Складний вибір будинку пристарілих: державний чи приватний?

Коли настає такий час в житті людини, що вона вже не може самостійно себе обслуговувати і вирішувати побутові завдання, їй необхідна спеціалізована допомога. Близькі людини похилого віку можуть або забрати її до себе для спільного проживання або помістити в спеціальний пансіонат. І перше питання, яке задають собі родичі – державний будинок пристарілих або приватний?

Який же вибір буде правильним рішенням? Вибираючи пансіонат обов’язково відвідайте його особисто, так як фотографії на сайті установи не завжди відповідають дійсності.

государственный или частный дом для пожилых

Адміністрація будинку престарілих, якому нема чого приховувати, ніколи не буде перешкоджати таким відвідуванням. Вам все покажуть і дадуть відповідь на всі запитання. Звертайте увагу на кімнати для проживання, місця загального користування. Дуже багато що може розповісти запах – там, де недостатньо дотримуються вимоги гігієни, він буде неприємним.

Приватний будинок для людей похилого віку зможе запропонувати своїм підопічним наступні переваги:

  • комфортні номери різної цінової категорії. Вартість буде залежати від того, скільки людина розміщується в номері. Всі кімнати обов’язково обладнані спеціальною зручними меблями для людей похилого віку і тих, хто має проблеми з самостійним пересуванням. Санвузли обладнані протиковзьким покриттям, поручнями. Всі приміщення мають широкі дверні отвори для проїзду людини в інвалідному візку, а якщо є перепад рівня, то передбачений пандус;
  • різноманітне домашнє харчування, яке передбачає всі особливості правильного приготування і включає всі необхідні елементи, яких потребує організм людини літнього віку;
  • достатню кількість досвідченого обслуговуючого персоналу. Ви можете не сумніватися, що ваш близький родич буде регулярно оглядатися лікарем, для контролю стану. Медсестра проконтролює своєчасний прийом ліків і проходження процедур, доглядальниця почитає книгу, а санітарка вчасно змінить натільну і постільну білизну;
  • ще одна перевага, яку може гарантувати приватний будинок престарілих – організація дозвілля та спілкування. Обов’язково проводяться вечори, майстер-класи, холи обладнані зручними диванами і великими телевізорами. Люди похилого віку з задоволенням проводять вечори в оточенні однолітків.

Приватний будинок для людей похилого віку – ідеальний вибір для вашого родича

Приватний будинок для людей похилого віку, такий як Турбота ідеальний вибір для тих, хто не може приділяти достатньо уваги своєму близькому родичу, але при цьому хоче оточити його турботою і подарувати гідну старість.

Серед переваг державного будинку пристарілих можна відзначити таке – низька вартість. Але ось обслуговування в таких закладах не завжди відповідає очікуванням. Персоналу, як правило, недостатньо. Тому забезпечити належний догляд не завжди можливо. Також вам буде потрібно зібрати безліч документів, які не потрібні при оформленні в приватний будинок пристарілих.

Похожие статьи