрямовану на зміцнення і розробку тазостегнового суглоба;
  • масажі;
  • дотримання спеціальної дієти;
  • психотерапевтичну підтримку.

Догляд після перелому шийки стегна

Турбота може вам допомогти організувати догляд після перелому шийки стегна. У нас є дуже досвідчені і професійні доглядальниці, які зможуть нагодувати, провести гігієнічні процедури і заходи щодо запобігання пролежнів, зробити укол і масаж кінцівок. Самостійно дуже важко забезпечити повноцінний догляд, адже доводиться ходити на роботу, в магазин, займатися домашнім господарством. Професійна допомога буде дуже хорошим рішенням в подібному випадку в Запоріжжі.

Повністю відновити здоров’я можна в період від шести місяців до одного року. І весь цей час необхідний якісний догляд після перелому шийки стегна. Завдяки новітнім методикам і сучасній апаратурі наші травматологи досягають чудових результатів:

  • значно знижують больовий синдром;
  • уникають можливих ускладнень;
  • набагато покращують загальний стан організму хворого;
  • швидше відновлюють здатність людини самостійно обслуговувати себе і рухову активність пацієнта.

Кожному пацієнту розробляється реабілітаційна програма з урахуванням тяжкості травми, наявних захворювань і особливостей організму. Весь процес реабілітації повністю контролюється уважними і досвідченими медичними працівниками.

Медичний догляд за лежачими людьми в будинку для пристарілих

У домашніх умовах людина, звичайно ж, оточена увагою і турботою. Але замінити кваліфікований медичний догляд за лежачими людьми похилого віку вдома своїми силами дуже складно. Бувають ситуації, коли допомогти відновити здоров’я можуть тільки медики. До того ж реабілітація та відновлення у відповідних умовах пройде набагато швидше. Tyrbota допоможе вам оточити похилого лежачого родича найкращим доглядом в Запоріжжі.

Ми можемо допомогти з організацією необхідних діагностичних заходів, проведенням реабілітації та доставкою людини в наш заклад. Вам ні про що не доведеться турбуватися, якщо ви вирішите довірити нам життя і здоров’я вашого близької людини, яка потребує спеціального догляду.

Основне, що відрізняє медичний догляд за лежачими людьми похилого в будинку для пристарілих людей, це команда досвідчених професіоналів, починаючи від лікарів вузьких спеціальностей, інструкторів з лікувальної фізкультури, масажистів до медичних сестер і молодших медичних працівників. З огляду на наявні патології і проведену до цього терапію підбирається індивідуальний комплекс заходів. Такий підхід дозволяє досягти найкращих результатів в Запоріжжі.

Медичний догляд за лежачими людьми в будинку для пристарілих

У приватному будинку престарілих «Турбота» інваліди та літні люди спокійно живуть в комфортних умовах. У межах закладу в Києві старенькі повністю звільнені від усіх щоденних клопотів. Будинок для літніх людей має світлі кімнати, сучасні ліжка та територію для прогулянок на вулиці. А послужливий персонал не обділяє увагою жодного постояльця.

29.09.2020 Віра Фролова

«Турбота» — ідеальний будинок для пенсіонерів, де літні люди можуть спілкуватися один з одним і з користю проводити час за цікавими заняттями. Ціни прийнятні та залежать від умов проживання. У кімнатах є зручні ліжка та всі необхідні меблі. Персонал закладу стежить за дотриманням чіткого режиму дня, нагадує постояльцям про необхідність приймати ліки та виконувати приписи лікарів.

11.09.2020 Роман Копач

Потрапляючи в пансіонат для престарілих «Турбота», будь-який пенсіонер відчуває піклування та комфорт. Номери чисті та затишні. У них є все, що може знадобитися літній людині або інваліду для зручного відпочинку. Будинок престарілих розташований у тихій місцевості. Всі працівники установи дуже тактовні, надають літнім людям всю необхідну допомогу і постійно стежать за їхнім самопочуттям.

2.09.2020 Олена Ротар

Три роки тому в нашій сім’ї була важка втрата – помер батько. Наша мама не змогла легко перенести його смерть і вже через 2 місяці у неї стався інсульт. Лікарі сказали, що їй потрібен постійний догляд, але у мене немає можливості бути постійно поруч. Тому я звернулася в будинок “Турбота”. Тут моя мама почуває себе не кинутою, а отримує увагу і догляд в достатній кількості. Ще раз дякую!

25.08.2020 Ірина Шиліна
Відгуки наших клієнтів
Принимаем постояльцев с диагнозами
Наші будинки престарілих

У нас є філії наших будинків для престарілих в 7 великих містах України: Києві, Одесі, Харкові, Запоріжжі, Львові, Дніпрі, Чернігові.

Будинок в Києві

вул. Єреванська 30, офіс 6 0965181828 tyrbota@gmail.com