Особливості догляду за хворими Альцгеймера в пансіонаті Турбота в Запоріжжі

На жаль, навіть до міцної і енергійної в молодості людини можуть прийти хвороби, як фізичні, так і душевні. Якщо у людини починаються провали в пам’яті, є дезорієнтація в просторі, вона потребує спеціального догляду і постійного контролю. Організувати такий догляд може пансіонат для хворих Альцгеймера в Запоріжжі. Тут людина буде в безпеці і крім того, будуть вживатися заходи для того, щоб уповільнити прогресування хвороби. Турбота – прекрасне рішення для тих, хто піклується про своїх похилих близьких.

Пансіонат для хворих Альцгеймера в Запоріжжі

Пансіонат Турбота для хворих Альцгеймера в Запоріжжі

Свідчити про те, що з’явилися проблеми і необхідний пансіонат для хворих Альцгеймера в Запоріжжі, може наступне:

  • людина втрачає здатність до логічного мислення. Людина, ще недавно нормально спілкувалася, може вас вразити тим, що під час бесіди ви зіткнетеся з позбавленими сенсу і зв’язку фразами і вчинками, які неможливо пояснити логічно;
  • відбувається поступова втрата пам’яті. Спочатку порушується короткочасна пам’ять – людина не в змозі пригадати речі, які трапилися за кілька хвилин перед цим. З плином часу страждає і довгострокова пам’ять, а також похила людина перестає впізнавати і розуміти призначення елементарних речей;
  • настає дезорієнтація, яка проявляється таким чином – звичайні господарські справи, такі, як догляд за собою, прибирання, приготування їжі збивають його з пантелику. А похід навіть в ті місця в Запоріжжі, де він бував багато разів, наприклад, в аптеку біля будинку, може привести до того, що людина губиться в знайомому районі;
  • порушення моторики, які можуть проявлятися як складності у виконанні простих маніпуляцій – одягання, чищення зубів, або, наприклад, проблема взяти кружку зі столу;
  • розлади емоційного фону, які проявляються апатією, байдужістю до всього або, навпаки, метушливістю, занепокоєнням. Спровокувати агресію може навіть безневинне зауваження оточуючих. Також людина втрачає інтерес до захоплень, які були важливі для неї.

Залишати таку людину вдома одну стає небезпечно, а сидіти з нею не завжди є можливість. У цьому випадку виходом може стати пансіонат для хворих Альцгеймера в Запоріжжі. Близькі повинні розуміти, що мають справу з невиліковною хворобою, яка буде прогресувати. Поступаючи до нас, пацієнт буде обстежений лікарем-геронтологом, який виявить порушення в функціонуванні опорно-рухового апарату, рівень зору, слуху та інших здібностей. Після цього буде розроблений комплекс індивідуальних реабілітаційних заходів.

Будинок пристарілих для хворих на деменцію

Деменція являє собою незворотні зміни в головному мозку пацієнта. Проявляється вона втратою здібностей до нормального мислення, зниженням пам’яті, людина перестає впізнавати знайомі обличчя. Сьогодні методів лікування деменції не існує, тому близьким рано чи пізно доводиться приймати рішення про поміщення родича в будинок престарілих для хворих на деменцію.

Забезпечити відповідний догляд в домашніх умовах в Запоріжжі дуже складно. Tyrbota ж може вам запропонувати гідні умови та догляд за вашими близькими. Ми забезпечимо відповідний режим дня, прогулянки, повноцінне харчування, спілкування і спеціальну програму по уповільненню прогресування деменції.

Ми завжди готові допомогти вам – будинок престарілих для хворих на деменцію може вам знадобитися в таких випадках:

  • ви спостерігаєте у родича різкі перепади настрою, апатія змінюється агресивною поведінкою;
  • похила людина починає забувати все частіше якісь моменти, перестає спілкуватися з оточуючими, гірше орієнтується в просторі;
  • людина починає втрачати дар мови і здатність самостійно пересуватися, їй необхідна постійна турбота і якісний догляд.

Перш, ніж ситуація сильно погіршиться, необхідно подбати про забезпечення спеціалізованого догляду та заходах для підтримки роботи мозку. Пансіонат в Запоріжжі дозволить впоратися з важкою життєвою ситуацією і при цьому уникнути почуття провини перед близькою людиною.

Людина похилого віку буде спілкуватися, гуляти по нашій доглянутій території, брати участь у святах і заходах, а ви завжди зможете її відвідати і переконатися в тому, що все в порядку. Будинок пристарілих для хворих на деменцію забезпечить загальнозміцнюючі процедури, заняття з психологом, контроль за виконанням рекомендацій лікаря. Адміністратор або лікуючий лікар відповість на всі ваші запитання про стан здоров’я людини, тому ви можете бути абсолютно впевнені в тому, що їй у нас буде добре і безпечно.

Будинок пристарілих для хворих на деменцію

У приватному будинку престарілих «Турбота» інваліди та літні люди спокійно живуть в комфортних умовах. У межах закладу в Києві старенькі повністю звільнені від усіх щоденних клопотів. Будинок для літніх людей має світлі кімнати, сучасні ліжка та територію для прогулянок на вулиці. А послужливий персонал не обділяє увагою жодного постояльця.

29.09.2020 Віра Фролова

«Турбота» — ідеальний будинок для пенсіонерів, де літні люди можуть спілкуватися один з одним і з користю проводити час за цікавими заняттями. Ціни прийнятні та залежать від умов проживання. У кімнатах є зручні ліжка та всі необхідні меблі. Персонал закладу стежить за дотриманням чіткого режиму дня, нагадує постояльцям про необхідність приймати ліки та виконувати приписи лікарів.

11.09.2020 Роман Копач

Потрапляючи в пансіонат для престарілих «Турбота», будь-який пенсіонер відчуває піклування та комфорт. Номери чисті та затишні. У них є все, що може знадобитися літній людині або інваліду для зручного відпочинку. Будинок престарілих розташований у тихій місцевості. Всі працівники установи дуже тактовні, надають літнім людям всю необхідну допомогу і постійно стежать за їхнім самопочуттям.

2.09.2020 Олена Ротар

Три роки тому в нашій сім’ї була важка втрата – помер батько. Наша мама не змогла легко перенести його смерть і вже через 2 місяці у неї стався інсульт. Лікарі сказали, що їй потрібен постійний догляд, але у мене немає можливості бути постійно поруч. Тому я звернулася в будинок “Турбота”. Тут моя мама почуває себе не кинутою, а отримує увагу і догляд в достатній кількості. Ще раз дякую!

25.08.2020 Ірина Шиліна
Відгуки наших клієнтів
Принимаем постояльцев с диагнозами
Наші будинки престарілих

У нас є філії наших будинків для престарілих в 7 великих містах України: Києві, Одесі, Харкові, Запоріжжі, Львові, Дніпрі, Чернігові.

Будинок в Києві

вул. Єреванська 30, офіс 6 0965181828 tyrbota@gmail.com