Переваги проживання в нашому пансіонаті для літніх людей в Запоріжжі

Догляд за людьми похилого віку в Запоріжжі – дуже непроста справа, підходити до якої необхідно дуже відповідально. Люди похилого віку потребують постійного контролю їх стану, чітко дотримуватися всіх рекомендацій медиків, повноцінне харчування і дотриманні розпорядку дня. При забезпеченні якісного догляду можна істотно знизити ймовірність різних серйозних захворювань, таких як інсульти та інфаркти, і продовжити життя людини.

Догляд за людьми похилого віку Запоріжжя

Догляд за людьми похилого віку в Запоріжжі в пансіонаті Турбота

Догляд за престарілми в Запоріжжі в Турбота має обов’язково включати наступне:

  • періодічній медичний огляд и діагностика. Такий підхід дозволяє вчасно помітити проблему и уникнути серйозних ускладнень, так як попередити проблеми легше, чем пізніше усувати наслідки;
  • харчування, розроблене спеціально для літніх людей, яке буде задовольняти всі потреби організму, не включатиме смаженого і солоного, містити достатньо фруктів, зелені, овочів, риби і кисломолочних продуктів. Також необхідно, щоб їжа по можливості була приготовлена ​​на пару, з мінімальним додаванням олії;
  • необхідно дотримуватися режиму дня, люди похилого віку повинні спати достатню кількість часу. Важливо зайняти їх днем ​​якимись цікавими справами, щоб вони не лягали поспати, тому що багато хто з людей похилого віку страждають безсонням і не сплять вночі;
  • для поліпшення стану пенсіонерам добре час від часу організувати курс масажу, проходження фізіотерапевтичних процедур, лікувальної фізкультури. Турбота може допомогти вам організувати все це в Запоріжжі. Ви можете приводити вашого родича до нас на масаж і гімнастику, або наші фахівці прийдуть до вас додому.

Ми розуміємо, як непросто і як багато сумнівів буває у того, хто думає, як організувати гідний догляд за людьми похилого віку в Запоріжжі. Але ми зможемо розвіяти всі ваші тривоги, просто зателефонуйте нам або приїжджайте для того, щоб переконатися. Ви ознайомитеся з тим, що ми пропонуємо, з нашими методиками і з тим, як організовано у нас життя людей похилого віку.

Догляд за людьми похилого віку

Догляд за людьми похилого віку буде ще якіснішим, якщо ви зможете організувати своєму родичу спілкування з його друзями, сусідами, будете виводити на прогулянку, в парк, в театр. Спілкування дуже важливо для будь-якої людини, але не завжди є можливість його забезпечити. Близько знаходяться весь день на роботі, старий нудьгує вдома один, не може вийти на прогулянку і з кимось зустрітися. Ми можемо вам допомогти, надати на кілька годин в день доглядальницю, яка і нагодує, і проконтролює прийом ліків, і прочитає книгу, і виведе на прогулянку. Ви не будете переживати, що родич знаходиться цілими днями на самоті і з ним щось може трапитися.

У Запоріжжі Tyrbota може стати відмінним виходом, так як вдома не завжди є можливість забезпечити гідний догляд за людьми похилого віку. Якщо ви сумніваєтеся, боїтеся помістити свого родича в такий заклад, ви завжди можете приїхати до нас, поспілкуватися з персоналом і проживаючими, побачити все своїми очима.

Попередньо ви можете поговорити з літньою людиною, розповісти йому про всі переваги, які можливі, що догляд за людьми похилого віку в Запоріжжі буде забезпечуватися професіоналами. Розкажіть йому, що замість того, щоб сидіти вдома на самоті, вони будуть перебувати в колі таких же людей, а ви будете приїжджати до них або забирати додому на вихідні.

догляд за пенсіонерами в Запоріжжі

Догляд за людьми похилого віку в пансіонаті

Догляд за людьми похилого віку може особливо ускладнюватися, якщо є захворювання, проблеми з пам’яттю, наслідки після інсультів. В цьому випадку необхідно не тільки забезпечити старого харчуванням, а й подбати про те, щоб по можливості відновити втрачені функції і не допустити погіршення стану. Застосовуючи спеціальні масажі, логопедичні заняття, пальчиковую гімнастику можна досягти поліпшення пам’яті, моторики, мови. Якщо ви шукаєте таких фахівців в Запоріжжі, ви завжди можете звернутися до нас з будь-якими питаннями, ми обов’язково допоможемо вам.

Ми допомогли вже багатьом людям у вирішенні таких проблем. Дуже часто людей похилого віку не можна залишити вдома через проблеми з пам’яттю чи старечої деменції. Також дуже небезпечна хвороба Альцгеймера, догляд за людьми похилого віку в такому випадку повинен обов’язково включати спілкування, фізичну активність, заняття творчістю. Хороші результати можуть дати прослуховування музичних творів і гра на різних інструментах. Це допоможе сповільнити прогресування хвороби, але вдома все це може становити серйозну проблему. Не сумнівайтеся і не впадайте у відчай, зверніться до нас, ми допоможемо організувати догляд за людьми похилого віку в Запоріжжі на належному рівні. Цим ви допоможете літній людині довше зберегти душевну і фізичне здоров’я.

У приватному будинку престарілих «Турбота» інваліди та літні люди спокійно живуть в комфортних умовах. У межах закладу в Києві старенькі повністю звільнені від усіх щоденних клопотів. Будинок для літніх людей має світлі кімнати, сучасні ліжка та територію для прогулянок на вулиці. А послужливий персонал не обділяє увагою жодного постояльця.

29.09.2020 Віра Фролова

«Турбота» — ідеальний будинок для пенсіонерів, де літні люди можуть спілкуватися один з одним і з користю проводити час за цікавими заняттями. Ціни прийнятні та залежать від умов проживання. У кімнатах є зручні ліжка та всі необхідні меблі. Персонал закладу стежить за дотриманням чіткого режиму дня, нагадує постояльцям про необхідність приймати ліки та виконувати приписи лікарів.

11.09.2020 Роман Копач

Потрапляючи в пансіонат для престарілих «Турбота», будь-який пенсіонер відчуває піклування та комфорт. Номери чисті та затишні. У них є все, що може знадобитися літній людині або інваліду для зручного відпочинку. Будинок престарілих розташований у тихій місцевості. Всі працівники установи дуже тактовні, надають літнім людям всю необхідну допомогу і постійно стежать за їхнім самопочуттям.

2.09.2020 Олена Ротар

Три роки тому в нашій сім’ї була важка втрата – помер батько. Наша мама не змогла легко перенести його смерть і вже через 2 місяці у неї стався інсульт. Лікарі сказали, що їй потрібен постійний догляд, але у мене немає можливості бути постійно поруч. Тому я звернулася в будинок “Турбота”. Тут моя мама почуває себе не кинутою, а отримує увагу і догляд в достатній кількості. Ще раз дякую!

25.08.2020 Ірина Шиліна
Відгуки наших клієнтів
Принимаем постояльцев с диагнозами
Наші будинки престарілих

У нас є філії наших будинків для престарілих в 7 великих містах України: Києві, Одесі, Харкові, Запоріжжі, Львові, Дніпрі, Чернігові.

Будинок в Києві

вул. Єреванська 30, офіс 6 0965181828 tyrbota@gmail.com