Догляд після перелому шийки стегна Харків

Основною причиною переломів шийки стегна в районі кульшового суглоба у літніх людей є падіння з невеликої висоти в поєднанні з остеопорозом. Особливо у людей похилого віку ймовірність падінь значно збільшується через різних побічних ефектів основних захворювань, таких як серцева аритмія, коливання крові, порушення органу балансу, неправильне лікування, м’язова слабкість, сенсомоторних дефіцит, недоумство або депресія.

У більш молодих пацієнтів переломи шийки стегна виникають тільки при великих зусилляъ, наприклад, в дорожньо-транспортних пригодах зі складними множинними травмами.

Пацієнтам похилого віку після падіння потрібно не тільки професійна травматологічна операція, але і догляд за ними в зв’язку з їх вікової неміччю і можливими ускладненнями. Тому реабілітація в Харкові включає всі компоненти і дає можливість вашим близьким на швидке відновлення, постійний догляд.

Реабілітація після перелому шийки стегна Харків

Після перелому стегна багато з постраждалих залишаються настільки обмеженими в своїй рухливості, що потребують допомоги і більше не можуть жити одні. Відповідно, важлива реабілітація. Важливо, щоб пацієнт якомога швидше знову став рухомим і щоб зламана кістка стабілізувалася.

Щоб знизити ризик довгострокових наслідків, при реабілітації після перелому шийки стегна в Харкові, таких як недостатній кровообіг, артроз тазостегнового суглоба (знос суглобів) або різниця в довжині ніг, слід якомога швидше почати фізіотерапію і, зокрема, тренувати м’язи стегна. В іншому випадку пацієнту буде важко пересуватися в повсякденному житті без сторонньої допомоги.

Реабілітація після перелому шийки стегна в Харкові

Реабілітація після перелому шийки стегна спрямована на швидке одужання, зниження ризику ускладнень і включає наступні заходи:

  • Регулярні фізичні навантаження з тренуваннями на силу і витривалість, адаптовані до віку і рівню продуктивності. Якщо прикутий до ліжка, фізіотерапія як профілактика м’язового виснаження.
  • Збалансована дієта, мінімум 3-х разове харчування з порцією протеїну. Медичне обстеження в разі ненавмисної втрати ваги.
  • Підтримка соціальних контактів: хороша соціальна життя сприяє розумовій і фізичній формі.
  • Лікування хронічних захворювань, особливо серцево-судинної системи.
  • Обстеження здоров’я кісток і, при необхідності, лікування наявного остеопорозу.
  • Перевірка налаштувань прийому ліків, серед іншого, деякі ліки можуть викликати запаморочення і, таким чином, збільшити ризик падіння.
  • Захист від падіння в житловому приміщенні з хорошим освітленням, усунення «пасток», таких як килимки або дверні пороги.

Догляд після перелому шийки стегна

Перелом шийки стегна – серйозна травма, яка пов’язана з болем і тривалим періодом відновлення.

Турбота надає якісний догляд за пацієнтами з переломами шийки стегна, а також мають можливість зміцнити важливі групи м’язів під професійним керівництвом і, таким чином, забезпечити тривалий успіх лікування.

Реабілітацію слід починати якомога швидше, тому що чим раніше пацієнт зможе нормально рухатися, тим краще. У Харкові легкі фізіотерапевтичні заходи проводяться вже в ліжку, потім йдуть перші спроби ходьби з ходунками і упорами для передпліч. Допоміжні пристосування для ходьби використовуються доти, поки переломи не загояться добре. Однак пацієнту не слід використовувати їх занадто довго, щоб уникнути поганої постави. Починаючи з восьмого тижня, завершуються легкі силові тренування – також під наглядом.

Медичний догляд за лежачими людьми похилого в будинку для літніх людей Турбота

У будинку для літніх людей Tyrbota, ті хто потребують догляду отримують всебічну допомогу. Крім догляду, медичного обслуговування і чистих приміщень, існує широкий спектр можливостей для того, щоб розділяти спільні інтереси з людьми того ж віку в соціальній сфері.

У будинку для літніх людей в Харкові добре навчений медперсонал виконує медичні та соціальні завдання на високому рівні і, таким чином, забезпечує якість догляду, яке задовольняє потреби тих, хто його потребує. Клієнти можуть в будь-який момент звернутися до персоналу зі своїми проханнями та запитаннями.

В рамках надання медичної допомоги пацієнти знаходяться під цілодобовим медичним наглядом, тому допомога надається негайно в екстрених випадках, і літні люди завжди можуть розраховувати на медичну допомогу. Хворим допомагає навчений медперсонал і різні фахівці. Доступні різні медичні процедури.

У приватному будинку престарілих «Турбота» інваліди та літні люди спокійно живуть в комфортних умовах. У межах закладу в Києві старенькі повністю звільнені від усіх щоденних клопотів. Будинок для літніх людей має світлі кімнати, сучасні ліжка та територію для прогулянок на вулиці. А послужливий персонал не обділяє увагою жодного постояльця.

29.09.2020 Віра Фролова

«Турбота» — ідеальний будинок для пенсіонерів, де літні люди можуть спілкуватися один з одним і з користю проводити час за цікавими заняттями. Ціни прийнятні та залежать від умов проживання. У кімнатах є зручні ліжка та всі необхідні меблі. Персонал закладу стежить за дотриманням чіткого режиму дня, нагадує постояльцям про необхідність приймати ліки та виконувати приписи лікарів.

11.09.2020 Роман Копач

Потрапляючи в пансіонат для престарілих «Турбота», будь-який пенсіонер відчуває піклування та комфорт. Номери чисті та затишні. У них є все, що може знадобитися літній людині або інваліду для зручного відпочинку. Будинок престарілих розташований у тихій місцевості. Всі працівники установи дуже тактовні, надають літнім людям всю необхідну допомогу і постійно стежать за їхнім самопочуттям.

2.09.2020 Олена Ротар

Три роки тому в нашій сім’ї була важка втрата – помер батько. Наша мама не змогла легко перенести його смерть і вже через 2 місяці у неї стався інсульт. Лікарі сказали, що їй потрібен постійний догляд, але у мене немає можливості бути постійно поруч. Тому я звернулася в будинок “Турбота”. Тут моя мама почуває себе не кинутою, а отримує увагу і догляд в достатній кількості. Ще раз дякую!

25.08.2020 Ірина Шиліна
Відгуки наших клієнтів
Принимаем постояльцев с диагнозами
Наші будинки престарілих

У нас є філії наших будинків для престарілих в 7 великих містах України: Києві, Одесі, Харкові, Запоріжжі, Львові, Дніпрі, Чернігові.

Будинок в Києві

вул. Єреванська 30, офіс 6 0965181828 tyrbota@gmail.com