Особливості догляду за хворими Альцгеймера в нашому пансіонаті

Хвороба Альцгеймера відноситься до серйозних патологій. Вона часто розвивається в похилому віці у результаті вікового руйнування клітин головного мозку. Як проявляється у людини ця патологія та який потрібен догляд за хворими з хворобою Альцгеймера?

Пансіонат для хворих на Альцгеймер Київ

Хвороба Альцгеймера догляд за хворим та ознаки недуги

Людині без медичної освіти легко не помітити прояви хвороби Альцгеймера, але без профільної терапії недуга прогресує. У такому випадку необхідно забезпечити людині з хворобою Альцгеймера догляд.

Основні симптоми захворювання:

 • втрата короткочасної або довготривалої пам’яті;
 • порушення мови, пов’язане із забуванням слів;
 • апатія до щоденних занять;
 • втрата здатності орієнтуватися у просторі;
 • схильність йти у невідомому напрямку, губитися на вулиці;
 • втрата почуття часу;
 • галюцинації, віра у вигадані події;
 • неадекватна поведінка;
 • нездатність самостійно обслуговувати себе;
 • параноя та депресія.

Хворобу Альцгеймера не можна вилікувати. Після підтвердження недуги людина може прожити кілька років, але тільки якщо при хворобі Альцгеймера догляд за хворим забезпечує йому безпеку та комфорт.

Хвороба Альцгеймера пансіонат або домашній догляд?

Догляд за хворими з хворобою Альцгеймера вимагає значних витрат часу та сил. Людині з діагнозом Альцгеймера необхідно регулярно приймати призначені лікарем медикаменти, постійно бути під наглядом та отримувати кваліфіковану медичну допомогу.

Родичі хворого Альцгеймера не завжди здатні цілодобово перебувати з ним поруч і часто не володіють потрібними знаннями, що допомагають полегшити стан хворого. Для професійної турботи про людину з такою недугою створені спеціальні пансіонати для хворих на хворобу Альцгеймера. Вони повністю візьмуть на себе опіку над хворим Альцгеймера, забезпечивши йому комфортне та безпечне життя.

«Турбота» — найкращий пансіонат для хворих Альцгеймера України

Після підтвердження хвороби Альцгеймера догляд за людиною повинен бути комплексним. Персонал пансіонатів для хворих на хворобу Альцгеймера займається повним обслуговуванням людей з такою недугою. Для своїх підопічних з хворобою Альцгеймера пансіонат «Турбота» пропонує ідеальні умови проживання:

 • суворо дотримується погодинний розпорядок дня;
 • пацієнту пропонуються логічні головоломки для розвитку розумової діяльності;
 • персонал постійно спілкується з хворим Альцгеймера, тренуючи його мовлення;
 • проводяться реабілітаційні процедури, призначені лікарем (масаж, фізкультура та ін.);
 • пацієнт знаходиться у комфортних і безпечних умовах;
 • щоденне меню складається зі смачних і корисних страв, підібраних дієтологом;
 • хворий Альцгеймера не може самовільно вийти за межі установи;
 • регулярно проводиться робота з психологом.

Все це допомагає продовжити життя хворого Альцгеймера, зробивши його приємним і насиченим.

Пансіонат для хворих на Альцгеймер Київ

Кожен день для хворого на Альцгеймер, що прокидається вранці, стає новим днем, і хоч вчора зникають безслідно, і не зрозуміло, що буде завтра, вони живуть заради кожного дня, живуть в даний час, в якийсь момент цей день закінчиться і моментально забудеться, але це не означає, що людина не проживає кожну секунду того, що відбувається з ним сьогодні. Пансіонат для хворих на Альцгеймер Київ забезпечить щохвилинну турботу і підтримку людям з цим непростим захворюванням.

Пансіонат для хворих на Альцгеймер

Хвороба Альцгеймера – хронічне захворювання нервової системи, яке супроводжується пошкодженням нейронів і відмиранням тканин головного мозку. Захворювання призводить до повної недієздатності людини. Пансіонат для хворих на Альцгеймер створений для підтримки і поліпшення життя хворих.

На початкових етапах захворювання літня людина ще в змозі себе обслуговувати, але у неї виникають труднощі з концентрацією уваги, з’являється погіршення пам’яті, забудькуватість. Що родичі літньої людини списують на старість. Коли хвороба починає прогресувати, симптоми починають збільшуватися, людина забуває, що тільки що казала, повторно ставить одне і те ж запитання, чи розповідає історію, яку розповіла дві хвилини тому. Готування і прибирання зводяться до того, що людина не може згадати послідовність дій, наприклад: які продукти потрібні на омлет, який готується щодня на сніданок, або як правильно мити підлогу, виконання справ по дому займає велику кількість часу, а якість виконання з кожним разом все погіршується. Людина перестає стежити за собою, забуваючи почистити зуби, або прийняти душ. Зовнішній вигляд стає запущеним, і нещодавно охайний і доглянутий чоловік, набуває несприятливого виду. Літня людина втрачає до всього інтерес, і нездатна навчатися чомусь новому. З’являються розлади психіки, підозрілість, і запальність. З часом людина втрачає здатність впізнавати близьких йому людей.

Будинки для людей похилого віку хворих на деменцію

Люди похилого віку з деменцією через втрату пам’яті і розумових здібностей не в змозі впоратися з щоденними справами без сторонньої допомоги. У них погіршується пам’ять, координація, з’являється нездатність правильно формувати слова в речення, речі і люди, що оточують, здаються підозрілими. При такій симптоматиці літня людина потребує постійного нагляду і догляду. Будинки для людей похилого віку хворих на деменцію надають широкий спектр послуг реабілітації та догляду, який розробляється індивідуально для кожної літньої людини і допомагає відновитися і не допустити прогресування деменції:

 • Робота з психологом, психологічна підтримка. Люди з деменцією схильні до перепадів настрою, замикання в собі, агресивних спалахів гніву.
 • Вправи для відновлення мовлення.
 • Дихальна гімнастика.
 • Терапія з допомогою образотворчого мистецтва.
 • Відновлення спогадів.
 • Розвиток дрібної моторики.

У будинку для хворих на деменцію людині за допомогою різних методик та ігор допомагають у відновленні втрачених раніше функцій мозкової діяльності, завдяки комплексному лікуванню і професійному догляду, це дозволяє добитися відмінних результатів.

Санаторій для хворих на деменцію

Як би сильно ми не любили наших літніх близьких, але при деменції (слабоумство) з цим прогресуючим синдромом, члени сім’ї часто не в силах впоратися без належної медичної підготовки, як би вони не старалися, дуже складно надати удома повноцінний цілодобовий догляд і щодня, кожну хвилину бути поруч. Санаторій для хворих на деменцію впорається з поведінкою хворих на деменцію, яка дуже специфічна, наш психолог і психотерапевт буде враховувати всі аспекти поведінки хворого. Родичам дуже складно розуміти і не зриватися з роздратуванням на неадекватні і недоумкуваті реакції літньої людини.

У пансіонаті літнім з деменцією надають такі послуги:

 1. Індивідуальна програма реабілітації;
 2. Щоденний контроль за станом здоров’я пацієнта і ефективністю проведеного лікування;
 3. Збалансоване харчування;
 4. Заняття з фахівцями, що сприяють відновленню пам’яті, мови, дрібної моторики;
 5. Допомога в соціальній адаптації постояльця;
 6. Щоденна допомога в переодяганні, прийомі їжі, проведенні гігієнічних процедур;
 7. Організація дозвілля і вільного часу;
 8. Щоденні прогулянки на свіжому повітрі, вологе прибирання кімнат.

Літня людина з цим розладом гідна розуміння і поваги, адже при втраті пам’яті, дезорієнтації в просторі і часі, людина не розуміє, що відбувається навколо.

У приватному будинку престарілих «Турбота» інваліди та літні люди спокійно живуть в комфортних умовах. У межах закладу в Києві старенькі повністю звільнені від усіх щоденних клопотів. Будинок для літніх людей має світлі кімнати, сучасні ліжка та територію для прогулянок на вулиці. А послужливий персонал не обділяє увагою жодного постояльця.

29.09.2020 Віра Фролова

«Турбота» — ідеальний будинок для пенсіонерів, де літні люди можуть спілкуватися один з одним і з користю проводити час за цікавими заняттями. Ціни прийнятні та залежать від умов проживання. У кімнатах є зручні ліжка та всі необхідні меблі. Персонал закладу стежить за дотриманням чіткого режиму дня, нагадує постояльцям про необхідність приймати ліки та виконувати приписи лікарів.

11.09.2020 Роман Копач

Потрапляючи в пансіонат для престарілих «Турбота», будь-який пенсіонер відчуває піклування та комфорт. Номери чисті та затишні. У них є все, що може знадобитися літній людині або інваліду для зручного відпочинку. Будинок престарілих розташований у тихій місцевості. Всі працівники установи дуже тактовні, надають літнім людям всю необхідну допомогу і постійно стежать за їхнім самопочуттям.

2.09.2020 Олена Ротар

Три роки тому в нашій сім’ї була важка втрата – помер батько. Наша мама не змогла легко перенести його смерть і вже через 2 місяці у неї стався інсульт. Лікарі сказали, що їй потрібен постійний догляд, але у мене немає можливості бути постійно поруч. Тому я звернулася в будинок “Турбота”. Тут моя мама почуває себе не кинутою, а отримує увагу і догляд в достатній кількості. Ще раз дякую!

25.08.2020 Ірина Шиліна
Відгуки наших клієнтів
Наші будинки престарілих

У нас є філії наших будинків для престарілих в 7 великих містах України: Києві, Одесі, Харкові, Запоріжжі, Львові, Дніпрі, Чернігові.

Будинок в Києві

вул. Єреванська 30, офіс 6 0965181828 tyrbota@gmail.com