Як працюють доглядальниці в нашому пансіонаті для людей похилого віку?

У похилому віці людині потрібен особливий догляд. Але родичі не завжди можуть правильно піклуватися про старих людей і вважають за краще знайти доглядальницю за пристарілими людьми. Розберемося, за якими критеріями підбирається такий персонал і визначимо список послуг, що пропонуються?

Доглядальниця для людини похилого віку Київ

Навіщо брати доглядальницю за пристарілими людьми?

Пристарілим часто необхідна специфічна турбота, надання якої можливо тільки кваліфікованим персоналом, що пройшов спеціальну підготовку. Спеціалізовані установи надають повний спектр послуг доглядальниць за пристарілими людьми, пропонуючи зайнятися виконанням цілого ряду обов’язків:

 • підтримання в чистоті тіла старої людини;
 • організація харчування, прогулянки;
 • контроль за своєчасністю приймання ліків, призначених лікарем;
 • моніторинг самопочуття;
 • реабілітаційні заходи;
 • контроль за харчуванням і дотриманням режиму;
 • проведення легкого прибирання;
 • організація дозвілля.

Повний список обов’язків доглядальниці обговорюється індивідуально для конкретного випадку.

Професійні доглядальниці: види фахівців

Перед початком підбору вдалої кандидатури визначаються з питанням, яка потрібна доглядальниця для літньої людини? Основні види персоналу:

 1. Погодинні доглядальниці беруться за турботу про підопічного тільки в певні години.
 2. Доглядальниця добова здійснює догляд за тяжкохворими, які потребують цілодобового спостереження, дозволяючи іншим членам сім’ї відпочити, зайнятися важливими справами.
 3. Нічні доглядальниці контролюють фізичний та емоційний стан літньої людини під час нічного сну та безсоння, допомагають їй міняти положення в ліжку, контролюють нічний прийом ліків.
 4. Денна доглядальниця бере на себе всю турботу про людей похилого віку у світлий час доби, забезпечуючи їм належний догляд і організацію цікавого дозвілля.
 5. Няні доглядальниці необхідні літнім людям з провалами в пам’яті, не здатним чітко мислити, а також тим, хто може неусвідомлено нашкодити собі.
 6. Патронажна сестра для літніх обов’язки якої включають гігієнічний догляд за старою людиною, проведення прописаних лікарем процедур і психологічні бесіди.

Скільки коштує доглядальниця для літньої людини?

Параметр вартості доглядальниці за лежачим хворим безпосередньо пов’язаний із кількістю годин її перебування на робочому місці та станом здоров’я підопічного. Якщо кінцевою метою пошуків вибирається цілодобова доглядальниця за пристарілими людьми ціни вищі.

Скільки коштує доглядальниця на добу? Цей показник визначається з урахуванням видів допомоги, яку вона буде надавати своєму підопічному. Денна доглядальниця часто відповідає за повноцінний догляд протягом всього дня, а співробітниця з погодинним графіком роботи опікується людиною виключно в обумовлені години. Оплата праці професійних доглядальниць, обговорюється індивідуально для конкретного випадку.

Доглядальниця за пристарілими людьми у Києві: будинок престарілих «Турбота»

Відбір відповідної кандидатури здійснюється за оголошенням «шукаю доглядальницю за пристарілими людьми» або введенням у пошуковому рядку інтернет-браузера запиту «доглядальниця Київ». Найпростіше одразу звернутися до послуг професійного персоналу. У пансіонаті «Турбота» працюють досвідчені доглядальниці з високою кваліфікацією і доброзичливою манерою поведінки з підопічними. Вартість доглядальниці за лежачим хворим визначається окремо з урахуванням особливостей конкретного випадку. За пристарілими може закріплюватися доглядальниця на ніч або няні доглядальниці за хворим на весь день.

Доглядальниця для людини похилого віку Київ

День у день поспішаючи на роботу, роблячи домашні справи, ми не встигаємо завжди бути поруч з нашими старенькими близькими, і піклуватися про їх затишок, здоров’я, і настрій, навіть в похилому віці безліч літніх ще в змозі себе обслужити і потребують лише в нашій любові, але у деяких пенсіонерів після певних захворювань немає такої можливості, і тоді вони потребують цілодобового догляду і турботи.

Доглядальниця для людини похилого віку Київ, стане кращим рішенням, вона виконає роль друга, медичного працівника, кухара, і санітарки. Гарну доглядальницю знайти складно, особливо ту, яка постійно буде поруч з літньою людиною. Можна використовувати послуги доглядальниці, як помічника на день, поки ви на роботі. Так чи інакше ваш близька людина буде в цілковитій безпеці.

Що входить в послуги доглядальниці:

 • Ретельний догляд і турбота про літнього чоловіка
 • Гігієнічні процедури
 • Приготування харчування (дієтичного)
 • Підтримка та проведення вологого прибирання
 • Контроль за прийомом медикаментів (призначених лікарем)
 • За призначенням лікаря (крапельниці, уколи)
 • Прогулянки і провітрювання приміщення кожен день;
 • Вимірювання життєвих показників (артеріальний тиск, пульс, температура тіла)
 • Реабілітаційні послуги (профілактика пролежнів, масажі)

Доглядальниця виконує роль друга, який завжди поруч, який подасть газету, окуляри, пульт, погодує, вислухає і при цьому простежить за виконанням всіх призначень лікаря.

Доглядальниця для людини похилого віку ціна Київ

Літнім людям часто необхідний спеціалізований догляд, в цьому випадку доглядальниця стане кращим варіантом по догляду. Доглядальниця для людини похилого віку ціна Київ буде залежати від:

 • Кількості годин, відпрацьованих за день;
 • Стану здоров’я підопічного;
 • Спектру виконуваних послуг;
 • Кількості доби (подобова доглядальниця ціни вище)

Ціна може змінюватися від індивідуальності випадку, від кількості допомоги, яку вона буде надавати, також необхідно враховувати яка доглядальниця потрібна саме для вашого випадку, погодинна – доглядає за літньою людиною в зазначені години, денна – приходить з ранку, виконує весь спектр послуг і йде ввечері, або цілодобова – поруч цілодобово.

Доглядальниця для літнього Київ

Скористатись послугами погодинної доглядальниці, яка наглядатиме за стареньким кілька годин в день, є відмінним варіантом для тих, хто весь день працюють і не мають можливості постійно бути поруч, або найняти доглядальницю, яка буде проживати з літньою людиною цілодобово, цей варіант ідеальний для людей, які не живуть поруч зі своїми літніми родичами, і не мають можливості часто відвідувати їх.

Доглядальниця для літнього Київ має як позитивні сторони, так і негативні. Позитивні полягають в тому, що хворий залишається вдома, а вдома, так би мовити, і стіни лікують, поруч знайома обстановка, і близькі люди.

Негативні ж сторони в тому, що хорошу доглядальницю знайти нелегко. Потрібно шукати за відгуками серед друзів, в спеціальних агентствах і пансіонатах, але не в якому разі не за оголошеннями – так як це великий ризик, ви можете наштовхнутися на шахраїв. Якщо порівнювати вартість доглядальниці з послугами в пансіонаті, різниця в ціні буде незначною, а пансіонат для літнього буде в рази комфортніше.

Якою би компетентною не була доглядальниця, вона не зможе надати повний спектр медичних послуг, і екстрену допомогу в разі невідкладного стану лежачого хворого, адже в домашніх умови немає спеціального обладнання, препаратів, і лікарів.

У приватному будинку престарілих «Турбота» інваліди та літні люди спокійно живуть в комфортних умовах. У межах закладу в Києві старенькі повністю звільнені від усіх щоденних клопотів. Будинок для літніх людей має світлі кімнати, сучасні ліжка та територію для прогулянок на вулиці. А послужливий персонал не обділяє увагою жодного постояльця.

29.09.2020 Віра Фролова

«Турбота» — ідеальний будинок для пенсіонерів, де літні люди можуть спілкуватися один з одним і з користю проводити час за цікавими заняттями. Ціни прийнятні та залежать від умов проживання. У кімнатах є зручні ліжка та всі необхідні меблі. Персонал закладу стежить за дотриманням чіткого режиму дня, нагадує постояльцям про необхідність приймати ліки та виконувати приписи лікарів.

11.09.2020 Роман Копач

Потрапляючи в пансіонат для престарілих «Турбота», будь-який пенсіонер відчуває піклування та комфорт. Номери чисті та затишні. У них є все, що може знадобитися літній людині або інваліду для зручного відпочинку. Будинок престарілих розташований у тихій місцевості. Всі працівники установи дуже тактовні, надають літнім людям всю необхідну допомогу і постійно стежать за їхнім самопочуттям.

2.09.2020 Олена Ротар

Три роки тому в нашій сім’ї була важка втрата – помер батько. Наша мама не змогла легко перенести його смерть і вже через 2 місяці у неї стався інсульт. Лікарі сказали, що їй потрібен постійний догляд, але у мене немає можливості бути постійно поруч. Тому я звернулася в будинок “Турбота”. Тут моя мама почуває себе не кинутою, а отримує увагу і догляд в достатній кількості. Ще раз дякую!

25.08.2020 Ірина Шиліна
Відгуки наших клієнтів
Наші будинки престарілих

У нас є філії наших будинків для престарілих в 7 великих містах України: Києві, Одесі, Харкові, Запоріжжі, Львові, Дніпрі, Чернігові.

Будинок в Києві

вул. Єреванська 30, офіс 6 0965181828 tyrbota@gmail.com