Книги для літніх людей: ТОП-5 кращих і корисних. Рекомендації від пансіонату для людей похилого віку в Одесі

Книги-джерело знань, натхнення і самих справжніх емоцій. Великі твори користуються популярністю абсолютно в будь-який час і в будь-якому місці. Багато людей читають не перестаючи, навіть в найскладніших фінансових і т.д умовах. Користуючись загальнодоступною статистикою, можна з упевненістю замовити, що читання позитивно впливає як на розумові здібності, так і на тривалість життя. Коли людина старіє все менше сил залишається на отримання нових знань і відчуттів, однак, ми пропонуємо вам стати більш прогресивні, розумніші і отримати незвичайне настрій, не залежно від того 50 чи вам років, або 80. Наш приватний будинок престарілих в Одесі пропонує вам список з Топ-5 кращих книг для літніх людей. Ця стаття буде вам корисна.

Спеціальна медична література

Такі книги не тільки допоможуть вам самостійно діагностувати у себе або близької людини недуга і боротися з ним, але і посприяють максимальної поінформованості в питаннях здоров’я і довголіття. Рекомендуємо звернутися до різних медичних журналів або окремих статтях. Або ж можете просто читати статті нашого сайті. Тут ви завжди знайдете потрібну і корисну для себе інформацію.

Духовна література

Твори такого формату дадуть вам можливість набагато глибше зрозуміти самого себе. Духовна література відкриває в людині друге дихання, допомагає подивитися на світ зовсім під іншим кутом. Робить світ дивно прекрасним. Після прочитання гарантується душевний спокій і теплота. Просто прочитавши книги, які наш пансіонат для людей похилого віку в місті Одеса порадить, ви зробите світ кращим. рекомендації:

 1. Біблія;
 2. «Бесіди з Богом» Ніла Дональда Уолша;
 3. “Да буде світло! Послання Архангела Михайла »від Ронна Германа
 4. Стів Ротер «Духовна психологія»
 5. Річард Гордон «Квантовий дотик»

Класична Російська література

Звичайно ми не могли обійтися без визнаної у всьому світі російської класики. Всі її багатство і багатошаровість найкраще розкриваються тим читачам, у яких вже накопичився власний життєвий досвід, багаж знань і роздумів по всіх приводів життя. Тому похилий вік – дуже вдалий час, щоб читати і перечитувати російських класиків. Конкретних творів перераховувати не будемо, ви і так їх добре знаєте. Згадаємо лише деяких авторів: Пушкін, Достоєвський, Толстой, Некрасов, Лермонтов, Чехов, Горький.

Гумор і сатира

Тут так само відзначимо російську сатиричну літературу. Твори цього жанру вдихають в кожної людини нову порцію позитиву, дозволяють відчути смак життя навіть на старості своїх років. Гумор і сатира є прекрасним вибором для тих, хто відноситься до життя з посмішкою і радістю за кожен прожитий день навіть в найскладніших обставинах. рекомендації:

 1. “Дванадцять стільців” Ілля Ільф і Євген Петров.
 2. “Одноповерхова Америка” Ілля Ільф і Євген Петров, знову радують нас.
 3. “Казка для наукових співробітників молодшого віку” Брати Стругацькі.
 4. “Троє в човні, не рахуючи собаки” Джером К.Джером
 5. “Легенди невського проспекту”

Драматургія

У роботах такого роду ви зможете знайти і пізнати найтонші, непомітні частинки свого емоційного стану. Драматургія наповнена злетами і падіннями, радощами і негараздами, життям зі смаком і смертю без потреби. Почавши одного разу, ви поринете в іншу реальність, вибиратися з якої точно не захочете. Рекомендації:

 1. Гамлет. Вільям Шекспір
 2. Ромео та Джульєтта. Вільям Шекспір
 3. Три сестри. Антон Чехов
 4. Ревізор. Микола Гоголь
 5. Горе від розуму. Олександр Грибоєдов

Похожие статьи