Переваги приватного будинку престарілих

Скажений ритм сучасного життя рідко кому дозволяє приділяти своїм літнім близьким достатньо часу. Люди в цьому віці страждають різними захворюваннями, потребують постійної турботи, вони не можуть самостійно піклуватися про себе і забезпечувати свій побут. Необхідна допомога в гігієнічних процедурах, прийомі їжі, контроль за станом здоров’я і прийомом ліків.

Близько все частіше починають замислюватися про необхідність поселення старого в будинок для людей похилого віку. Є два варіанти – приватний і державний пансіонат. Державний, звичайно, обійдеться дешевше, але переваги приватного будинку престарілих змушують задуматися про те, що ціна комфорту близької людини не так вже й велика.

Преимущества частного дома престарелых

Приватний будинок для людей похилого віку умови проживання

Люди похилого віку розміщуються в просторих номерах, обладнаних спеціальними меблями. Всі приміщення мають поручні, широкі двері для того, щоб була можливість провезти інвалідну коляску. Делікатні і доброзичливі доглядальниці надають допомогу в щоденному гігієнічному догляді за собою, прийомі їжі, зміні одягу.

У нас працюють спеціально навчені аніматори, які найретельнішим чином продумують і організовують проведення часу наших гостей. Вони займаються арт-терапією, знаходять собі хобі до душі, спілкуються, переглядають телепередачі і беруть участь в заходах. Це допомагає щодня зберігати гарний настрій і не так сильно нудьгувати за будинком.

Ми розуміємо, як важливо для літньої людини правильне збалансоване харчування, тому в нашому приватному будинку для літніх людей є дієтолог, який становить різноманітне меню з урахуванням всіх особливостей літнього організму.

Для того, щоб у старого не втрачалися когнітивні функції, з ним займається логопед, проводяться лікувальна гімнастика і виконуються вправи з розвитку дрібної моторики. Фахівці з проведення лікувальної фізкультури обов’язково враховують захворювання і вік людини.

Для того, щоб ви не сумнівалися в тому, що вашому літньому родичу буде у нас комфортно і безпечно, ви можете приїхати до нас і самі переконатися у всіх перевагах приватного будинку престарілих. Він розташований далеко від міської суєти і шуму, має доглянуту територію, по якій люди похилого віку гуляють в супроводі доглядальниць. Свіже повітря найкращим чином допомагає домагатися гарного самопочуття і покращувати здоров’я.

 

Переваги приватного будинку престарілих

У нас в пансіонаті досить доглядальниць і медсестер, тому гості не залишаються без уваги, їм завжди забезпечується найкращий догляд. У кімнатах кожен день проводиться вологе прибирання, за потребою зміна постільної білизни.

Компетентні медичні працівники контролюють тиск, температуру, рівень цукру, пульс, обробляють пролежні. При необхідності призначаються консультації вузьких фахівців і додаткові обстеження.

Наші досвідчені співробітники візьмуть на себе проблеми і турботи, пов’язані з безпекою і здоров’ям вашої коханої людини. Ми гарантуємо:

  • Наші досвідчені співробітники візьмуть на себе проблеми і турботи, пов’язані з безпекою і здоров’ям вашої коханої людини. Ми гарантуємо:
  • смачне повноцінне харчування;
  • масаж і лікувальну фізкультуру;
  • контроль за дотриманням призначень лікаря;
  • допомога у всіх необхідних гігієнічних процедурах.

Преимущества частного дома престарелых

У нас працює досвідчений терапевт, який тримає здоров’я проживаючих під постійним контролем, а при необхідності запрошує вузьких фахівців для коригування призначень. Вибравши наш приватний будинок престарілих, ви можете бути впевнені, що ваш близька людина отримає самі гідні умови проживання, комфорт і безпеку.

Похожие статьи