Послуги наших доглядальниць для літніх людей

Якщо люди похилого віку як і раніше здорові і незалежні, більшість з них хотіли б залишатися вдома якомога довше. При цьому, в домашньому господарстві виникають і деякі завдання, які стає все важче і важче виконувати з віком. Такі справи, як покупки, прання одягу і прибирання, вимагають багато сил від літніх людей, і з ними вже не так легко впоратися. Для допомоги, вам потрібна буде доглядальниця для людини похилого віку в Харкові. З цією метою Турбота, в рамках послуг для літніх людей, надає допомогу по дому, яка бере на себе всю роботу за літніми людьми, таким чином також допомагає родичам. Людям, які потребують догляду, необхідно приділяти найбільше уваги в щоденній особистій гігієні. Це також основна сфера відповідальності цілодобової доглядальниці. Однак слід зазначити, що вона може взяти на себе тільки базову турботу.

До завдань базового догляду за літньою людиною, серед іншого, входять:

 • Допомога при надяганні і знятті одягу
 • Часткове миття тіла
 • Повне миття тіла (душ або купання)
 • Догляд за волоссям (можливо також гоління бороди)
 • Догляд за порожниною рота (допомога в чищенні зубів або чищенні протеза)
 • Подача їжі та напоїв (при необхідності годування)
 • Допомога з відвідуванням туалету
 • Заміна прокладок і памперсів при нетриманні

Ці завдання по догляду в значній мірі зачіпають інтимну і особисту область людини, потребує догляду, тому важливо створити певний рівень довіри. Як і в будь-яких людських стосунках, хімія повинна бути правильною, тому не слід залишати вибір людини, яка здійснює догляд, на волю випадку.

Доглядальниця для людини похилого віку в Харкові

Обов’язки доглядальниці для літньої людини

Щотижнева покупка їжі і напоїв може стати тортурами, коли кровообіг коливається і кістки болять. Домашня робота, візити до лікаря і приготування їжі також стають все важче з віком. Ось чому доглядальниця для літньої людини в Харкові надає безліч послуг, які позбавлять вас і ваших близьких від повсякденної рутини і повернуть вам якість життя. Покупки в супермаркеті іноді можуть стати проблемою в похилому віці. Ви можете скористатися послугами Tyrbota, щоб вам не доводилося самому йти в супермаркет, а потім нести важкі сумки додому. Добре, коли є можливість щоб за вас зробили покупки самостійно, або супроводжували з покупками в магазинах і допомагати їх нести. Щоденний супутник і помічник по догляду також є великою опорою для літніх людей і полегшенням для родичів. Людей, які потребують догляду, підтримують, розважають і супроводжують в повсякденному житті, особи які здійснюють догляд. Це може бути погодинна допомога, а також регулярні спільні заходи, ігри, прогулянки та екскурсії.

Допомога по дому – популярна послуга серед літніх людей. Всі, хто потребує допомоги, задаються питанням про ціну. При визначенні ціни 24-годинного обслуговування важливі різні аспекти, тому ціни можуть варіюватися. Все залежить від форми догляду та кількості часу перебування доглядальниці для літньої людини. Ризики падіння і травм, пов’язані з миттям вікон, просто занадто великі, а прогулянка до підвалу до пральної машини занадто важка. Доглядальниці для літньої людини в Харкові раді допомогти, і пропонують людям похилого віку відчутне зниження ризиків і підвищення якості життя для дбайливих родичів. Таким чином, всі можуть проводити більше вільного часу замість того, щоб займатися домашніми справами. Залежність змінює все, для всієї сім’ї. Ми розуміємо ваше бажання зберегти колишнє життя. З нашою підтримкою ми надаємо нашим пацієнтам допомогу і увагу, яких вони потребують, а також економимо час їх родичів. Ви можете покластися на нас. Ми беремо на себе організацію цілодобового догляду за вашим похилим родичем.

доглядальниця в харкові ціна і вартість

Найняти доглядальницю для літньої людини – вартість в Турбота

Багато послуги для літніх людей можна легко комбінувати один з одним, і таким чином запропонувати кілька послуг і полегшення для людей похилого віку. Покупки і супутні послуги часто йдуть рука об руку, точно так, як звичайні компаньйони також можуть надавати послуги відвідування.
Від яких факторів залежить вартість цілодобового догляду для літньої людини в Турбота?

 • Обсяг послуг по догляду – розмір частки основного догляду, обсяг домашнього обслуговування.
 • Рухливість людини, яка потребує догляду – в основному прикутого до ліжка, в інвалідному візку або в самостійному русі.
 • Здоров’я людини, яка потребує допомоги – наявне слабоумство або ступінь догляду.
 • Догляд за іншою людиною в сім’ї.
 • Бажана кваліфікація, досвід і навички особи, яка здійснює догляд.
 • Вимога наявності водійського посвідчення.
 • Необхідність нічної роботи.
 • Володіння навичками медсестри або наявність медичної освіти.

Особлива увага, турбота і захист. Індивідуальний цілодобовий догляд, адаптований до вашого розпорядку дня, означає спокій, баланс і задоволення. Сім’я людини, яка потребує догляду, може вести свій звичайний розпорядок дня, тому що вони впевнені, що родич не залишиться один. Це те, що вам пропонують наші співробітники, які спеціалізуються на індивідуальному цілодобовому догляді на дому. Компетентний і люблячий персонал, все це ви можете отримати за доступними цінами, вибрати свій варіант догляду, який вам близький до душі і бути на сто відсотків упевненим в кваліфікованій турботі про вашу близьку людину.

У приватному будинку престарілих «Турбота» інваліди та літні люди спокійно живуть в комфортних умовах. У межах закладу в Києві старенькі повністю звільнені від усіх щоденних клопотів. Будинок для літніх людей має світлі кімнати, сучасні ліжка та територію для прогулянок на вулиці. А послужливий персонал не обділяє увагою жодного постояльця.

29.09.2020 Віра Фролова

«Турбота» — ідеальний будинок для пенсіонерів, де літні люди можуть спілкуватися один з одним і з користю проводити час за цікавими заняттями. Ціни прийнятні та залежать від умов проживання. У кімнатах є зручні ліжка та всі необхідні меблі. Персонал закладу стежить за дотриманням чіткого режиму дня, нагадує постояльцям про необхідність приймати ліки та виконувати приписи лікарів.

11.09.2020 Роман Копач

Потрапляючи в пансіонат для престарілих «Турбота», будь-який пенсіонер відчуває піклування та комфорт. Номери чисті та затишні. У них є все, що може знадобитися літній людині або інваліду для зручного відпочинку. Будинок престарілих розташований у тихій місцевості. Всі працівники установи дуже тактовні, надають літнім людям всю необхідну допомогу і постійно стежать за їхнім самопочуттям.

2.09.2020 Олена Ротар

Три роки тому в нашій сім’ї була важка втрата – помер батько. Наша мама не змогла легко перенести його смерть і вже через 2 місяці у неї стався інсульт. Лікарі сказали, що їй потрібен постійний догляд, але у мене немає можливості бути постійно поруч. Тому я звернулася в будинок “Турбота”. Тут моя мама почуває себе не кинутою, а отримує увагу і догляд в достатній кількості. Ще раз дякую!

25.08.2020 Ірина Шиліна
Відгуки наших клієнтів
Принимаем постояльцев с диагнозами
Наші будинки престарілих

У нас є філії наших будинків для престарілих в 7 великих містах України: Києві, Одесі, Харкові, Запоріжжі, Львові, Дніпрі, Чернігові.

Будинок в Києві

вул. Єреванська 30, офіс 6 0965181828 tyrbota@gmail.com