Доглядальниця для цілодобового догляду за літньою людиною

Якщо ви зіткнулися з важкою хворобою у свою близьку людину або просто родич в літньому віці вже не може самостійно обслуговувати себе, вам може знадобитися доглядальниця для людини похилого віку в Запоріжжі. Вибір людини, якій ви довірите життя і здоров’я дорогої людини – це дуже велика відповідальність. Найкраще підбирати доглядальницю через спеціальне агентство, яке проводить дуже ретельний відбір і обов’язково несе відповідальність за працевлаштований персонал. Турбота допоможе вам підібрати варіант, який підійде саме вам. У нас є дуже велика база доглядальниць, які надають найрізноманітніші послуги.

Доглядальниця для людини похилого віку в Запоріжжі

Доглядальниця для людини похилого віку в пансіонаті “Турбота”

Доглядальниця для людини похилого віку в Запоріжжі допоможе вам перестати відчувати почуття провини, коли ви залишаєте старого будинку і йдіть на роботу. Далеко не всі люди можуть собі дозволити присвячувати весь час старикам, так як повинні працювати, приділяти увагу дітям, займатися домашніми справами. Якщо при цьому старий живе окремо, то ситуація ще більше ускладнюється.

Люди похилого віку з часом починають страждати різними хворобами, їм важко вести господарство, вони не можуть самостійно вийти на вулицю і сходити в магазин. Буває так, що до фізичних проблем додаються такі захворювання, як втрата пам’яті, хвороба Альцгеймера, стареча деменція. І в цьому випадку людини вже просто небезпечно залишати вдома одного – він може включити газ і забути про це, а якщо людина фізично міцний, то він може навіть піти з дому. А маючи проблеми з пам’яттю, така людина може загубитися на вулиці і потрапити в біду. Тому питання про те, що потрібна доглядальниця для літньої людини в Запоріжжі, постає дуже гостро.

Доглядальниця для людини похилого віку ціна

Підбираючи людини для догляду за родичем в Запоріжжі, людей цікавить які послуги може надати доглядальниця для людини похилого віку і якою буде ціна. Вартість безпосередньо пов’язана з переліком послуг, що надаються, серед яких можуть бути дуже різні. Іноді необхідно щоб хтось просто був поруч з літньою людиною, проконтролював прийом ліків, розігрів їжу, включив телевізор, почитав книгу, простежив за тим, щоб старий не вийшов з дому один.

Але бувають ситуації, коли людині необхідно поставити крапельницю, зробити масаж, позайматися з ним посильної лікувальною фізкультурою. В цьому випадку Tyrbota зможе вам запропонувати дослідну медсестру, яка зможе здійснити всі ці лікувальні маніпуляції. Кваліфікація всіх співробітників обов’язково підтверджується дипломами та сертифікатами, тому ви можете не хвилюватися, запрошуючи доглядальницю для літньої людини в Запоріжжі. Ми гарантуємо, що ви залишитеся задоволені, будете спокійні за близьку людину і зможете ні про що не переживати.

Доглядальниця може знадобитися не тільки вдома, але і тоді, коли людина знаходиться в лікарні. Тут у персоналу немає можливості приділити увагу людині в необхідному обсязі, а близькі, як правило, знаходяться на роботі. Тому багато хто звертається до платних доглядальниць, які допоможуть полегшити перебування людини в стаціонарі, проінформують родичів про його стан, простежать за виконанням всіх процедур і призначень. Найнявши таку людину, вам не доведеться розриватися між лікарнею, аптекою, магазином і робочим місцем. Доглядальниця допоможе вам в організації всіх питань, пов’язаних зі здоров’ям людини похилого віку.

Скільки коштує найняти доглядальницю для літньої людини?

Ставлячи собі питання скільки коштує найняти доглядальницю для літньої людини необхідно також визначитися з переліком послуг, які ви хочете отримати. Хороша доглядальниця в Запоріжжі може не тільки нагодувати старого, але і приготувати відповідне дієтичне харчування. Це дуже важливий момент, який необхідно враховувати, так як старі потребують особливого раціоні. У них часто є проблеми з зубами, травленням, тому їжа повинна бути приготовлена ​​особливим чином і при цьому бути повноцінною, містити всі необхідні мікроелементи і вітаміни. У близьких не завжди є можливість і навички для того, щоб забезпечити таке харчування престарілому родичу.

Доглядальниця для престарілих в Запоріжжі

Доглядальниця допомагає з проведенням гігієнічних процедур, провітрює кімнату, може вивести на прогулянку. Також доглядальниця може допомогти в реабілітації після різних захворювань, зробити масаж, провести пальчиковую гімнастику, допомогти з виконанням вправ, призначених логопедом. Це значно прискорює і полегшує процес одужання, адже вам не доведеться везти хвору людину на масаж в медичний заклад. Доглядальниця для людини похилого віку в Запоріжжі може стати для вас справжньою паличкою виручалочкою.

У приватному будинку престарілих «Турбота» інваліди та літні люди спокійно живуть в комфортних умовах. У межах закладу в Києві старенькі повністю звільнені від усіх щоденних клопотів. Будинок для літніх людей має світлі кімнати, сучасні ліжка та територію для прогулянок на вулиці. А послужливий персонал не обділяє увагою жодного постояльця.

29.09.2020 Віра Фролова

«Турбота» — ідеальний будинок для пенсіонерів, де літні люди можуть спілкуватися один з одним і з користю проводити час за цікавими заняттями. Ціни прийнятні та залежать від умов проживання. У кімнатах є зручні ліжка та всі необхідні меблі. Персонал закладу стежить за дотриманням чіткого режиму дня, нагадує постояльцям про необхідність приймати ліки та виконувати приписи лікарів.

11.09.2020 Роман Копач

Потрапляючи в пансіонат для престарілих «Турбота», будь-який пенсіонер відчуває піклування та комфорт. Номери чисті та затишні. У них є все, що може знадобитися літній людині або інваліду для зручного відпочинку. Будинок престарілих розташований у тихій місцевості. Всі працівники установи дуже тактовні, надають літнім людям всю необхідну допомогу і постійно стежать за їхнім самопочуттям.

2.09.2020 Олена Ротар

Три роки тому в нашій сім’ї була важка втрата – помер батько. Наша мама не змогла легко перенести його смерть і вже через 2 місяці у неї стався інсульт. Лікарі сказали, що їй потрібен постійний догляд, але у мене немає можливості бути постійно поруч. Тому я звернулася в будинок “Турбота”. Тут моя мама почуває себе не кинутою, а отримує увагу і догляд в достатній кількості. Ще раз дякую!

25.08.2020 Ірина Шиліна
Відгуки наших клієнтів
Принимаем постояльцев с диагнозами
Наші будинки престарілих

У нас є філії наших будинків для престарілих в 7 великих містах України: Києві, Одесі, Харкові, Запоріжжі, Львові, Дніпрі, Чернігові.

Будинок в Києві

вул. Єреванська 30, офіс 6 0965181828 tyrbota@gmail.com