Велосипед для літніх людей – вибираємо самий зручний. Рекомендація приватного будинку пенсіонерів

Користь фізичних навантажень для організму незаперечна. Однак в літньому віці їх вид і кількість підбираються з особливою педантичністю. Освоєння нових видів спорту не дається або дається важко. І тут на допомогу приходить велосипед. Такий знайомий усім з дитинства і дуже простий в зверненні.

І, мабуть, в даному випадку вирішальний вибір варто зробити на користь найбільш зручного транспортного засобу.

Але, щоб довго гнати велосипед, як співається в пісні Олександра Барикіна, іншими словами так, щоб велопрогулянки приносили тільки користь, а не шкоду, необхідно дотримати певні умови при виборі самого транспортного засобу, аксесуарів до нього, а також дотримуватися кількох простих, але дуже важливих правила при катанні на ньому.

Як не помилитися, якщо сучасний ринок пропонує величезну кількість моделей на вибір? В цьому Вам допоможуть рекомендації від приватного пансіонату для людей похилого віку в Києві.

Увага! Не рекомендується купувати велосипед для літніх людей в інтернет-магазині. Такий транспортний засіб краще придбати в спеціалізованому магазині, де консультанти підберуть модель з урахуванням особливостей Вашого організму.

Велосипед для літньої людини: необхідно врахувати при виборі.

Думка лікарів Київського пансіонату для літніх.

Важливі:

  1. Легка вага. При підйомі транспортного засобу його вага не повинна бути дискомфортним. Власник не повинен прикладати колосальних зусиль для його пересування.
  2. Відповідний розмір рами. Вибирати потрібно раму, розташовану набагато нижче керма.
  3. Зручне сідло. Необхідно досить тверде, але в той же час злегка пружинисте велосипедне сидіння. Перевагу слід віддавати сидіння з ароматизатором.

Увага! При відсутності місця для зберігання велосипеда перевагу варто віддавати складаний моделі.

Особливу увагу варто звернути на електровелосипеди. Багато літніх людей цураються подібних нововведень, тим часом електровелосипед, на думку лікарів нашого пансіонату в Києві, дуже підходящий помічник для людей у ​​віці. Секрет криється в наявності у велосипеда електродвигуна потужністю від 150 до 1500 Вт. Двигун, в залежності від потужності, може або бути помічником ногам, і тоді основні зусилля доведеться прикладати їде, або може забезпечити безтурботне їзду, в тому числі і в гору, якщо його потужність більше 1000 Вт.

До того ж, електровелосипед являє собою екологічно чистий тип транспортного засобу, що важливо для збереження не тільки власного, а й здоров’я довкілля.

Аксесуари для велосипеда: розкіш чи необхідність? Види аксесуарів.

Чи варто жаліти кошти і утримуватися від покупки різних аксесуарів для обраного вами кошти? Відповідь, яку дають вам лікарі київського приватного будинку престарілих – однозначно ні! Чому? Читайте нижче

Розглянемо основний набір аксесуарів для велосипеда:

  1. Замок. Забезпечує збереження транспортного засобу. Види: кодовий, що закривається на ключ.
  2. Багажник. Допомагає транспортувати невеликі за вагою й обсягом предмети.
  3. Ліхтар. Забезпечує видимість дороги в темний час доби.
  4. Шолом. Шолом, мабуть, найважливіша частина екіпіровки, тому що захищає голову. Якщо шолом на вас бовтається, здавлює голову, закриває вам огляд або занадто нахилений назад, варто віддати перевагу іншій моделі.
  5. Наколінники. Колінні суглоби – уразливі частини тіла в будь-якому віці, але в літньому ця проблема стає як ніколи актуальною.
  6. Налокітники. Мають аналогічну з налокотниками сферу застосування, тільки захищають суглоби на руках.

Лікарі нашого пансіонату для літніх не рекомендують нехтувати пунктами 4, 5, 6. Подібна форма захисту зуміє запобігти більшості травм і мінімізувати збиток від отриманих.

Увага! Перед велопрогулянки подбайте про захисній формі. Крім цього, важливо пам’ятати про необхідний запас питної води при велопрогулянках. Надмірна втрата рідини і несвоєчасне відновлення водного балансу може згубно позначитися на стані здоров’я.

Похожие статьи