Особливості проживання в нашому пансіонаті для людей похилого віку

Люди потребують відпочинку, будучи літнім або молодим всім нам потрібен відпочинок, для когось це полежати весь день на дивані, щоб його ніхто не чіпав, для когось вибратися в зоопарк зі своїми дітьми, а декому до душі провести весь день в колі сім’ї. Як же бути людям, у яких немає можливості на такий відпочинок, тому що вони цілими днями присвячують весь свій вільний час своїм літнім близьким, які потребують уваги та догляду? Рішення проблеми є, і це добове розміщення в будинку пристарілих Київ.

Будинок пристарілих добове розміщення

Велика кількість людей похилого віку потребують додаткової допомоги та догляду, хтось в меншій мірі і в змозі себе обслуговувати частково, хтось же і зовсім не в силах навіть самостійно поїсти. Кому ідеально підійде варіант добового розміщення літньої людини в пансіонаті:

 1. Вам потрібно виїхати з невідкладних справ, а літню людину немає з ким залишити;
 2. Хочете змінити на пару днів обстановку, і відпочити від усіх справ;
 3. Відвідати нові місця і зустрітися зі старими друзями;
 4. Також це відмінний варіант при підборі будинку для літніх людей, щоб познайомитися з жителями пансіонату, дізнатися ближче медичний персонал, щоб літня людина відчула всю атмосферу, в якій буде знаходитися тривалий час.

Який би вибір ви не зробили, можете бути впевнені, що ваш родич в надійних руках, де йому забезпечать максимально комфортні умови проживання, турботу, і домашню атмосферу.

Будинок пристарілих добове розміщення

Добове розміщення в будинку пристарілих це відмінна можливість знайти час на себе, при цьому подбати про свою близьку стареньку людину, і організувати їй власний маленький відпочинок. Всі ми знаємо, що літній людині потрібна турбота і увага, а також необхідні:

 • Цілодобовий догляд. На яку кількість часу ви б не привезли свого літнього родича до нас, наш персонал подбає і зробить все можливе для літньої людини;
 • Домашня атмосфера. Ми намагаємося робити для наших постояльців все можливе, щоб вони відчували свою безпеку і були як вдома;
 • Різноманітні фізіопроцедури допоможуть розслабити і оздоровити літню людину;
 • Харчування і допомога в прийомі їжі. Наш кухар подбає про смачне повноцінне збалансоване харчування, а санітарки погодують, якщо буде така необхідність;
 • Спілкування з однолітками. Дуже важливий факт, спілкування з однолітками сприятливо впливає на людину, даючи можливість їй розкритися і бути собою, згадувати різні моменти, або поділитися історіями з минулого;
 • Спеціально обладнані кімнати, і багато важливих необхідних речей, в яких потребують люди похилого віку;
 • Гігієнічний догляд. Це щоденна допомога в підтримці тіла в чистоті. Для лежачих хворих ця допомога збільшується і також враховуються всі індивідуальні побажання наших постояльців;
 • Широкий спектр заходів, і цікавих ігор, подарують вашій рідній людині незабутні емоції. У нас можна грати в настільні ігри з однолітками, читати книги, дивитися фільми, влаштовувати спектаклі.
 • Індивідуальний підхід до кожного постояльця, і його захворювання.

У будинку пристарілих літня людина завжди чимось зайнята, і захоплена, що дає їй почуття потрібності і необхідності. Ми дуже раді спостерігати як розквітають і прагнуть до чогось нового наші постояльці, і підтримуємо їх у всьому. Знаємо напевно одну річ, ваш близький після одноразового відвідування нашого пансіонату, захоче повернутися до нас знову і знову, щоб відчути всю турботу і атмосферність, яка полягає в стінах нашого будинку.
Добове Розміщення В Будинку Для Літніх Людей Київ

У приватному будинку престарілих «Турбота» інваліди та літні люди спокійно живуть в комфортних умовах. У межах закладу в Києві старенькі повністю звільнені від усіх щоденних клопотів. Будинок для літніх людей має світлі кімнати, сучасні ліжка та територію для прогулянок на вулиці. А послужливий персонал не обділяє увагою жодного постояльця.

29.09.2020 Віра Фролова

«Турбота» — ідеальний будинок для пенсіонерів, де літні люди можуть спілкуватися один з одним і з користю проводити час за цікавими заняттями. Ціни прийнятні та залежать від умов проживання. У кімнатах є зручні ліжка та всі необхідні меблі. Персонал закладу стежить за дотриманням чіткого режиму дня, нагадує постояльцям про необхідність приймати ліки та виконувати приписи лікарів.

11.09.2020 Роман Копач

Потрапляючи в пансіонат для престарілих «Турбота», будь-який пенсіонер відчуває піклування та комфорт. Номери чисті та затишні. У них є все, що може знадобитися літній людині або інваліду для зручного відпочинку. Будинок престарілих розташований у тихій місцевості. Всі працівники установи дуже тактовні, надають літнім людям всю необхідну допомогу і постійно стежать за їхнім самопочуттям.

2.09.2020 Олена Ротар

Три роки тому в нашій сім’ї була важка втрата – помер батько. Наша мама не змогла легко перенести його смерть і вже через 2 місяці у неї стався інсульт. Лікарі сказали, що їй потрібен постійний догляд, але у мене немає можливості бути постійно поруч. Тому я звернулася в будинок “Турбота”. Тут моя мама почуває себе не кинутою, а отримує увагу і догляд в достатній кількості. Ще раз дякую!

25.08.2020 Ірина Шиліна
Відгуки наших клієнтів
Наші будинки престарілих

У нас є філії наших будинків для престарілих в 7 великих містах України: Києві, Одесі, Харкові, Запоріжжі, Львові, Дніпрі, Чернігові.

Будинок в Києві

вул. Єреванська 30, офіс 6 0965181828 tyrbota@gmail.com