Особливості догляду в нашому пансіонаті для людей похилого віку

Люди у віці після 80 років часто вже не в змозі самостійно впоратися з повсякденними турботами, а родичі не завжди можуть постійно перебувати з ними поруч. У таких випадках необхідний догляд за людьми похилого віку допоможуть забезпечити співробітники профільного пансіонату. Вони пропонують різні послуги, здійснюють якісне піклування про літніх людей, знаходячи до кожного з них особистий підхід.

Догляд за літніми людьми Київ

Догляд за людьми похилого віку в Україні

Професійний та безкоштовний догляд за людьми після 80 років пропонують державні пансіонати. Але умови проживання в них не відрізняються високою якістю, а кількість місць значно обмежена. Щоб забезпечити належний догляд за літніми батьками або близькою людиною похилого віку, найкраще звернутися до приватної установи «Турбота». Тут працюють доброзичливі та досвідчені співробітники, які виконують догляд за літніми хворими, а також допомагають їм цікаво та безтурботно проводити дозвілля в суспільстві ровесників.

Догляд за людьми похилого віку пансіонату «Турбота»

Комерційний пансіонат «Турбота» має кілька філій у різних містах. У кожному з них про інвалідів та літніх людей піклуються професійні медсестри, психологи, доглядальниці та соціальні працівники. Для комфортного розміщення інваліда обладнані затишні номери різного класу зі зручними меблями та чистими санвузлами.

На території закладу є спеціальна зона для прогулянок на вулиці. Кожного мешканця можуть відвідувати родичі, а для різних життєвих ситуацій передбачено довгострокове або подобове проживання. Філії клініки пропонують повноцінний догляд за людьми похилого віку Києва та інших міст за доступною ціною. Вартість перебування в стінах установи залежить від кількості місць у номері, стану здоров’я пацієнта та інших чинників.

Послуги догляду за людьми похилого віку

У стінах приватної установи «Турбота» можливе повноцінне піклування про людей після 80 років, а також догляд за престарілими у важкому стані, які не можуть обійтися без сторонньої допомоги.

Основні послуги догляду за престарілими людьми:

 • щоденне прибирання номерів, зміна постільної білизни;
 • організація збалансованого харчування;
 • допомога в прийманні їжі та проведенні гігієнічних процедур;
 • регулярні медогляди;
 • організація прогулянок на свіжому повітрі;
 • цілодобова присутність доглядальниці біля лежачих мешканців;
 • підбір занять для проведення дозвілля;
 • реабілітаційні процедури.

Догляд за престарілими та інвалідами в пансіонаті: переваги

Всебічний догляд за людьми похилого віку Києва та інших міст допомагає їм забути про дрібні повсякденні турботи та насолоджуватися комфортним відпочинком. Основні плюси розміщення інваліда або людини старше 80 років у приватному пансіонаті:

 • комфортні номери в тихій місцевості;
 • індивідуальний підбір умов проживання (спеціалізовані ліжка, наявність тривожних кнопок та ін.);
 • регулярне спілкування з людьми свого віку;
 • постійний контроль за станом здоров’я мешканця;
 • висококваліфікований та доброзичливий персонал;
 • смачне та корисне меню, складене досвідченим дієтологом;
 • спеціально обладнані кабінети для проведення медичних процедур;
 • наявність розваг для захопливого відпочинку.

Співробітники пансіонату «Турбота» забезпечують якісний догляд за людьми похилого віку в Україні, створюючи навколо них затишну домашню атмосферу.

Догляд за літніми людьми Київ

Щоденний догляд за людиною похилого віку справа не з простих, яка вимагає чималої кількості часу і сил. Необхідно враховувати додаткові чинники, що літній людині потрібна не тільки фізична турбота, але ще моральна і психологічна допомога. З віком імунітет слабшає і ймовірність інфекційних захворювань стає вище, погіршується концентрація уваги і координація рухів, гострота слуху, також погіршується зір, що дає про себе знати. Дуже важливо передбачити всі варіанти і не дати своїй рідній людині замкнутися в собі, а розвивати соціальні зв’язки літньої людини. Догляд за літніми людьми в Києві включає в себе безліч аспектів і правил по турботі за пенсіонером, а саме:

 • Побутові умови;

Кімната, де проживає літня людина, повинна бути комфортною і затишною, речі першої необхідності завжди повинні бути під рукою, вона повинна бути оснащена всім необхідним, добре провітрюватися, в кімнаті повинне проводитися щоденне вологе прибирання.

 • Режим дня;

Правильний режим дня – це запорука гарного настрою і комфортного самопочуття літньої людини. Необхідно приймати медикаменти в один і той же час, в залежності від самопочуття намагатися зробити зарядку, і погуляти на вулиці, також лягати спати приблизно в один і той же час кожен день.

 • Якість харчування;

Харчування має бути дієтичним і збалансованим, щоб не перевантажувати травну систему пенсіонера. Останній прийом їжі за 4 години до сну.

 • Сон;

На жаль, з часом багато людей похилого віку стикаються з безсонням, або сплять дуже невелику кількість часу. Це має різноманітні причини, але найчастішою з причин є та, що вони відпочивають вдень, мало гуляють і дихають свіжим повітрям постійно перебуваючи вдома. Норма сну для літніх людей 7-8 годин. Рекомендується вивозити свою рідну людину на прогулянки, якщо немає можливості цього робити, добре провітрювати житло вашої рідної людини.

 • Нічний енурез;

Мимовільне сечовипускання неприємна проблема, з якою іноді стикаються люди похилого віку. Рекомендується використання спеціальних пелюшок і памперсів, а також якісна гігієна.

 • Гігієна;

Гігієна дуже важлива у людей в літньому віці, особливу увагу потрібно приділяти зволоженню шкіри літньої людини, в зв’язку з різними факторами вона стає сухою, тріскається і викликає свербіж. Якщо старенький в змозі приймати душ самостійно, рекомендується до встановлення ванна зі спеціальною рукою і протиковзким килимком. У лежачих хворих до всього цього додається також своєчасна заміна памперсів і постільної білизни.

 • Профілактика пролежнів і пневмоній.

Обов’язкова процедура у лежачих людей похилого віку. Щодня по кілька разів на день, літнього перевертають, і проводять необхідний масаж і інші процедури.

Догляд за людьми похилого віку в Києві

Правильний догляд за літньою людиною це не тільки бажання допомагати і бути поруч, це ще спеціалізовані навички, і велика кількість сил і часу. Догляд за людьми похилого віку в Києві як же організувати цей процес?

Багато людей вважають, що краще, ніж вони, ніхто не подбає про їх рідну людину, покладаючись на власні сили. У деяких сім’ях дуже важливу роль відіграє фінансова сторона, адже, по помилковій думці, вважається, що прибування пенсіонера в пансіонаті дуже дороге.

Отже, для того щоб піклуватися про літню людину своїми силами вам буде потрібно: ознайомитися з хворобою вашого близького, дізнатися про неї все, і придбати необхідні спеціалізовані навички, з яких в подальшому і буде складатися догляд і допомога у всіх аспектах вашому родичу.

Регулярне медичне обслуговування: у людей похилого віку часто спостерігаються хронічні захворювання, які вимагають не тільки регулярного догляду, а й медичної допомоги. Постановка уколів, крапельниць, сечових катетерів, фізіопроцедури, масажі, що так нелегко виконувати в домашніх умовах, найкращим рішенням для вирішення цих проблем може стати пансіонат, де персонал подбає про всі проблеми.

Догляд за людьми похилого віку Київ

Всім нам хочеться, щоб наші рідні були з нами довго, і у них все було добре, адже це люди, які віддавали нам все без залишку. Але в щоденних побутових справах, немає часу на належний і якісний догляд. Старіння – це не захворювання, від якого потрібні ліки, старіння – це природний процес, до якого потрібно ставитися з повагою, терпінням і розумінням.

Люди похилого віку бувають різні, хтось в змозі себе обслужити і їм просто потрібна увага, а для когось необхідна якісна і спеціалізована допомога. Догляд за людьми похилого віку Київ, має безліч позитивних моментів, а саме:

 • Цілодобова опіка вашого близького медичною допомогою;
 • Правильний розклад дня;
 • Щоденні прогулянки на свіжому повітрі;
 • Кваліфікований персонал;
 • Збалансоване харчування;
 • Реабілітаційні послуги (після інсультів, інфарктів);
 • Психолог для роботи з людьми похилого віку, які страждають на хворобу Паркінсона і Альцгеймер;
 • І багато іншого, що забезпечить вашу рідну людину всім необхідним для щасливої старості.

Три роки тому в нашій сім'ї була важка втрата - помер батько. Наша мама не змогла легко перенести його смерть і вже через 2 місяці у неї стався інсульт. Лікарі сказали, що їй потрібен постійний догляд, але у мене немає можливості бути постійно поруч. Тому я звернулася в будинок "Турбота". Тут моя мама почуває себе не кинутою, а отримує увагу і догляд в достатній кількості. Ще раз дякую!

25 Серпня, 2020 Ірина Шиліна

Потрапляючи в пансіонат для престарілих «Турбота», будь-який пенсіонер відчуває піклування та комфорт. Номери чисті та затишні. У них є все, що може знадобитися літній людині або інваліду для зручного відпочинку. Будинок престарілих розташований у тихій місцевості. Всі працівники установи дуже тактовні, надають літнім людям всю необхідну допомогу і постійно стежать за їхнім самопочуттям.

2 Вересня, 2020 Олена Ротар

«Турбота» — ідеальний будинок для пенсіонерів, де літні люди можуть спілкуватися один з одним і з користю проводити час за цікавими заняттями. Ціни прийнятні та залежать від умов проживання. У кімнатах є зручні ліжка та всі необхідні меблі. Персонал закладу стежить за дотриманням чіткого режиму дня, нагадує постояльцям про необхідність приймати ліки та виконувати приписи лікарів.

9 Листопада, 2020 Відгук: Роман Копач

У приватному будинку престарілих «Турбота» інваліди та літні люди спокійно живуть в комфортних умовах. У межах закладу в Києві старенькі повністю звільнені від усіх щоденних клопотів. Будинок для літніх людей має світлі кімнати, сучасні ліжка та територію для прогулянок на вулиці. А послужливий персонал не обділяє увагою жодного постояльця.

17 Березня, 2021 Віра Фролова

Хочу подякувати чудовому персоналу відділення на Петропавлівській Борщагівці у Києві.  Дякую за догляд за моїм дідусем, за людяне ставлення і до нього, і до нас, рідних його. Наталя Олександрівна, керівник, завжди знаходила час вислухати нас і обговорити усі проблеми. Доглядальниці знають свою роботу і роблять її набагато краще, ніж могли б її зробити ми, рідні. Харчування як домашнє, сам заклад розташовано у мальовничому місці, при цьому у 30-хвилинній пішій доступності до станції метро "Житомирська" через ліс і уздовж озера. Ціна на послуги, я вважаю, виправдана.

28 Травня, 2021 Відгук: Людмила Чайка

Хочу висловити величезну подяку директору Білошицької Наталії Олександрівні і персоналу пансіонату «Турбота» в Києві на Петропавлівській Борщагівці. У «Турбота» ми потрапили при дуже сумних обставин - привезли маму з іншого пансіонату з величезними пролежнями 3-4 ступеня і з найсильнішою інтоксикацією. У попередньому пансіонаті від нас приховували наявність таких пролежнів, погіршення самопочуття пояснювали віком і деменцією і готували нас до гіршого. Ми вірили персоналу поки одна медсестра на наше запитання «якій стадії пролежні» не відповіла нам: «А звідки я знаю, я ж не лікар!». Саме ця фраза нас з сестрою протверезівши, і ми терміново зайнялися пошуком пансіонату, де лікують пролежні. І такий ми знайшли - це «Турбота». Ми терміново перевезли маму в Турбота, тут буквально відразу мамі почали обробляти пролежні. Брав участь весь персонал і сама директор - Наталія Олександрівна. На жаль, нашу маму врятувати не вдалося так як вже була найсильніша інтоксикація організму - вона прожила ще 3 дні і померла. Але їй була надана професійна допомога на вищому рівні. За фактом виявилося, що в попередньому пансіонаті у мами стався інсульт і персонал його не пізнав, що не була надана правильна допомога і терапія, а ті ліки, які мамі тоді дали ускладнили ще більше ситуацію і вона злягла. Її було намагалися висаджувати, вона у них тільки лежала, тому пролежні з'явилися дуже швидко, а непрофесійний догляд привів до виснаження і сильної інтоксикації. Коли ми приїжджали нам маму вивозили на каталці, вона вже не розмовляла, але на обличчі не було натяку на біль. Ми не могли здогадатися про її пролежнях. Ми думаємо, їй давали знеболюючі, які також могли погіршити її стан, тому що у неї була деменція. Можливо, наша історія комусь допоможе уникнути передчасної смерті рідного і близького людини. Пансіонат - це хороше рішення і для літньої людини, і для рідні за умови, що в пансіонаті директор - лікар, з досвідом роботи з людьми похилого віку, доглядом та реабілітацією після інсульту, хворими деменцією ... Тобто це повинен бути професіонал, який вчасно помітить, що з людиною щось не так, знає, як допомогти, якого лікаря викликати, які ліки дати, а що ні в якому разі не можна робити. І який розповість вам правду як воно є насправді, і що можна зробити. Таким професіоналом і є директор пансіонату Турбота - Білошицька Наталія Олександрівна. Сам пансіонат знаходиться в дуже мальовничому місці, біля самого лісу. У безпосередній близькості від Києва, легко добиратися і громадським транспортом. Пансіонат затишний, чистенький, ніяких сторонніх запахів, відмінне харчування. Кімнати хоч і невеликі, але затишні, ходячі виходять в затишний вестибюль, хороша територія, є де походити, посидіти на повітрі. Персонал дуже приємний, турботливий, небайдужий і найголовніше ПРОФЕСІЙНИЙ! Не шукайте дешеві пансіонати, професійний догляд не може бути дешевим, це дуже важка праця. Дуже рекомендую, від чистого серця. Дуже шкодую, що не знала про цей пансіонат раніше.

Лариса Василівна Власюк

Хотіла б висловити величезну подяку керівникові пансіонату, Наталії Олександрівні, і всьому персоналу пансіонату за високопрофесійний догляд за моєю мамою та прекрасне людське ставлення. У пансіонат маму ми привезли після важкого інсульту та "лікування" у державній лікарні з жахливим глибоким пролежнем та у досить тяжкому стані. Завдяки правильному професійному протоколу лікування, про який не знають навіть у приватних клініках, пролежень був практично вилікований, мама йшла на поправку, але іноді людські зусилля безсилі. Ліки давалися завжди вчасно, харчування різноманітне та смачне (пробувала, коли годувала маму). Хотіла б побажати всьому персоналу пансіонату, і особисто Наталі Олександрівні, здоров'я та сил у їхній нелегкій благородній роботі! З повагою, Наталя.

16 Листопада, 2021 Наталя

Хороший привітний персонал дуже тішить мед персонал. Тато дуже задоволений дякую!!!

31 Серпня, 2022 Іван Леново

Відмінне місце, всім рекомендую!

Ірина Соболєва

Дякую 😊 Вам за Вашу роботу, за кваліфікований персонал, за умови та затишок! Моя бабуся 👵 дуже задоволена доглядом!

Людмила Серебрянска

Не думала, що у нас можуть бути такі прекрасні місця для літніх людей. Таке бачила тільки в фільмах. Відмінні умови проживання, якісна організація вільного часу, кваліфіковані медичні працівники. Тепер мені не страшно за моїх батьків, коли я їду. Про них є кому подбати.

Наташа Дарабан

Я дуже люблю своїх рідних. І чим ближче людина до фінальної межі, яка відділяє нас від вічності, тим більше він гідний поваги. І не тільки тому, що він володіє життєвою мудрістю, хоч і цього не мало. А й тому, що в нашому сучасному світі дожити до таких поважних років дуже непросто і часто, майже завжди асоціюється з букетом важких хвороб. І звичайно, за нашими рідними людьми похилого віку потрібен нагляд, їм потрібна наша турбота, любов, співпереживання і, що ще важливіше, ДОГЛЯД. А сучасне життя мчить і не оглядається на тих, хто здає обертів. І ми не встигаємо все відразу: і працювати, і піклуватися про дітей, виховувати їх, і займатися собою, і при цьому ще знаходити час на батьків, коли вони вже вийшли з того віку, коли вони самі турботливі помічники у вихованні і становленні на ноги дітей, і досягли того віку, коли з працею самі стоять на ногах. Тут приходить на допомогу цей будинок для людей похилого віку, який зовсім не такий, як в нічних кошмарах будь-якого пенсіонера. Там все по-іншому. Кожного постояльця поважають як особистість, піклуються і допомагають продовжувати вести той спосіб життя, до якого вони звикли. Якщо він, звичайно, не шкідливий для здоров'я. Чому саме цей Пансіонат? Я думаю, тому, що кожен співробітник має великим серцем і з любов'ю робить свою роботу. А крім цього, тут відмінні умови, програма дозвілля та збалансований раціон харчування. Що ще потрібно?

Юліана Зайченко

Дякуємо за хорошу та якісну роботу, осінь професійний підхід до кожного клієнта. Рекомендую всім

Вікторія Ковальчук

Дуже дякую за таку роботу , все на найвищому рівні , дуже домашня обстановка та усміхнений дбайливий персонал . Всім раджу дуже рада, що ми потрапили до вас 💐💐💐

Ольга Нерух

Всією сім'єю висловлюємо величезну подяку керівництву та персоналу за їх не легкий труд! Ви молодці)

Катерина Головань

Хочу залишити свій відгук! Прекрасний санаторій! Навіть краще, ніж удома))

Ольга Король

Цьому пансіонату ставлю всі п'ять зірок, а працівникам великий уклін. Реально не думала що в Києві є місце де б мій дід був би задоволений. Чисто, гарне харчування, прогулянки і спілкування. Сама особисто все бачила, молодці, спасибі вам

Наталія Захарченко

Про цей пансіонат можу сказати тільки добре, у мене тут мешкають батьки, поки я перебуваю за кордоном. Можу бути абсолютно впевненим у тому, що мої батьки тут будуть у теплі та чистоті, ну і звичайно ситі. Заслужено п'ять зірок!

Віктор Андрєєв
Відгуки наших клієнтів
Наші будинки престарілих

У нас є філії наших будинків для престарілих в 7 великих містах України: Києві, Одесі, Харкові, Запоріжжі, Львові, Дніпрі, Чернігові.

Будинок в Києві

вул. Єреванська 30, офіс 6 0965181828 tyrbota@gmail.com