Які фахівці працюють в будинку для літніх людей

Ні для кого не секрет, що ми з кожним днем ​​стаємо трохи старше. Дні течуть за днями, перетворюючись в роки, які проносяться повз. І ось, настає день, коли несподівано приходить старість. Але, що робити, якщо людина самотня, або у його сім’ї немає можливості забезпечити йому гідний догляд? Зрозуміло, найкращим рішенням стане звернути увагу на приватний пансіонат для людей похилого віку. Є достатня кількість подібних закладів, але наш будинок для літніх людей виділяється на їх фоні. У цій статті буде розказано чому.

Що собою являє сучасний будинок відпочинку для літніх людей

Сучасний будинок людей похилого віку – це не місце для «доживання», як прийнято думати в більшості пострадянських країн. Насправді – це місце, яке здатне забезпечити високий рівень побутової і медичної допомоги. У цих закладах виявляється широкий спектр послуг, починаючи від допомоги при підйомі з ліжка, умовно, купанні і закінчуючи проведенням медичних процедур. Однак, приватні будинки престарілих значно відрізняються від їх державних аналогів. Основна відмінність полягає в більш кваліфікованої медичної допомоги. Ні для кого не стане одкровенням той факт, що найчастіше в лікарнях працює персонал, не здатний впорається з поставленим завданням. У будинку для престарілих навпаки набирають людей зацікавлених у своїй справі. Часто, щоб зайняти місце медичної сестри в подібному закладі необхідно боротися в умовах жорстокої конкуренції. Щодня лікар контролює стан здоров’я пацієнта, а медичні сестри постійно перебувають на території пансіонату. Таким чином, людям похилого віку гарантований цілодобовий догляд.

Надзвичайно важливо створити сприятливі умови для проживання людей похилого віку. Наш будинок людей похилого віку здатний запропонувати ідеальну чистоту (проводиться щоденна і поточне прибирання), правильне, збалансоване харчування, дизайн «як вдома», ретельно організований розпорядок дня і захоплююче проведення часу.
медсестра

Наш персонал

Наш будинок для літніх людей відрізняється підвищеними вимогами до персоналу. Так як турбота про літніх людей вимагає особливого ставлення і практичних навичок, ми ретельно перевіряємо кожного кандидата, звертаючи увагу на його психологічний стан, наявність спеціальної освіти, вміння знаходити спільну мову з людьми. Постійно проводиться робота по підвищенню кваліфікації наших співробітників і співробітниць, наш будинок для людей похилого віку постійно проводить психологічні тренінги, оскільки, саме – собою зрозуміло, що турбота про літніх людей – це важке навантаження.

У нашому штаті працюють тільки кращі з кращих, доброзичливі, чуйні люди. Саме вони роблять наш будинок людей похилого віку найкращим в околицях. Важливою умовою є те, що наш персонал не просто робить свою роботу, але і проявляє справжнє участь по відношенню до людей похилого віку.

У наш обслуговуючий персонал входять лікарі та медичні сестри, охоронці, покоївки, психологи, соціальні працівники. В обов’язки працівників входить:

  • Консультація клієнтів та їх оформлення;
  • Надання кваліфікованої психологічної допомоги на етапі адаптації;
  • Підтримка чистоти приміщень;
  • Якісний догляд за людьми похилого віку (особиста гігієна, годування, медичні процедури, прибирання);
  • Розробка меню з урахуванням особливостей кожного клієнта, приготування їжі, сервірування столу, обслуговування кухні.
  • Надання нашим клієнтам якісних медичних послуг. Проведення регулярних обстежень, профілактичних оздоровчих заходів.
  • Підтримання сприятливого психологічного клімату. Наші співробітники мають великий досвід в розробці та проведенні культурних заходів.

В будинок для літніх людей, відбираються лише особливі люди, які можуть прибрати відчуття «казенності», подарують людям похилого віку відчуття тепла і домашнього затишку. Догляд за літніми людьми перетворюється в дружнє участь, а не в трудову повинність.

Особлива увага приділяється психологічному стану наших клієнтів. Не секрет, що будинок престарілих може приділити старому куди більше уваги і персонального догляду, ніж середньостатистична працююча сім’я. Ретельно вивчається і емоційний стан людей похилого віку. Наші аніматори допомагають весело відзначити дні народження, державні свята, часто проводяться культурні заходи. Працюючи разом з постояльцями, наші фахівці діляться з ними позитивною енергією і життєвими силами, що дозволяє нашим гостям поліпшити своє самопочуття.

Для того, щоб переконатися у високому професіоналізмі нашого персоналу ви можете прочитати відгуки про нас, або особисто відвідати будинок для літніх людей – ми вас чекаємо! Запевняємо, ви побачите тільки щире дружнє участь і підтримку.

Похожие статьи