Особливості догляду за людьми похилого віку після інфаркту

Інфаркт – загибель або важке ушкодження серцевого м’яза, яке розвивається внаслідок недостатнього кровопостачання серця. В результаті можуть виникати найрізноманітніші ускладнення, такі як аритмія, тромбоз, набряк легенів і так далі. Реабілітація після інфаркту в Запоріжжі – це ряд заходів, необхідних для відновлення нормального функціонування організму.

Реабілітація після інфаркту в Запоріжжі

Реабілітація після інфаркту в будинку для літніх людей Турбота

Ускладнення після інфаркту можуть проявитися і не відразу, а через якийсь час. Тому дуже велике значення має те, наскільки професійно виконаний первинний огляд і наскільки грамотно проведена реабілітація після інфаркту в Запоріжжі. Також необхідно обов’язково контролювати стан пацієнта і його показники.

Основний принцип пансіонату Tyrbota – це створення максимально комфортних умов і індивідуальна програма, яка буде враховувати тяжкість перенесеного інфаркту та наявність ускладнень. У нас ваші близькі будуть відчувати увагу медичного персоналу і проходити процедури, як при санаторному лікуванні.

Ми зможемо вам запропонувати спеціальну дієту, фізіотерапевтичні процедури, лікувальну фізкультуру, масажі, психотерапію, лікування ефективними медикаментами.

Реабілітація після інфаркту в Запоріжжі переслідує такі цілі:

  • відновлення нормальних показників артеріального тиску;
  • нормалізація скорочувальних функцій серця;
  • підвищення витривалості до фізичних навантажень;
  • нормалізація рівня холестерину в крові;
  • корекція стресостійкості і робота над психологічними проблемами.

Догляд за хворими з інфарктом міокарда: етапи

Весь догляд за хворими з інфарктом міокарда можна розділити на наступні етапи:

  • гострий період – лікування в кардіологічному відділенні стаціонару. Тут пацієнт отримує лікування медикаментами і психологічну допомогу, виконує посильні фізичні вправи для запобігання тромбозу і застою рідини в легенях. Спочатку фізичне навантаження буде зовсім невеликий – пацієнт пробує самостійно сісти в ліжку, вмитися, почистити зуби. Поступово додаються різні вправи, хворому дозволяють ходити по коридору лікарні;
  • реабілітаційний – відновлення в кардіологічному санаторії або пансіонаті в Запоріжжі. У цей час пацієнт заново освоює навички самообслуговування, відновлюється, приймає препарати для нормалізації тиску, кровообігу і загальнозміцнюючі;
  • амбулаторний – хворий продовжує спостерігатися сімейним лікарем і кардіологом, займається ЛФК, приймає ліки для зміцнення серця і запобігання інфаркту.

Реабілітацію найкраще проходити в спеціалізованих центрах, так як виконувати в домашніх умовах всі рекомендації лікаря, дотримуватися дієти, займатися фізкультурою і організувати консультації психолога і масаж дуже важко. Розмістивши близьку людину в пансіонаті Турбота ви можете бути впевнені, що вона отримує все необхідне для одужання і реабілітації.

Догляд за хворим після інфаркту

Після виписки з лікарні необхідно забезпечити грамотний догляд за хворим після інфаркту. Дуже добре, якщо є можливість організувати цілодобове перебування поруч з хворим доглядальниці з медичною освітою. Близькі не зможуть забезпечити повноцінний догляд, так як змушені розриватися між роботою, будинком, дітьми і чоловіком після інфаркту. Це призводить до того, що збільшується ризик можливих ускладнень через догляд неналежної якості. Допомогти може доглядальниця, яка організовує правильний догляд і значно прискорить процес одужання.

Після того, як будуть пройдені гострий і реабілітаційний етапи в Запоріжжі дуже важливо вести правильний спосіб життя, дотримуватися спеціальної дієти, включати в режим дня фізичні навантаження, приймати препарати для підтримки роботи серця, проходити періодичні обстеження у фахівців. Дотримання рекомендацій медиків допоможе значно зменшити ризик ще одного інфаркту.

Дуже важливо, щоб догляд за хворим після інфаркту забезпечував психологічний комфорт пацієнта. Це необхідна умова так як людини після інфаркту переслідує страх смерті, він відчуває себе безпорадним, непотрібним. Справитися з цим допоможе психолог, який під час сеансів пропрацює з пацієнтом ситуацію, завдяки чому людина зрозуміє, що на перенесений інфаркт життя не закінчується.

Якщо ви шукаєте, де найкраще розмістити вашу близьку людину в Запоріжжі, головне пам’ятайте, що від професіоналізму співробітників пансіонату або доглядальниці, яка приходить до вас додому, залежить те, наскільки швидко і повно він відновиться.

Догляд за хворими з інфарктом міокарда

У приватному будинку престарілих «Турбота» інваліди та літні люди спокійно живуть в комфортних умовах. У межах закладу в Києві старенькі повністю звільнені від усіх щоденних клопотів. Будинок для літніх людей має світлі кімнати, сучасні ліжка та територію для прогулянок на вулиці. А послужливий персонал не обділяє увагою жодного постояльця.

29.09.2020 Віра Фролова

«Турбота» — ідеальний будинок для пенсіонерів, де літні люди можуть спілкуватися один з одним і з користю проводити час за цікавими заняттями. Ціни прийнятні та залежать від умов проживання. У кімнатах є зручні ліжка та всі необхідні меблі. Персонал закладу стежить за дотриманням чіткого режиму дня, нагадує постояльцям про необхідність приймати ліки та виконувати приписи лікарів.

11.09.2020 Роман Копач

Потрапляючи в пансіонат для престарілих «Турбота», будь-який пенсіонер відчуває піклування та комфорт. Номери чисті та затишні. У них є все, що може знадобитися літній людині або інваліду для зручного відпочинку. Будинок престарілих розташований у тихій місцевості. Всі працівники установи дуже тактовні, надають літнім людям всю необхідну допомогу і постійно стежать за їхнім самопочуттям.

2.09.2020 Олена Ротар

Три роки тому в нашій сім’ї була важка втрата – помер батько. Наша мама не змогла легко перенести його смерть і вже через 2 місяці у неї стався інсульт. Лікарі сказали, що їй потрібен постійний догляд, але у мене немає можливості бути постійно поруч. Тому я звернулася в будинок “Турбота”. Тут моя мама почуває себе не кинутою, а отримує увагу і догляд в достатній кількості. Ще раз дякую!

25.08.2020 Ірина Шиліна
Відгуки наших клієнтів
Принимаем постояльцев с диагнозами
Наші будинки престарілих

У нас є філії наших будинків для престарілих в 7 великих містах України: Києві, Одесі, Харкові, Запоріжжі, Львові, Дніпрі, Чернігові.

Будинок в Києві

вул. Єреванська 30, офіс 6 0965181828 tyrbota@gmail.com