Одяг для літніх людей і особливості її вибору. Рекомендації фахівців будинку по догляду за людьми похилого віку

Догляд за сім’єю і друзями або догляд за родичами – це угода, згідно з яким дитина, якій не можуть бути доглядають батьки (батьки) або іншу особу з батьківської відповідальністю, поселяється у родича, друга або іншого пов’язаної особи. Людина, з яким поміщений дитина, може бути визнаний в якості сім’ї та друзів.

Ця домовленість може бути приватною домовленістю безпосередньо між батьком (батьками) і родичем, другом або пов’язаною особою, або вона може виникнути в результаті участі Служб у справах дітей. Служби у справах дітей можуть встановити, що дитина знаходиться під загрозою шкоди, що проживає з батьком (ами), і тому він помістив дитини на піклування родича, друга або пов’язаного з ним людини. Це важлива відмінність, оскільки воно часто визначає, в якій мірі місцева влада зобов’язана оцінювати і надавати підтримку опікуну.

Якщо ви не пов’язані з дитиною, про який хочете дбати, см. Нашу сторінку «Приватне сприяння».

Одежда

Хто може стати родичем або опікуном родини і друзів?
Ви повинні бути визнані «пов’язаною особою», щоб місцева адміністрація могла оцінити і схвалити вас як «Сім’я та друзі».

Підключений особа визначається як «родич, друг чи іншу особу, пов’язане з дитиною». До останнього, ймовірно, належать особи (особи), у яких вже є відносини з дитиною, наприклад, вчитель, який знає дитину в професійній якості.

У Законі про дітей 1989 року родич, з метою виховання родичів і друзів, визначається наступним чином:

«Дідусь або бабуся, брат, сестра, дядько чи тітка (повна кров або полукровка або шлюб або цивільне партнерство) або вітчима»

Які обов’язки місцевої влади?
Обов’язки місцевої влади будуть часто залежати від того, чи були залучені дитячі служби в приміщення дитини.

Участь дитячих служб

Якщо за дитиною доглядає місцевий орган влади, тобто він знаходиться під опікою або влаштовується за згодою розділу 20, місцева влада несуть конкретні обов’язки. Якщо ви родич або інше пов’язана особа, а Children’s Services помістили з собою дитину, тоді вони повинні оцінити вас як прийомного батька відповідно до Правила 24 Положення про планування, розміщення та розгляді справ (Англія) 2010 року. Можна оцінити Ви як тимчасовий приймальний вихователь, щоб дитина могла бути негайно поміщений з вами. Повна оцінка повинна бути проведена протягом 16 тижнів з моменту поміщення дитини з вами, і це може бути продовжено ще на 8 тижнів в особливих обставинах.

Приватна угода

Ви не будете автоматично мати право на оцінку і підтримку, якщо дитина живе з вами в рамках приватного угоди. Бажано повідомити про це Дитяче обслуговування і попросити вас якомога швидше оцінити вас як прийомного батька.

Ми б запропонували звернутися за юридичною консультацією, якщо ви перебуваєте в положенні, коли послуги для дітей поставили дитини з вами, але пізніше вони визначили, що угода є приватним.

Служби у справах дітей повинні вказати причини, якщо вони відмовляються від оцінки, і їх процедура розгляду скарг може бути дотримана, якщо ви хочете оскаржити своє рішення.

Ви можете запросити оцінку «потребуючих дітей» відповідно до п. 17 Закону про дітей 1989 року, якщо вам потрібна додаткова допомога в догляді за дитиною, і оцінка для сім’ї та друзів.

Що відбувається після оцінки?

Соціальний працівник підготує звіт, який буде представлений групі підтримки. Ви повинні отримати його копію до засідання колегії, і ви маєте право робити заяви в панелі.

Потім група підтримки буде або приймати рішення про схвалення вас, стверджувати вас з умовами, запитувати додаткову інформацію, перш ніж прийняти рішення, або прийняти рішення не схвалювати вас.

Після затвердження ваш виділений соціальний працівник буде надавати підтримку і контроль і регулярно відвідувати будинок. Ви будете періодично розглядатися як прийомний батько.

Похожие статьи