Особливості догляду в нашому пансіонаті для людей похилого віку

Люди у віці після 80 років часто вже не в змозі самостійно впоратися з повсякденними турботами, а родичі не завжди можуть постійно перебувати з ними поруч. У таких випадках необхідний догляд за людьми похилого віку допоможуть забезпечити співробітники профільного пансіонату. Вони пропонують різні послуги, здійснюють якісне піклування про літніх людей, знаходячи до кожного з них особистий підхід.

Догляд за літніми людьми Київ

Догляд за людьми похилого віку в Україні

Професійний та безкоштовний догляд за людьми після 80 років пропонують державні пансіонати. Але умови проживання в них не відрізняються високою якістю, а кількість місць значно обмежена. Щоб забезпечити належний догляд за літніми батьками або близькою людиною похилого віку, найкраще звернутися до приватної установи «Турбота». Тут працюють доброзичливі та досвідчені співробітники, які виконують догляд за літніми хворими, а також допомагають їм цікаво та безтурботно проводити дозвілля в суспільстві ровесників.

Догляд за людьми похилого віку пансіонату «Турбота»

Комерційний пансіонат «Турбота» має кілька філій у різних містах. У кожному з них про інвалідів та літніх людей піклуються професійні медсестри, психологи, доглядальниці та соціальні працівники. Для комфортного розміщення інваліда обладнані затишні номери різного класу зі зручними меблями та чистими санвузлами.

На території закладу є спеціальна зона для прогулянок на вулиці. Кожного мешканця можуть відвідувати родичі, а для різних життєвих ситуацій передбачено довгострокове або подобове проживання. Філії клініки пропонують повноцінний догляд за людьми похилого віку Києва та інших міст за доступною ціною. Вартість перебування в стінах установи залежить від кількості місць у номері, стану здоров’я пацієнта та інших чинників.

Послуги догляду за людьми похилого віку

У стінах приватної установи «Турбота» можливе повноцінне піклування про людей після 80 років, а також догляд за престарілими у важкому стані, які не можуть обійтися без сторонньої допомоги.

Основні послуги догляду за престарілими людьми:

 • щоденне прибирання номерів, зміна постільної білизни;
 • організація збалансованого харчування;
 • допомога в прийманні їжі та проведенні гігієнічних процедур;
 • регулярні медогляди;
 • організація прогулянок на свіжому повітрі;
 • цілодобова присутність доглядальниці біля лежачих мешканців;
 • підбір занять для проведення дозвілля;
 • реабілітаційні процедури.

Догляд за престарілими та інвалідами в пансіонаті: переваги

Всебічний догляд за людьми похилого віку Києва та інших міст допомагає їм забути про дрібні повсякденні турботи та насолоджуватися комфортним відпочинком. Основні плюси розміщення інваліда або людини старше 80 років у приватному пансіонаті:

 • комфортні номери в тихій місцевості;
 • індивідуальний підбір умов проживання (спеціалізовані ліжка, наявність тривожних кнопок та ін.);
 • регулярне спілкування з людьми свого віку;
 • постійний контроль за станом здоров’я мешканця;
 • висококваліфікований та доброзичливий персонал;
 • смачне та корисне меню, складене досвідченим дієтологом;
 • спеціально обладнані кабінети для проведення медичних процедур;
 • наявність розваг для захопливого відпочинку.

Співробітники пансіонату «Турбота» забезпечують якісний догляд за людьми похилого віку в Україні, створюючи навколо них затишну домашню атмосферу.

Догляд за літніми людьми Київ

Щоденний догляд за людиною похилого віку справа не з простих, яка вимагає чималої кількості часу і сил. Необхідно враховувати додаткові чинники, що літній людині потрібна не тільки фізична турбота, але ще моральна і психологічна допомога. З віком імунітет слабшає і ймовірність інфекційних захворювань стає вище, погіршується концентрація уваги і координація рухів, гострота слуху, також погіршується зір, що дає про себе знати. Дуже важливо передбачити всі варіанти і не дати своїй рідній людині замкнутися в собі, а розвивати соціальні зв’язки літньої людини. Догляд за літніми людьми в Києві включає в себе безліч аспектів і правил по турботі за пенсіонером, а саме:

 • Побутові умови;

Кімната, де проживає літня людина, повинна бути комфортною і затишною, речі першої необхідності завжди повинні бути під рукою, вона повинна бути оснащена всім необхідним, добре провітрюватися, в кімнаті повинне проводитися щоденне вологе прибирання.

 • Режим дня;

Правильний режим дня – це запорука гарного настрою і комфортного самопочуття літньої людини. Необхідно приймати медикаменти в один і той же час, в залежності від самопочуття намагатися зробити зарядку, і погуляти на вулиці, також лягати спати приблизно в один і той же час кожен день.

 • Якість харчування;

Харчування має бути дієтичним і збалансованим, щоб не перевантажувати травну систему пенсіонера. Останній прийом їжі за 4 години до сну.

 • Сон;

На жаль, з часом багато людей похилого віку стикаються з безсонням, або сплять дуже невелику кількість часу. Це має різноманітні причини, але найчастішою з причин є та, що вони відпочивають вдень, мало гуляють і дихають свіжим повітрям постійно перебуваючи вдома. Норма сну для літніх людей 7-8 годин. Рекомендується вивозити свою рідну людину на прогулянки, якщо немає можливості цього робити, добре провітрювати житло вашої рідної людини.

 • Нічний енурез;

Мимовільне сечовипускання неприємна проблема, з якою іноді стикаються люди похилого віку. Рекомендується використання спеціальних пелюшок і памперсів, а також якісна гігієна.

 • Гігієна;

Гігієна дуже важлива у людей в літньому віці, особливу увагу потрібно приділяти зволоженню шкіри літньої людини, в зв’язку з різними факторами вона стає сухою, тріскається і викликає свербіж. Якщо старенький в змозі приймати душ самостійно, рекомендується до встановлення ванна зі спеціальною рукою і протиковзким килимком. У лежачих хворих до всього цього додається також своєчасна заміна памперсів і постільної білизни.

 • Профілактика пролежнів і пневмоній.

Обов’язкова процедура у лежачих людей похилого віку. Щодня по кілька разів на день, літнього перевертають, і проводять необхідний масаж і інші процедури.

Догляд за людьми похилого віку в Києві

Правильний догляд за літньою людиною це не тільки бажання допомагати і бути поруч, це ще спеціалізовані навички, і велика кількість сил і часу. Догляд за людьми похилого віку в Києві як же організувати цей процес?

Багато людей вважають, що краще, ніж вони, ніхто не подбає про їх рідну людину, покладаючись на власні сили. У деяких сім’ях дуже важливу роль відіграє фінансова сторона, адже, по помилковій думці, вважається, що прибування пенсіонера в пансіонаті дуже дороге.

Отже, для того щоб піклуватися про літню людину своїми силами вам буде потрібно: ознайомитися з хворобою вашого близького, дізнатися про неї все, і придбати необхідні спеціалізовані навички, з яких в подальшому і буде складатися догляд і допомога у всіх аспектах вашому родичу.

Регулярне медичне обслуговування: у людей похилого віку часто спостерігаються хронічні захворювання, які вимагають не тільки регулярного догляду, а й медичної допомоги. Постановка уколів, крапельниць, сечових катетерів, фізіопроцедури, масажі, що так нелегко виконувати в домашніх умовах, найкращим рішенням для вирішення цих проблем може стати пансіонат, де персонал подбає про всі проблеми.

Догляд за людьми похилого віку Київ

Всім нам хочеться, щоб наші рідні були з нами довго, і у них все було добре, адже це люди, які віддавали нам все без залишку. Але в щоденних побутових справах, немає часу на належний і якісний догляд. Старіння – це не захворювання, від якого потрібні ліки, старіння – це природний процес, до якого потрібно ставитися з повагою, терпінням і розумінням.

Люди похилого віку бувають різні, хтось в змозі себе обслужити і їм просто потрібна увага, а для когось необхідна якісна і спеціалізована допомога. Догляд за людьми похилого віку Київ, має безліч позитивних моментів, а саме:

 • Цілодобова опіка вашого близького медичною допомогою;
 • Правильний розклад дня;
 • Щоденні прогулянки на свіжому повітрі;
 • Кваліфікований персонал;
 • Збалансоване харчування;
 • Реабілітаційні послуги (після інсультів, інфарктів);
 • Психолог для роботи з людьми похилого віку, які страждають на хворобу Паркінсона і Альцгеймер;
 • І багато іншого, що забезпечить вашу рідну людину всім необхідним для щасливої старості.

У приватному будинку престарілих «Турбота» інваліди та літні люди спокійно живуть в комфортних умовах. У межах закладу в Києві старенькі повністю звільнені від усіх щоденних клопотів. Будинок для літніх людей має світлі кімнати, сучасні ліжка та територію для прогулянок на вулиці. А послужливий персонал не обділяє увагою жодного постояльця.

29.09.2020 Віра Фролова

«Турбота» — ідеальний будинок для пенсіонерів, де літні люди можуть спілкуватися один з одним і з користю проводити час за цікавими заняттями. Ціни прийнятні та залежать від умов проживання. У кімнатах є зручні ліжка та всі необхідні меблі. Персонал закладу стежить за дотриманням чіткого режиму дня, нагадує постояльцям про необхідність приймати ліки та виконувати приписи лікарів.

11.09.2020 Роман Копач

Потрапляючи в пансіонат для престарілих «Турбота», будь-який пенсіонер відчуває піклування та комфорт. Номери чисті та затишні. У них є все, що може знадобитися літній людині або інваліду для зручного відпочинку. Будинок престарілих розташований у тихій місцевості. Всі працівники установи дуже тактовні, надають літнім людям всю необхідну допомогу і постійно стежать за їхнім самопочуттям.

2.09.2020 Олена Ротар

Три роки тому в нашій сім’ї була важка втрата – помер батько. Наша мама не змогла легко перенести його смерть і вже через 2 місяці у неї стався інсульт. Лікарі сказали, що їй потрібен постійний догляд, але у мене немає можливості бути постійно поруч. Тому я звернулася в будинок “Турбота”. Тут моя мама почуває себе не кинутою, а отримує увагу і догляд в достатній кількості. Ще раз дякую!

25.08.2020 Ірина Шиліна
Відгуки наших клієнтів
Наші будинки престарілих

У нас є філії наших будинків для престарілих в 7 великих містах України: Києві, Одесі, Харкові, Запоріжжі, Львові, Дніпрі, Чернігові.

Будинок в Києві

вул. Єреванська 30, офіс 6 0965181828 tyrbota@gmail.com