Випадання волосся у жінок похилого віку: причини і лікування

Багато чоловіків в літньому віці, а деякі і після 20 років помічають ділянки поступового облисіння. Проблема в тому, що такий казус може виникнути не тільки у літніх чоловіків, а й у жінок. Перед тим, як шукати «золоту пігулку» для позбавлення від облисіння, варто знайти можливу причину. Наприклад, можливо ця проблема передається з покоління в покоління. Як заявляють експерти, в день людина втрачає близько 200 волосинок. Щоб перевірити є у вас патологій або ви просто себе накручуєш, проведіть простий тест. Придивіться на який випав волосок і на цибулину. Якщо на волосині немає білої цибулини, значить волосся випав з природних причин і нічого страшного в цьому немає. Якщо ж цибулина все-таки була виявлена, то чи не мийте голову протягом 3 днів, після чого знову витягніть волосся в області чола або у вагома. Якщо є сумніви на рахунок здоров’я вашого волосся, слід звернутися до лікаря-трихолога. Тільки аналіз і кваліфікованість лікаря дозволить вам впоратися з цією недугою. Будинок ветеранів в Києві надає не тільки кваліфікованих фахівців, але і якісне обслуговування і спеціалізований персонал. Тому, перед тим, як позбавлятися від симптомів, варто позбутися від причини.

Причини випадіння волосся

Волосся можуть випадати в різний часовий проміжок і в зв’язку з цим процес випадання ділять на 2 групи: телогенового випадання волосся (коли волосся випадає поступово) і анагеновая (коли відбувається раптове облисіння).

Найнебезпечнішою стадією є анагеновая, оскільки випадання волосся відбувається за короткий проміжок часу і ніякі лікуючі препарати не можуть запобігти повній втраті рослинності на голові. Основною причиною появи анагеновой стадії є застосування сильнодіючих хімічних препаратів, опромінення в зв’язку з підвищеним радіаційним фоном. Дуже часто повне випадання волосся може бути через хіміотерапію. Якщо одна з перерахованих причин є основним джерелом проблеми, то відновлення зростання фолікул волосся почнеться після закінчення прийому препаратів або закінчення процесу хіміотерапії. Будинок престарілих в Києві має недорогі ціни на різні процедуру, які поліпшують не тільки стан вашого волосся, але і здоров’я в цілому.

Також є додаткові джерела проблеми, які можуть сприяти часткового випадання волосся:

  1. Втрати крові в розмірі більше 1 літра.
  2. Поява гострої інфекції.
  3. Малорухливий спосіб життя і «диванний режим».
  4. Травма голови.
  5. Дієта, яка виключає надходження корисних поживних речовин і мінералів для повноцінного росту волосся.

Якщо прибрати всі причини, то відновити нормальний ріст волосся можна буде через 12 місяців. Також існує косметична причина, яка впливає на здоров’я волосся і може бути причиною їх випадіння – постійне використання фена.

Як вилікувати облисіння?

Щоб почати комплексне лікування, слід звернутися до свого лікуючого лікаря для надання консультації. Будинок престарілих в Києві надає комплексне і сучасне обладнання, яке дозволить провести обстеження з високою якістю. Устаткування дозволяє визначити наявність авітамінозу, брак компонентів, а також визначити рівень мінерального статусу. Дуже важливо визначити причини, оскільки від цього залежить правильність лікування. Після проведення обстеження лікар надає комплекс препаратів, може повністю змінити раціон харчування, а також порадити косметичні препарати для лікування і відновлення міцності волосся і цибулин.

Похожие статьи