Особливості добового проживання в нашому пансіонаті для похилих людей

З віком у людини похилого віку можуть загострюватися різні захворювання або з’являтися нові, він може страждати від того, що йому не вистачає спілкування, так як не може вийти на вулицю і змушений весь час проводити вдома. В цьому випадку ви можете організувати своїй близькій людині добове розміщення в будинку для похилих людей в Запоріжжі. Таким чином можна значно поліпшити настрій і самопочуття, адже постійний стрес і незадоволеність самим негативним чином впливають на фізичне і психічне здоров’я.

Добове розміщення в будинку для похилих людей в Запоріжжі

Добове розміщення в будинку для похилих людей Турбота

Добове розміщення в будинку для похилих людей в Запоріжжі вам може знадобитися в наступних випадках:

 • ви повинні виїхати у відрядження, у відпустку і не хочете залишати похилих родичів наодинці;
 • родичу необхідний професійний медичний догляд для відновлення після операції, хвороби або травми;
 • таким чином можна організувати похилій людині відпочинок і лікування, як в санаторії, де вона зможе провести час у колі однолітків, поліпшити самопочуття, відпочити від домашніх турбот.

Турбота може запропонувати як постійне, так і тимчасове проживання. У нас ваш родич буде отримувати найкращий догляд, повноцінне дієтичне харчування, гулятиме по доглянутій території і проходити процедури. Добове розміщення в будинку для престарілих в Запоріжжі – це хороше рішення для того, щоб забезпечити відпочинок і оздоровитися.

Добове розміщення в будинку для літніх

Ви можете зв’язатися з нашим адміністратором і домовитися про те, як краще організувати добове розміщення в будинку для престарілих. Це може бути оптимальним варіантом, при якому рідна людина отримає хороший догляд, але не буде надовго відірвана від своєї родини. Вам може бути запропоновано найбільш відповідне рішення виходячи з вашого фінансового становища, уподобань і життєвих обставин.

Можливі такі варіанти, якщо вам необхідно добове розміщення в будинку для похилих людей:

 • розміщення на кілька діб;
 • розміщення на тиждень;
 • розміщення на місяць або кілька місяців;
 • розміщення на один рік або довше.

Замовити номер у Запоріжжі ви можете, зателефонувавши по телефону або залишивши на сайті заявку. На відміну від державних установ, в наш пансіонат ви зможете поселити свого похилого родича вже в день звернення.

Відправившись до нас, людина пройде огляд у лікаря, при необхідності будуть призначені діагностичні заходи. Після цього буде підібрано необхідне харчування, призначені процедури, варіант лікувальної фізкультури, який буде людині під силу. Повернувшись з відпустки, ви будете здивовані, наскільки добре виглядає і відчуває себе ваш близька людина.

Переваги добового розміщення в Запоріжжі

Переваги добового розміщення

Поселивши літнього родича в пансіонат Tyrbota, ви дасте йому можливість насичено і цікаво проводити час, поліпшити здоров’я, поспілкуватися з однолітками. Якщо ви сумніваєтеся і думаєте, що можливо тільки довготривале перебування у нас, що буде важко для матеріального становища сім’ї, то ознайомтеся з варіантами, які ми пропонуємо.

Переваги добового розміщення в Запоріжжі такі:

 • вам не доведеться турбуватися про родича, так як його перебування в пансіонаті буде тимчасовим і через кілька днів ви його заберете. Запросити доглядальницю по оголошенню – це завжди великий ризик. З нами ви зможете бути абсолютно спокійні;
 • вам не доведеться турбуватися або шукати, хто зможе побути з людиною на час вашого від’їзду. Це завжди пов’язано з проблемами, так як молоді близькі, як правило, зайняті на роботі, а знайти професійну доглядальницю на кілька днів не завжди виходить;
 • похила людина буде розміщена в упорядкованих затишних кімнатах;
 • медсестра або доглядальниця проконтролює виконання всіх призначень лікаря;
 • в пансіонаті організовані різні заходи для розваги проживаючих;
 • похила людина зможе пройти реабілітаційну програму, відпочити, погуляти, а після цього знову повернутися до своєї сім’ї.

Весь персонал нашого пансіонату – це відповідальні і чуйні люди, які мають великий досвід і пройдене необхідне навчання. Ви зможете довірити їм турботу про рідну людину і знати, що вона отримує найкращий догляд в Запоріжжі. Кожен проживаючий в будь-який час зможе отримати необхідну допомогу і турботу. Кожен день людям похилого віку вимірюють температуру, тиск, контролюють рівень цукру. При необхідності залучаються вузькі фахівці, які підкоригують призначення препаратів і процедур. Доглядальниця допоможе одягнутися, виведе на прогулянку, де людина зможе подихати повітрям, поспілкуватися зі своїми однолітками.

У приватному будинку престарілих «Турбота» інваліди та літні люди спокійно живуть в комфортних умовах. У межах закладу в Києві старенькі повністю звільнені від усіх щоденних клопотів. Будинок для літніх людей має світлі кімнати, сучасні ліжка та територію для прогулянок на вулиці. А послужливий персонал не обділяє увагою жодного постояльця.

29.09.2020 Віра Фролова

«Турбота» — ідеальний будинок для пенсіонерів, де літні люди можуть спілкуватися один з одним і з користю проводити час за цікавими заняттями. Ціни прийнятні та залежать від умов проживання. У кімнатах є зручні ліжка та всі необхідні меблі. Персонал закладу стежить за дотриманням чіткого режиму дня, нагадує постояльцям про необхідність приймати ліки та виконувати приписи лікарів.

11.09.2020 Роман Копач

Потрапляючи в пансіонат для престарілих «Турбота», будь-який пенсіонер відчуває піклування та комфорт. Номери чисті та затишні. У них є все, що може знадобитися літній людині або інваліду для зручного відпочинку. Будинок престарілих розташований у тихій місцевості. Всі працівники установи дуже тактовні, надають літнім людям всю необхідну допомогу і постійно стежать за їхнім самопочуттям.

2.09.2020 Олена Ротар

Три роки тому в нашій сім’ї була важка втрата – помер батько. Наша мама не змогла легко перенести його смерть і вже через 2 місяці у неї стався інсульт. Лікарі сказали, що їй потрібен постійний догляд, але у мене немає можливості бути постійно поруч. Тому я звернулася в будинок “Турбота”. Тут моя мама почуває себе не кинутою, а отримує увагу і догляд в достатній кількості. Ще раз дякую!

25.08.2020 Ірина Шиліна
Відгуки наших клієнтів
Принимаем постояльцев с диагнозами
Наші будинки престарілих

У нас є філії наших будинків для престарілих в 7 великих містах України: Києві, Одесі, Харкові, Запоріжжі, Львові, Дніпрі, Чернігові.

Будинок в Києві

вул. Єреванська 30, офіс 6 0965181828 tyrbota@gmail.com