Температура тіла у літніх людей: норма і відхилення

Догляд за літніми людьми в Києві “Турбота” пропонує комфортні номери, якісне проживання, і дбайливе ставлення до кожного пристарілого людині. Ми подбали, щоб кожна людина в нашому будинку отримував все необхідне для поліпшення здоров’я.

Приватний пансіонат для людей похилого віку в Києві розташований в мальовничому місці, де постояльці можуть прогулюватися кожен день на свіжому повітрі. Щоденні прогулянки просто необхідні для літніх людей.

Наше завдання надати людям похилого віку гідні умови проживання і хороший догляд. Індивідуальний підхід до кожного постояльця.

Температура тіла у людей похилого віку

36,6 градусів – нормальна температура тіла, якщо вона нижче або вище даного значення, значить, є якісь відхилення. Але чи варто відразу бити на сполох, якщо градусник показує трохи менше або більше?

Необхідно враховувати, що протягом дня наша температура змінюється, вранці може бути нижче 36,6 градусів, а ввечері навпаки вище, і це цілком нормальне явище.

У деяких людей похилого віку температура підвищена, у інших же навпаки, це залежить від особливостей організму. Одні навіть не помітять, що температура тіла піднялася до 37 градусів, інші ж при такій температурі відчувають сильне нездужання. Також температура тіла залежить від метаболізму, якщо обмін речовин відбувається в організмі швидко, то і температура тіла буде трохи підвищена. У жінок температура тіла скаче, на відміну від чоловіків.

Ми гарантуємо кожному гостю:

 • Харчування складене дієтологом;
 • Догляд 24 години на добу;
 • Контроль тиску і температури тіла;
 • При необхідності наші працівники допомагають у проведенні гігієнічних процедур.

температура

У чому переваги приватного будинку престарілих “Турбота”

Затишні номери. Ми намагаємося, щоб нашим гостям було по-справжньому комфортно, як вдома. Щоб пристарілого людині було не так самотньо він може взяти свої улюблені речі, які буде нагадувати про рідних: фоторамки, гуртки та інші предмети.

Наш пансіонат подбати про людей з обмеженими можливостями. Пансіонат побудований так, щоб інвалідам було зручно по ньому переміщатися, якщо людина не в змозі сам пересуватися, то працівники завжди допоможуть.

 • Догляд за літніми людьми в Києві 24 години на добу. Кожен постоялець щоденного проходить огляд лікаря, вимірювання артеріального тиску і температури.
 • Для старої людини складається раціон харчування дієтологом, з урахуванням всіх особливостей.
 • Кожен номер щодня забирається. Щодня відбувається зміна постільної білизни.
 • Сучасне медичне обладнання. У нашому пансіонаті є матраци, на яких у лежачих хворих не утворюються пролежні, стілець-туалет, пересувні столики, інвалідні крісла.
 • Кваліфіковані фахівці. Кожен постоялець перебувати під контролем і регулярно вживає необхідних ліків. У будь-який момент пристарілого людині буде надано медичну допомогу, на відміну від будинку, де не завжди родичі можуть надати допомогу, а швидка допомога не завжди встигає приїхати вчасно.
 • У нашому пансіонаті подбали про дозвілля людей похилого віку. Щодня наші постояльці виходять на прогулянку, грають в шашки і шахи, читають книги, а також ми проводимо концертну програму на кожне свято.
 • Прийнятні ціни. Проживання пенсіонерів в приватному пансіонаті для літніх в Києві за прийнятними цінами. Ми пропонуємо: гідне проживання, гарне харчування, медичні послуги.
 • Діє система знижок.

Похожие статьи