Догляд після перелому шийки стегна Харків

Основною причиною переломів шийки стегна в районі кульшового суглоба у літніх людей є падіння з невеликої висоти в поєднанні з остеопорозом. Особливо у людей похилого віку ймовірність падінь значно збільшується через різних побічних ефектів основних захворювань, таких як серцева аритмія, коливання крові, порушення органу балансу, неправильне лікування, м’язова слабкість, сенсомоторних дефіцит, недоумство або депресія.

У більш молодих пацієнтів переломи шийки стегна виникають тільки при великих зусилляъ, наприклад, в дорожньо-транспортних пригодах зі складними множинними травмами.

Пацієнтам похилого віку після падіння потрібно не тільки професійна травматологічна операція, але і догляд за ними в зв’язку з їх вікової неміччю і можливими ускладненнями. Тому реабілітація в Харкові включає всі компоненти і дає можливість вашим близьким на швидке відновлення, постійний догляд.

Реабілітація після перелому шийки стегна Харків

Після перелому стегна багато з постраждалих залишаються настільки обмеженими в своїй рухливості, що потребують допомоги і більше не можуть жити одні. Відповідно, важлива реабілітація. Важливо, щоб пацієнт якомога швидше знову став рухомим і щоб зламана кістка стабілізувалася.

Щоб знизити ризик довгострокових наслідків, при реабілітації після перелому шийки стегна в Харкові, таких як недостатній кровообіг, артроз тазостегнового суглоба (знос суглобів) або різниця в довжині ніг, слід якомога швидше почати фізіотерапію і, зокрема, тренувати м’язи стегна. В іншому випадку пацієнту буде важко пересуватися в повсякденному житті без сторонньої допомоги.

Реабілітація після перелому шийки стегна в Харкові

Реабілітація після перелому шийки стегна спрямована на швидке одужання, зниження ризику ускладнень і включає наступні заходи:

  • Регулярні фізичні навантаження з тренуваннями на силу і витривалість, адаптовані до віку і рівню продуктивності. Якщо прикутий до ліжка, фізіотерапія як профілактика м’язового виснаження.
  • Збалансована дієта, мінімум 3-х разове харчування з порцією протеїну. Медичне обстеження в разі ненавмисної втрати ваги.
  • Підтримка соціальних контактів: хороша соціальна життя сприяє розумовій і фізичній формі.
  • Лікування хронічних захворювань, особливо серцево-судинної системи.
  • Обстеження здоров’я кісток і, при необхідності, лікування наявного остеопорозу.
  • Перевірка налаштувань прийому ліків, серед іншого, деякі ліки можуть викликати запаморочення і, таким чином, збільшити ризик падіння.
  • Захист від падіння в житловому приміщенні з хорошим освітленням, усунення «пасток», таких як килимки або дверні пороги.

Догляд після перелому шийки стегна

Перелом шийки стегна – серйозна травма, яка пов’язана з болем і тривалим періодом відновлення.

Турбота надає якісний догляд за пацієнтами з переломами шийки стегна, а також мають можливість зміцнити важливі групи м’язів під професійним керівництвом і, таким чином, забезпечити тривалий успіх лікування.

Реабілітацію слід починати якомога швидше, тому що чим раніше пацієнт зможе нормально рухатися, тим краще. У Харкові легкі фізіотерапевтичні заходи проводяться вже в ліжку, потім йдуть перші спроби ходьби з ходунками і упорами для передпліч. Допоміжні пристосування для ходьби використовуються доти, поки переломи не загояться добре. Однак пацієнту не слід використовувати їх занадто довго, щоб уникнути поганої постави. Починаючи з восьмого тижня, завершуються легкі силові тренування – також під наглядом.

Медичний догляд за лежачими людьми похилого в будинку для літніх людей Турбота

У будинку для літніх людей Tyrbota, ті хто потребують догляду отримують всебічну допомогу. Крім догляду, медичного обслуговування і чистих приміщень, існує широкий спектр можливостей для того, щоб розділяти спільні інтереси з людьми того ж віку в соціальній сфері.

У будинку для літніх людей в Харкові добре навчений медперсонал виконує медичні та соціальні завдання на високому рівні і, таким чином, забезпечує якість догляду, яке задовольняє потреби тих, хто його потребує. Клієнти можуть в будь-який момент звернутися до персоналу зі своїми проханнями та запитаннями.

В рамках надання медичної допомоги пацієнти знаходяться під цілодобовим медичним наглядом, тому допомога надається негайно в екстрених випадках, і літні люди завжди можуть розраховувати на медичну допомогу. Хворим допомагає навчений медперсонал і різні фахівці. Доступні різні медичні процедури.

Три роки тому в нашій сім'ї була важка втрата - помер батько. Наша мама не змогла легко перенести його смерть і вже через 2 місяці у неї стався інсульт. Лікарі сказали, що їй потрібен постійний догляд, але у мене немає можливості бути постійно поруч. Тому я звернулася в будинок "Турбота". Тут моя мама почуває себе не кинутою, а отримує увагу і догляд в достатній кількості. Ще раз дякую!

25 Серпня, 2020 Ірина Шиліна

Потрапляючи в пансіонат для престарілих «Турбота», будь-який пенсіонер відчуває піклування та комфорт. Номери чисті та затишні. У них є все, що може знадобитися літній людині або інваліду для зручного відпочинку. Будинок престарілих розташований у тихій місцевості. Всі працівники установи дуже тактовні, надають літнім людям всю необхідну допомогу і постійно стежать за їхнім самопочуттям.

2 Вересня, 2020 Олена Ротар

«Турбота» — ідеальний будинок для пенсіонерів, де літні люди можуть спілкуватися один з одним і з користю проводити час за цікавими заняттями. Ціни прийнятні та залежать від умов проживання. У кімнатах є зручні ліжка та всі необхідні меблі. Персонал закладу стежить за дотриманням чіткого режиму дня, нагадує постояльцям про необхідність приймати ліки та виконувати приписи лікарів.

9 Листопада, 2020 Відгук: Роман Копач

У приватному будинку престарілих «Турбота» інваліди та літні люди спокійно живуть в комфортних умовах. У межах закладу в Києві старенькі повністю звільнені від усіх щоденних клопотів. Будинок для літніх людей має світлі кімнати, сучасні ліжка та територію для прогулянок на вулиці. А послужливий персонал не обділяє увагою жодного постояльця.

17 Березня, 2021 Віра Фролова

Хочу подякувати чудовому персоналу відділення на Петропавлівській Борщагівці у Києві.  Дякую за догляд за моїм дідусем, за людяне ставлення і до нього, і до нас, рідних його. Наталя Олександрівна, керівник, завжди знаходила час вислухати нас і обговорити усі проблеми. Доглядальниці знають свою роботу і роблять її набагато краще, ніж могли б її зробити ми, рідні. Харчування як домашнє, сам заклад розташовано у мальовничому місці, при цьому у 30-хвилинній пішій доступності до станції метро "Житомирська" через ліс і уздовж озера. Ціна на послуги, я вважаю, виправдана.

28 Травня, 2021 Відгук: Людмила Чайка

Хочу висловити величезну подяку директору Білошицької Наталії Олександрівні і персоналу пансіонату «Турбота» в Києві на Петропавлівській Борщагівці. У «Турбота» ми потрапили при дуже сумних обставин - привезли маму з іншого пансіонату з величезними пролежнями 3-4 ступеня і з найсильнішою інтоксикацією. У попередньому пансіонаті від нас приховували наявність таких пролежнів, погіршення самопочуття пояснювали віком і деменцією і готували нас до гіршого. Ми вірили персоналу поки одна медсестра на наше запитання «якій стадії пролежні» не відповіла нам: «А звідки я знаю, я ж не лікар!». Саме ця фраза нас з сестрою протверезівши, і ми терміново зайнялися пошуком пансіонату, де лікують пролежні. І такий ми знайшли - це «Турбота». Ми терміново перевезли маму в Турбота, тут буквально відразу мамі почали обробляти пролежні. Брав участь весь персонал і сама директор - Наталія Олександрівна. На жаль, нашу маму врятувати не вдалося так як вже була найсильніша інтоксикація організму - вона прожила ще 3 дні і померла. Але їй була надана професійна допомога на вищому рівні. За фактом виявилося, що в попередньому пансіонаті у мами стався інсульт і персонал його не пізнав, що не була надана правильна допомога і терапія, а ті ліки, які мамі тоді дали ускладнили ще більше ситуацію і вона злягла. Її було намагалися висаджувати, вона у них тільки лежала, тому пролежні з'явилися дуже швидко, а непрофесійний догляд привів до виснаження і сильної інтоксикації. Коли ми приїжджали нам маму вивозили на каталці, вона вже не розмовляла, але на обличчі не було натяку на біль. Ми не могли здогадатися про її пролежнях. Ми думаємо, їй давали знеболюючі, які також могли погіршити її стан, тому що у неї була деменція. Можливо, наша історія комусь допоможе уникнути передчасної смерті рідного і близького людини. Пансіонат - це хороше рішення і для літньої людини, і для рідні за умови, що в пансіонаті директор - лікар, з досвідом роботи з людьми похилого віку, доглядом та реабілітацією після інсульту, хворими деменцією ... Тобто це повинен бути професіонал, який вчасно помітить, що з людиною щось не так, знає, як допомогти, якого лікаря викликати, які ліки дати, а що ні в якому разі не можна робити. І який розповість вам правду як воно є насправді, і що можна зробити. Таким професіоналом і є директор пансіонату Турбота - Білошицька Наталія Олександрівна. Сам пансіонат знаходиться в дуже мальовничому місці, біля самого лісу. У безпосередній близькості від Києва, легко добиратися і громадським транспортом. Пансіонат затишний, чистенький, ніяких сторонніх запахів, відмінне харчування. Кімнати хоч і невеликі, але затишні, ходячі виходять в затишний вестибюль, хороша територія, є де походити, посидіти на повітрі. Персонал дуже приємний, турботливий, небайдужий і найголовніше ПРОФЕСІЙНИЙ! Не шукайте дешеві пансіонати, професійний догляд не може бути дешевим, це дуже важка праця. Дуже рекомендую, від чистого серця. Дуже шкодую, що не знала про цей пансіонат раніше.

Лариса Василівна Власюк

Хотіла б висловити величезну подяку керівникові пансіонату, Наталії Олександрівні, і всьому персоналу пансіонату за високопрофесійний догляд за моєю мамою та прекрасне людське ставлення. У пансіонат маму ми привезли після важкого інсульту та "лікування" у державній лікарні з жахливим глибоким пролежнем та у досить тяжкому стані. Завдяки правильному професійному протоколу лікування, про який не знають навіть у приватних клініках, пролежень був практично вилікований, мама йшла на поправку, але іноді людські зусилля безсилі. Ліки давалися завжди вчасно, харчування різноманітне та смачне (пробувала, коли годувала маму). Хотіла б побажати всьому персоналу пансіонату, і особисто Наталі Олександрівні, здоров'я та сил у їхній нелегкій благородній роботі! З повагою, Наталя.

16 Листопада, 2021 Наталя

Хороший привітний персонал дуже тішить мед персонал. Тато дуже задоволений дякую!!!

31 Серпня, 2022 Іван Леново

Відмінне місце, всім рекомендую!

Ірина Соболєва

Дякую 😊 Вам за Вашу роботу, за кваліфікований персонал, за умови та затишок! Моя бабуся 👵 дуже задоволена доглядом!

Людмила Серебрянска

Не думала, що у нас можуть бути такі прекрасні місця для літніх людей. Таке бачила тільки в фільмах. Відмінні умови проживання, якісна організація вільного часу, кваліфіковані медичні працівники. Тепер мені не страшно за моїх батьків, коли я їду. Про них є кому подбати.

Наташа Дарабан

Я дуже люблю своїх рідних. І чим ближче людина до фінальної межі, яка відділяє нас від вічності, тим більше він гідний поваги. І не тільки тому, що він володіє життєвою мудрістю, хоч і цього не мало. А й тому, що в нашому сучасному світі дожити до таких поважних років дуже непросто і часто, майже завжди асоціюється з букетом важких хвороб. І звичайно, за нашими рідними людьми похилого віку потрібен нагляд, їм потрібна наша турбота, любов, співпереживання і, що ще важливіше, ДОГЛЯД. А сучасне життя мчить і не оглядається на тих, хто здає обертів. І ми не встигаємо все відразу: і працювати, і піклуватися про дітей, виховувати їх, і займатися собою, і при цьому ще знаходити час на батьків, коли вони вже вийшли з того віку, коли вони самі турботливі помічники у вихованні і становленні на ноги дітей, і досягли того віку, коли з працею самі стоять на ногах. Тут приходить на допомогу цей будинок для людей похилого віку, який зовсім не такий, як в нічних кошмарах будь-якого пенсіонера. Там все по-іншому. Кожного постояльця поважають як особистість, піклуються і допомагають продовжувати вести той спосіб життя, до якого вони звикли. Якщо він, звичайно, не шкідливий для здоров'я. Чому саме цей Пансіонат? Я думаю, тому, що кожен співробітник має великим серцем і з любов'ю робить свою роботу. А крім цього, тут відмінні умови, програма дозвілля та збалансований раціон харчування. Що ще потрібно?

Юліана Зайченко

Дякуємо за хорошу та якісну роботу, осінь професійний підхід до кожного клієнта. Рекомендую всім

Вікторія Ковальчук

Дуже дякую за таку роботу , все на найвищому рівні , дуже домашня обстановка та усміхнений дбайливий персонал . Всім раджу дуже рада, що ми потрапили до вас 💐💐💐

Ольга Нерух

Всією сім'єю висловлюємо величезну подяку керівництву та персоналу за їх не легкий труд! Ви молодці)

Катерина Головань

Хочу залишити свій відгук! Прекрасний санаторій! Навіть краще, ніж удома))

Ольга Король

Цьому пансіонату ставлю всі п'ять зірок, а працівникам великий уклін. Реально не думала що в Києві є місце де б мій дід був би задоволений. Чисто, гарне харчування, прогулянки і спілкування. Сама особисто все бачила, молодці, спасибі вам

Наталія Захарченко

Про цей пансіонат можу сказати тільки добре, у мене тут мешкають батьки, поки я перебуваю за кордоном. Можу бути абсолютно впевненим у тому, що мої батьки тут будуть у теплі та чистоті, ну і звичайно ситі. Заслужено п'ять зірок!

Віктор Андрєєв
Відгуки наших клієнтів
Принимаем постояльцев с диагнозами
Наші будинки престарілих

У нас є філії наших будинків для престарілих в 7 великих містах України: Києві, Одесі, Харкові, Запоріжжі, Львові, Дніпрі, Чернігові.

Будинок в Києві

вул. Єреванська 30, офіс 6 0965181828 tyrbota@gmail.com