Особливості догляду за лежачими хворими в Запоріжжі

Якщо з близькими людьми трапилася біда, розвинулося важке захворювання, вони стали безпорадними, перед близькими постає таке питання, як догляд за лежачими хворими в Запоріжжі. Від його правильної організації залежить те, наскільки комфортним буде життя хворої людини і його сім’ї. Досвідчена доглядальниця здатна вирішити всі завдання по забезпеченню належних умов, організації дієтичного харчування та контролю за виконанням призначень лікаря. Такий догляд може в значній мірі полегшити стан пацієнта, сприяти його одужанню і стати хорошим рішенням для родичів, знявши з них важкий тягар. Якщо ви опинилися в ситуації, коли нікому доглядати за близькою хворою людиною, найрозумніше буде звернутися в спеціальну установу, де вам запропонують кращого кандидата.

Догляд за лежачими хворими в Запоріжжі

Догляд за лежачими хворими в будинку для престарілих Турбота

Найчастіше складається ситуація, при якій всі цілими днями зайняті на роботі, знаходяться в поїздках або взагалі проживають окремо і не можуть приділити достатньо часу людині. У цьому випадку може допомогти професійний догляд за лежачими хворими в Запоріжжі.

Якщо людина тривалий час змушена лежати в ліжку, це може стати причиною розвитку різних ускладнень – збоїв в роботі кишечника, порушення кровообігу, появи пролежнів. Все це може сильно вплинути на перебіг процесу одужання, ускладнити і відстрочити його. Досвід і знання професійної доглядальниці в Запоріжжі дозволять вчасно здійснити профілактичні заходи і запобігти розвитку ускладнень.

Для того, щоб догляд за лежачими хворими в Запоріжжі був максимально якісним, ми підбираємо кандидата попередньо вивчивши ситуацію, діагноз пацієнта, всі пред’явлені вимоги. Таким чином ми добиваємося того, що наші клієнти залишаються повністю задоволені і спокійні за свого родича. Ми гарантуємо, що хворий буде знаходитися в безпеці, адже дуже багато значить навіть вчасно викликана швидка при настанні критичної ситуації.

Доглядальниця для лежачого хворого

Доглядальниця для лежачих хворих забезпечує все, що необхідно для того, щоб її підопічний відчував себе добре, комфортно і міг завжди розраховувати на розуміння і моральну підтримку. Така доглядальниця може надавати послуги вдома у пацієнта або в лікарні:

  • проводить гігієнічні процедури;
  • забезпечує контроль за прийомом ліків;
  • готує їжу і годує хворого;
  • провітрює кімнату і наводить в ній порядок;
  • стежить за тим, щоб не з’являлися пролежні;
  • займається організацією дозвілля;
  • інформує близьких про стан пацієнта.

Хороша доглядальниця для лежачих хворих зможе зробити масаж, поставити крапельницю, провести сеанс лікувальної фізкультури. Tyrbota підбере вам доглядальницю, яка буде підходити саме для вашого випадку. У Запоріжжі ви можете запросити її як для цілодобового догляду, так і на той час, поки ви будете на роботі.

Доглядальниця для лежачого хворого запоріжжя

Всі наші доглядальниці обов’язково мають медичну освіту, мають у своєму розпорядженні знаннями по дієтології. Тому зможуть допомогти з організацією правильного харчування, яке дуже важливо, коли мова йде про догляд за лежачими хворими в Запоріжжі. Харчування обов’язково повинно сприяти нормальному травленню, містити вітаміни, повністю відповідати вимогам, що пред’являються до харчування при різних діагнозах. Крім того, необхідно готувати їжу таким чином, щоб зберегти всі корисні речовини. Необхідно уникати смаженого, солоного, продуктів з зайвим вмістом цукру. Самостійно дуже важко слідувати всім принципам здорового харчування і тим більше забезпечити приготування їжі для хворого окремо. Доглядальниця для лежачих хворих допоможе вирішити вам всі нюанси, пов’язані з харчуванням.

Скільки коштує догляд за лежачим хворим?

Все доглядальниці з компанії Турбота мають значний досвід і профільну освіту, які допомагають правильно організувати догляд за лежачим хворим. Крім цього людина, що допомагає в догляді, повинен мати хороше здоров’я, бути міцним і сильним, так як пацієнта доводиться пересаджувати, перевертати, піднімати для того, щоб можна було уникнути пролежнів.

Тому, задаючи питання скільки коштує догляд за лежачим хворим, необхідно враховувати всі ті вимоги, які пред’являються до людей, що забезпечує такий догляд в Запоріжжі. Вартість також залежить від послуг, що надаються. До додаткових послуг може ставитися генеральне прибирання, ручне прання білизни та одягу, приготування дієтичного харчування.

Ми надаємо послуги в Запоріжжі і області, підбираємо оптимальні варіанти для всіх, хто до нас звертається. Якщо у вас є питання, ви можете звернутися до наших менеджерів, вони із задоволенням допоможуть вам прийняти правильне рішення.

У приватному будинку престарілих «Турбота» інваліди та літні люди спокійно живуть в комфортних умовах. У межах закладу в Києві старенькі повністю звільнені від усіх щоденних клопотів. Будинок для літніх людей має світлі кімнати, сучасні ліжка та територію для прогулянок на вулиці. А послужливий персонал не обділяє увагою жодного постояльця.

29.09.2020 Віра Фролова

«Турбота» — ідеальний будинок для пенсіонерів, де літні люди можуть спілкуватися один з одним і з користю проводити час за цікавими заняттями. Ціни прийнятні та залежать від умов проживання. У кімнатах є зручні ліжка та всі необхідні меблі. Персонал закладу стежить за дотриманням чіткого режиму дня, нагадує постояльцям про необхідність приймати ліки та виконувати приписи лікарів.

11.09.2020 Роман Копач

Потрапляючи в пансіонат для престарілих «Турбота», будь-який пенсіонер відчуває піклування та комфорт. Номери чисті та затишні. У них є все, що може знадобитися літній людині або інваліду для зручного відпочинку. Будинок престарілих розташований у тихій місцевості. Всі працівники установи дуже тактовні, надають літнім людям всю необхідну допомогу і постійно стежать за їхнім самопочуттям.

2.09.2020 Олена Ротар

Три роки тому в нашій сім’ї була важка втрата – помер батько. Наша мама не змогла легко перенести його смерть і вже через 2 місяці у неї стався інсульт. Лікарі сказали, що їй потрібен постійний догляд, але у мене немає можливості бути постійно поруч. Тому я звернулася в будинок “Турбота”. Тут моя мама почуває себе не кинутою, а отримує увагу і догляд в достатній кількості. Ще раз дякую!

25.08.2020 Ірина Шиліна
Відгуки наших клієнтів
Принимаем постояльцев с диагнозами
Наші будинки престарілих

У нас є філії наших будинків для престарілих в 7 великих містах України: Києві, Одесі, Харкові, Запоріжжі, Львові, Дніпрі, Чернігові.

Будинок в Києві

вул. Єреванська 30, офіс 6 0965181828 tyrbota@gmail.com