Послуги наших доглядальниць для літніх людей

Якщо люди похилого віку як і раніше здорові і незалежні, більшість з них хотіли б залишатися вдома якомога довше. При цьому, в домашньому господарстві виникають і деякі завдання, які стає все важче і важче виконувати з віком. Такі справи, як покупки, прання одягу і прибирання, вимагають багато сил від літніх людей, і з ними вже не так легко впоратися. Для допомоги, вам потрібна буде доглядальниця для людини похилого віку в Харкові. З цією метою Турбота, в рамках послуг для літніх людей, надає допомогу по дому, яка бере на себе всю роботу за літніми людьми, таким чином також допомагає родичам. Людям, які потребують догляду, необхідно приділяти найбільше уваги в щоденній особистій гігієні. Це також основна сфера відповідальності цілодобової доглядальниці. Однак слід зазначити, що вона може взяти на себе тільки базову турботу.

До завдань базового догляду за літньою людиною, серед іншого, входять:

 • Допомога при надяганні і знятті одягу
 • Часткове миття тіла
 • Повне миття тіла (душ або купання)
 • Догляд за волоссям (можливо також гоління бороди)
 • Догляд за порожниною рота (допомога в чищенні зубів або чищенні протеза)
 • Подача їжі та напоїв (при необхідності годування)
 • Допомога з відвідуванням туалету
 • Заміна прокладок і памперсів при нетриманні

Ці завдання по догляду в значній мірі зачіпають інтимну і особисту область людини, потребує догляду, тому важливо створити певний рівень довіри. Як і в будь-яких людських стосунках, хімія повинна бути правильною, тому не слід залишати вибір людини, яка здійснює догляд, на волю випадку.

Доглядальниця для людини похилого віку в Харкові

Обов’язки доглядальниці для літньої людини

Щотижнева покупка їжі і напоїв може стати тортурами, коли кровообіг коливається і кістки болять. Домашня робота, візити до лікаря і приготування їжі також стають все важче з віком. Ось чому доглядальниця для літньої людини в Харкові надає безліч послуг, які позбавлять вас і ваших близьких від повсякденної рутини і повернуть вам якість життя. Покупки в супермаркеті іноді можуть стати проблемою в похилому віці. Ви можете скористатися послугами Tyrbota, щоб вам не доводилося самому йти в супермаркет, а потім нести важкі сумки додому. Добре, коли є можливість щоб за вас зробили покупки самостійно, або супроводжували з покупками в магазинах і допомагати їх нести. Щоденний супутник і помічник по догляду також є великою опорою для літніх людей і полегшенням для родичів. Людей, які потребують догляду, підтримують, розважають і супроводжують в повсякденному житті, особи які здійснюють догляд. Це може бути погодинна допомога, а також регулярні спільні заходи, ігри, прогулянки та екскурсії.

Допомога по дому – популярна послуга серед літніх людей. Всі, хто потребує допомоги, задаються питанням про ціну. При визначенні ціни 24-годинного обслуговування важливі різні аспекти, тому ціни можуть варіюватися. Все залежить від форми догляду та кількості часу перебування доглядальниці для літньої людини. Ризики падіння і травм, пов’язані з миттям вікон, просто занадто великі, а прогулянка до підвалу до пральної машини занадто важка. Доглядальниці для літньої людини в Харкові раді допомогти, і пропонують людям похилого віку відчутне зниження ризиків і підвищення якості життя для дбайливих родичів. Таким чином, всі можуть проводити більше вільного часу замість того, щоб займатися домашніми справами. Залежність змінює все, для всієї сім’ї. Ми розуміємо ваше бажання зберегти колишнє життя. З нашою підтримкою ми надаємо нашим пацієнтам допомогу і увагу, яких вони потребують, а також економимо час їх родичів. Ви можете покластися на нас. Ми беремо на себе організацію цілодобового догляду за вашим похилим родичем.

доглядальниця в харкові ціна і вартість

Найняти доглядальницю для літньої людини – вартість в Турбота

Багато послуги для літніх людей можна легко комбінувати один з одним, і таким чином запропонувати кілька послуг і полегшення для людей похилого віку. Покупки і супутні послуги часто йдуть рука об руку, точно так, як звичайні компаньйони також можуть надавати послуги відвідування.
Від яких факторів залежить вартість цілодобового догляду для літньої людини в Турбота?

 • Обсяг послуг по догляду – розмір частки основного догляду, обсяг домашнього обслуговування.
 • Рухливість людини, яка потребує догляду – в основному прикутого до ліжка, в інвалідному візку або в самостійному русі.
 • Здоров’я людини, яка потребує допомоги – наявне слабоумство або ступінь догляду.
 • Догляд за іншою людиною в сім’ї.
 • Бажана кваліфікація, досвід і навички особи, яка здійснює догляд.
 • Вимога наявності водійського посвідчення.
 • Необхідність нічної роботи.
 • Володіння навичками медсестри або наявність медичної освіти.

Особлива увага, турбота і захист. Індивідуальний цілодобовий догляд, адаптований до вашого розпорядку дня, означає спокій, баланс і задоволення. Сім’я людини, яка потребує догляду, може вести свій звичайний розпорядок дня, тому що вони впевнені, що родич не залишиться один. Це те, що вам пропонують наші співробітники, які спеціалізуються на індивідуальному цілодобовому догляді на дому. Компетентний і люблячий персонал, все це ви можете отримати за доступними цінами, вибрати свій варіант догляду, який вам близький до душі і бути на сто відсотків упевненим в кваліфікованій турботі про вашу близьку людину.

Три роки тому в нашій сім'ї була важка втрата - помер батько. Наша мама не змогла легко перенести його смерть і вже через 2 місяці у неї стався інсульт. Лікарі сказали, що їй потрібен постійний догляд, але у мене немає можливості бути постійно поруч. Тому я звернулася в будинок "Турбота". Тут моя мама почуває себе не кинутою, а отримує увагу і догляд в достатній кількості. Ще раз дякую!

25 Серпня, 2020 Ірина Шиліна

Потрапляючи в пансіонат для престарілих «Турбота», будь-який пенсіонер відчуває піклування та комфорт. Номери чисті та затишні. У них є все, що може знадобитися літній людині або інваліду для зручного відпочинку. Будинок престарілих розташований у тихій місцевості. Всі працівники установи дуже тактовні, надають літнім людям всю необхідну допомогу і постійно стежать за їхнім самопочуттям.

2 Вересня, 2020 Олена Ротар

«Турбота» — ідеальний будинок для пенсіонерів, де літні люди можуть спілкуватися один з одним і з користю проводити час за цікавими заняттями. Ціни прийнятні та залежать від умов проживання. У кімнатах є зручні ліжка та всі необхідні меблі. Персонал закладу стежить за дотриманням чіткого режиму дня, нагадує постояльцям про необхідність приймати ліки та виконувати приписи лікарів.

9 Листопада, 2020 Відгук: Роман Копач

У приватному будинку престарілих «Турбота» інваліди та літні люди спокійно живуть в комфортних умовах. У межах закладу в Києві старенькі повністю звільнені від усіх щоденних клопотів. Будинок для літніх людей має світлі кімнати, сучасні ліжка та територію для прогулянок на вулиці. А послужливий персонал не обділяє увагою жодного постояльця.

17 Березня, 2021 Віра Фролова

Хочу подякувати чудовому персоналу відділення на Петропавлівській Борщагівці у Києві.  Дякую за догляд за моїм дідусем, за людяне ставлення і до нього, і до нас, рідних його. Наталя Олександрівна, керівник, завжди знаходила час вислухати нас і обговорити усі проблеми. Доглядальниці знають свою роботу і роблять її набагато краще, ніж могли б її зробити ми, рідні. Харчування як домашнє, сам заклад розташовано у мальовничому місці, при цьому у 30-хвилинній пішій доступності до станції метро "Житомирська" через ліс і уздовж озера. Ціна на послуги, я вважаю, виправдана.

28 Травня, 2021 Відгук: Людмила Чайка

Хочу висловити величезну подяку директору Білошицької Наталії Олександрівні і персоналу пансіонату «Турбота» в Києві на Петропавлівській Борщагівці. У «Турбота» ми потрапили при дуже сумних обставин - привезли маму з іншого пансіонату з величезними пролежнями 3-4 ступеня і з найсильнішою інтоксикацією. У попередньому пансіонаті від нас приховували наявність таких пролежнів, погіршення самопочуття пояснювали віком і деменцією і готували нас до гіршого. Ми вірили персоналу поки одна медсестра на наше запитання «якій стадії пролежні» не відповіла нам: «А звідки я знаю, я ж не лікар!». Саме ця фраза нас з сестрою протверезівши, і ми терміново зайнялися пошуком пансіонату, де лікують пролежні. І такий ми знайшли - це «Турбота». Ми терміново перевезли маму в Турбота, тут буквально відразу мамі почали обробляти пролежні. Брав участь весь персонал і сама директор - Наталія Олександрівна. На жаль, нашу маму врятувати не вдалося так як вже була найсильніша інтоксикація організму - вона прожила ще 3 дні і померла. Але їй була надана професійна допомога на вищому рівні. За фактом виявилося, що в попередньому пансіонаті у мами стався інсульт і персонал його не пізнав, що не була надана правильна допомога і терапія, а ті ліки, які мамі тоді дали ускладнили ще більше ситуацію і вона злягла. Її було намагалися висаджувати, вона у них тільки лежала, тому пролежні з'явилися дуже швидко, а непрофесійний догляд привів до виснаження і сильної інтоксикації. Коли ми приїжджали нам маму вивозили на каталці, вона вже не розмовляла, але на обличчі не було натяку на біль. Ми не могли здогадатися про її пролежнях. Ми думаємо, їй давали знеболюючі, які також могли погіршити її стан, тому що у неї була деменція. Можливо, наша історія комусь допоможе уникнути передчасної смерті рідного і близького людини. Пансіонат - це хороше рішення і для літньої людини, і для рідні за умови, що в пансіонаті директор - лікар, з досвідом роботи з людьми похилого віку, доглядом та реабілітацією після інсульту, хворими деменцією ... Тобто це повинен бути професіонал, який вчасно помітить, що з людиною щось не так, знає, як допомогти, якого лікаря викликати, які ліки дати, а що ні в якому разі не можна робити. І який розповість вам правду як воно є насправді, і що можна зробити. Таким професіоналом і є директор пансіонату Турбота - Білошицька Наталія Олександрівна. Сам пансіонат знаходиться в дуже мальовничому місці, біля самого лісу. У безпосередній близькості від Києва, легко добиратися і громадським транспортом. Пансіонат затишний, чистенький, ніяких сторонніх запахів, відмінне харчування. Кімнати хоч і невеликі, але затишні, ходячі виходять в затишний вестибюль, хороша територія, є де походити, посидіти на повітрі. Персонал дуже приємний, турботливий, небайдужий і найголовніше ПРОФЕСІЙНИЙ! Не шукайте дешеві пансіонати, професійний догляд не може бути дешевим, це дуже важка праця. Дуже рекомендую, від чистого серця. Дуже шкодую, що не знала про цей пансіонат раніше.

Лариса Василівна Власюк

Хотіла б висловити величезну подяку керівникові пансіонату, Наталії Олександрівні, і всьому персоналу пансіонату за високопрофесійний догляд за моєю мамою та прекрасне людське ставлення. У пансіонат маму ми привезли після важкого інсульту та "лікування" у державній лікарні з жахливим глибоким пролежнем та у досить тяжкому стані. Завдяки правильному професійному протоколу лікування, про який не знають навіть у приватних клініках, пролежень був практично вилікований, мама йшла на поправку, але іноді людські зусилля безсилі. Ліки давалися завжди вчасно, харчування різноманітне та смачне (пробувала, коли годувала маму). Хотіла б побажати всьому персоналу пансіонату, і особисто Наталі Олександрівні, здоров'я та сил у їхній нелегкій благородній роботі! З повагою, Наталя.

16 Листопада, 2021 Наталя

Хороший привітний персонал дуже тішить мед персонал. Тато дуже задоволений дякую!!!

31 Серпня, 2022 Іван Леново

Відмінне місце, всім рекомендую!

Ірина Соболєва

Дякую 😊 Вам за Вашу роботу, за кваліфікований персонал, за умови та затишок! Моя бабуся 👵 дуже задоволена доглядом!

Людмила Серебрянска

Не думала, що у нас можуть бути такі прекрасні місця для літніх людей. Таке бачила тільки в фільмах. Відмінні умови проживання, якісна організація вільного часу, кваліфіковані медичні працівники. Тепер мені не страшно за моїх батьків, коли я їду. Про них є кому подбати.

Наташа Дарабан

Я дуже люблю своїх рідних. І чим ближче людина до фінальної межі, яка відділяє нас від вічності, тим більше він гідний поваги. І не тільки тому, що він володіє життєвою мудрістю, хоч і цього не мало. А й тому, що в нашому сучасному світі дожити до таких поважних років дуже непросто і часто, майже завжди асоціюється з букетом важких хвороб. І звичайно, за нашими рідними людьми похилого віку потрібен нагляд, їм потрібна наша турбота, любов, співпереживання і, що ще важливіше, ДОГЛЯД. А сучасне життя мчить і не оглядається на тих, хто здає обертів. І ми не встигаємо все відразу: і працювати, і піклуватися про дітей, виховувати їх, і займатися собою, і при цьому ще знаходити час на батьків, коли вони вже вийшли з того віку, коли вони самі турботливі помічники у вихованні і становленні на ноги дітей, і досягли того віку, коли з працею самі стоять на ногах. Тут приходить на допомогу цей будинок для людей похилого віку, який зовсім не такий, як в нічних кошмарах будь-якого пенсіонера. Там все по-іншому. Кожного постояльця поважають як особистість, піклуються і допомагають продовжувати вести той спосіб життя, до якого вони звикли. Якщо він, звичайно, не шкідливий для здоров'я. Чому саме цей Пансіонат? Я думаю, тому, що кожен співробітник має великим серцем і з любов'ю робить свою роботу. А крім цього, тут відмінні умови, програма дозвілля та збалансований раціон харчування. Що ще потрібно?

Юліана Зайченко

Дякуємо за хорошу та якісну роботу, осінь професійний підхід до кожного клієнта. Рекомендую всім

Вікторія Ковальчук

Дуже дякую за таку роботу , все на найвищому рівні , дуже домашня обстановка та усміхнений дбайливий персонал . Всім раджу дуже рада, що ми потрапили до вас 💐💐💐

Ольга Нерух

Всією сім'єю висловлюємо величезну подяку керівництву та персоналу за їх не легкий труд! Ви молодці)

Катерина Головань

Хочу залишити свій відгук! Прекрасний санаторій! Навіть краще, ніж удома))

Ольга Король

Цьому пансіонату ставлю всі п'ять зірок, а працівникам великий уклін. Реально не думала що в Києві є місце де б мій дід був би задоволений. Чисто, гарне харчування, прогулянки і спілкування. Сама особисто все бачила, молодці, спасибі вам

Наталія Захарченко

Про цей пансіонат можу сказати тільки добре, у мене тут мешкають батьки, поки я перебуваю за кордоном. Можу бути абсолютно впевненим у тому, що мої батьки тут будуть у теплі та чистоті, ну і звичайно ситі. Заслужено п'ять зірок!

Віктор Андрєєв
Відгуки наших клієнтів
Принимаем постояльцев с диагнозами
Наші будинки престарілих

У нас є філії наших будинків для престарілих в 7 великих містах України: Києві, Одесі, Харкові, Запоріжжі, Львові, Дніпрі, Чернігові.

Будинок в Києві

вул. Єреванська 30, офіс 6 0965181828 tyrbota@gmail.com