Реабілітація після інфаркту в будинку для літніх людей

Для того, щоб реабілітація після інфаркту в будинку для літніх людей була ефективною, необхідно створити сприятливі умови для відновлення та відповідне середовище. Крім того, дуже важливо виконувати профілактику рецидивів.

Чому реабілітацію після інфаркту краще проходити в будинку для літніх людей

Вийшовши на пенсію люди поступово починають вести малорухливий спосіб життя, втрачають попередні соціальні контакти, якість їх життя також знижується. Неправильне, нераціональне харчування, гіподинамія і почуття непотрібності самим негативним чином позначаються на стані судин і серця, ризик інфарктів багаторазово збільшується. У нашому будинку для літніх людей для реабілітації після інфаркту розпорядок дня складається таким чином, щоб були враховані всі особливості і потреби організму людей похилого віку та людей похилого віку.

Реабілітація після інфаркту в будинку для літніх людей

Завдяки лікувальній фізкультурі і прогулянкам на повітрі проживають краще себе почувають, підтримують необхідну фізичну форму. Наша територія обладнана садовими гойдалками, зручними лавками, широкими доріжками.

Також необхідно організувати повноцінне дієтичне харчування, яке буде відповідати всім рекомендаціям лікаря-дієтолога, задовольняти потреби організму у вітамінах і поживних речовинах і сприяти зміцненню здоров’я. Позитивно на перебіг реабілітації після інфаркту в будинку для літніх людей впливає правильно організований нашими співробітниками дозвілля в суспільстві таких же людей похилого віку. Це допомагає перетворити лікування в приємний санаторний відпочинок.

Люди, які перенесли інфаркт, повинні перебувати подалі від можливих переживань, стресів, принципово важливо, щоб для них був організований повний спокій. У нашому будинку для літніх людей буде дистанційований від шкідливих йому в такому стані сімейних переживань, ми зуміємо забезпечити спокійну обстановку.

Поселяючи в наш будинок для людей похилого віку людини для реабілітації після інфаркту, ви забезпечите йому такі переваги:

  • людина буде розміщений в затишній кімнаті з домашньою обстановкою;
  • наш персонал забезпечить щоденне прибирання та своєчасну зміну постільної білизни;
  • фахівцями розроблені програми реабілітації та режим для відновлення після інфаркту;
  • дієтичне харчування, багате на калій, спрямоване на зміцнення серця і допомагає відновленню здоров’я;
  • загальнозміцнюючі фізіотерапевтичні процедури, орієнтовані на підтримку та відновлення здоров’я;
  • постійне спостереження у кардіолога;
  • контроль дотримання режиму і виконання призначень медиків;
  • різноманітний цікаве дозвілля та спілкування.

Перевага нашого будинку престарілих полягає в ретельно підібраному персоналі і продуманої обстановці, які найкращим чином підійдуть для реабілітації людей, які перенесли інфаркт. Консультації вузьких фахівців роблять відновлення літніх людей ще більш комфортним і надійним.

Слід пам’ятати, що доглядальниця, яка буде допомагати вам по догляду за літнім родичем будинку, може тільки тимчасово допомогти в момент підбору пансіонату. Провести ж дійсно якісну реабілітацію після інфаркту можна тільки в будинку для літніх людей, де забезпечать тишу, спокій, турботу і підберуть найбільш підходящу програму і лікування.

Які проживають у нас старикам ніколи нудьгувати і думати про свої хвороби. Вони гуляють, займаються фізкультурою, яка їм під силу, беруть участь в заходах і розважальних програмах. Вони знаходяться під постійним контролем і беруть участь у всьому відповідно до можливостей їх здоров’я. Такий підхід допомагає поліпшити настрій і самопочуття, і це найкращим чином позначається на літніх людях, що відновлюються після інфаркту.

Похожие статьи