Детальніше про програму реабілітації після інсульту в нашому пансіонаті

Як показує досвід, реабілітація після інсульту в Запоріжжі в перші кілька місяців після того, що сталося інсульту допомагає відновленню до 50% порушених функцій. У наступні півроку можна добитися відновлення ще 30% функцій. Але необхідно починати відновлення відразу ж після того, як стан хворого буде стабілізовано. Якщо вчасно вдатися до реабілітаційних програм, можна досягнути дуже позитивних результатів у цій непростій, але такій важливій справі.

Реабілітація після інсульту в Запоріжжі

Реабілітація після інсульту в пансіонаті Турбота

Дуже часто інсульт призводить до порушень мови, проблем з координацією, паралічу, який може бути частковим і повним. Тяжкість наслідків багато в чому залежить від того, наскільки швидко була надана допомога людині. Дуже важлива для відновлення реабілітація після інсульту в Запоріжжі. Професійно складена програма дає можливість повернутися до нормального життя настільки, наскільки це взагалі можливо.

Інсульт може повторюватися протягом року в 20% випадків. З кожним наступним випадком досягти відновлення функцій стає все важче. Реабілітація після інсульту в Запоріжжі допомагає значно зменшити ризик розвитку повторних інсультів. У людини відновлюється кровообіг, зміцнюються судини, знижується рівень холестерину. Ці фактори часто і стають причинами інсультів, тому необхідно приділяти увагу нормалізації цих показників.

Реабілітаційний центр після інсульту

Дуже часто інсульт призводить до розвитку різних патологій, які потребують лікування. Реабілітаційний центр після інсульту пропонує допомогу у відновленні пам’яті, заняття з лікарем-логопедом. Це дозволяє відновити мову, заново навчитися сприймати і розуміти на слух мову оточуючих. У нашому центрі в Запоріжжі пацієнти будуть виконувати вправи для м’язів обличчя, співати, розучувати вірші, скоромовки. Регулярні заняття допомагають досягнути дуже хороших результатів у відновленні мови.

Ще один вид порушень після інсульту – це порушення рухових функцій. Турбота пропонує програму, в яку обов’язково входить масаж, лікувальна фізкультура, фізіотерапевтичні процедури, мануальна терапія. Якщо людина сама не може виконувати рухи, то вдаються до пасивних тренувань, під час яких фахівець з ЛФК сам піднімає і опускає руки або ноги хворого. У міру того, як спостерігаються результати, реабілітаційна програма коригується, пацієнту пропонуються більш складні вправи. Якщо ви шукаєте, де ваш близька людина зможе пройти відновлення в Запоріжжі, пропонуємо вам звернутися до нас. Ми зробимо все для того, щоб надати допомогу у відновленні і реабілітації.

Догляд за хворими після інсульту

Організовуючи догляд за хворими після інсульту в Запоріжжі, близькі повинні подбати про дотримання дієти – необхідно виключити смажене, борошняне, жирні продукти, значно знизити вміст в меню солі, цукру, обов’язково включати в раціон фрукти і овочі. Їжу бажано готувати на пару і обов’язково дотримуватися харчової режим – хворим необхідно випивати не менше п’яти склянок води в день.

Також дуже важливо забезпечити психологічний комфорт. Цього можна досягнути поєднуючи стаціонарне і домашнє лікування. Хворі можуть вдень ​​проходити реабілітацію в Tyrbota в зручному для них режимі, а ввечері повертатися додому до близьких, до свого звичного життя. Так людина зможе проходити реабілітацію, але при цьому не відчувати себе відірваною від сім’ї і близьких.

догляд після інсульту в запоріжжі

Реабілітація після інсульту Запорожье

Реабілітація після інсульту в Запоріжжі допомагає відновитися, ціна залежить від тяжкості ураження – вона розраховується індивідуально для кожного пацієнта після того, як буде складено програму реабілітаційних заходів.

Реабілітація після інсульту в Запоріжжі допомагає у відновленні таких дуже важливих функцій організму:

  • відновити координацію рухів;
  • відновити мову;
  • розвинути моторику;
  • повернути нормальне функціонування опорно-рухової системи;
  • заново освоїти найпростіші побутові вміння.

Займаючись з фахівцями з реабілітації, пацієнти відновлюють всі ці найважливіші функції. У Запоріжжі ви можете звернутися до нас для того, щоб організувати реабілітацію своїй близькій людині. Це дуже важливий етап в лікуванні, так як допомагає досягнути того, що людина стане більш самостійною і значно поліпшить якість свого життя. Після проходження пацієнтом реабілітації ви можете вже не бути повністю прив’язаним до дому для догляду за хворим після інсульту, він зможе самостійно доглядати за собою.

У приватному будинку престарілих «Турбота» інваліди та літні люди спокійно живуть в комфортних умовах. У межах закладу в Києві старенькі повністю звільнені від усіх щоденних клопотів. Будинок для літніх людей має світлі кімнати, сучасні ліжка та територію для прогулянок на вулиці. А послужливий персонал не обділяє увагою жодного постояльця.

29.09.2020 Віра Фролова

«Турбота» — ідеальний будинок для пенсіонерів, де літні люди можуть спілкуватися один з одним і з користю проводити час за цікавими заняттями. Ціни прийнятні та залежать від умов проживання. У кімнатах є зручні ліжка та всі необхідні меблі. Персонал закладу стежить за дотриманням чіткого режиму дня, нагадує постояльцям про необхідність приймати ліки та виконувати приписи лікарів.

11.09.2020 Роман Копач

Потрапляючи в пансіонат для престарілих «Турбота», будь-який пенсіонер відчуває піклування та комфорт. Номери чисті та затишні. У них є все, що може знадобитися літній людині або інваліду для зручного відпочинку. Будинок престарілих розташований у тихій місцевості. Всі працівники установи дуже тактовні, надають літнім людям всю необхідну допомогу і постійно стежать за їхнім самопочуттям.

2.09.2020 Олена Ротар

Три роки тому в нашій сім’ї була важка втрата – помер батько. Наша мама не змогла легко перенести його смерть і вже через 2 місяці у неї стався інсульт. Лікарі сказали, що їй потрібен постійний догляд, але у мене немає можливості бути постійно поруч. Тому я звернулася в будинок “Турбота”. Тут моя мама почуває себе не кинутою, а отримує увагу і догляд в достатній кількості. Ще раз дякую!

25.08.2020 Ірина Шиліна
Відгуки наших клієнтів
Принимаем постояльцев с диагнозами
Наші будинки престарілих

У нас є філії наших будинків для престарілих в 7 великих містах України: Києві, Одесі, Харкові, Запоріжжі, Львові, Дніпрі, Чернігові.

Будинок в Києві

вул. Єреванська 30, офіс 6 0965181828 tyrbota@gmail.com