Які ігри пропонує центр для літніх людей?

Багато хто думає про те, що будинок для літніх людей – це місце, де тільки можна переночувати, а дні одноманітні і нудні. Насправді, зараз є багато способів зробити життя людей похилого віку цікавою і щасливою. Наш центр має безліч можливостей для того, щоб літні люди не сумували, а їхнє життя наповнилася цікавими і радісними днями.

Наш центр – справжній санаторій для літніх людей

Притулок для літніх людей включає в себе не тільки можливість поспати, поїсти, а й інші різноманітні послуги, а саме надає лікування і пропонує різноманітний вибір дозвілля. Тому тут можна повноцінно відпочивати і набиратися сил.

Розваги і відпочинок для людей похилого віку

Розважальна програма займає в центрі величезну роль. Адже ігри це важлива складова, яка дозволяє людям по-справжньому радіти, якісно відпочивати, і на мить забути про свої недуги, хворобах, проблемах. Для кожної літньої людини дозвілля може бути будь-яким. У центрі існує своя розважальна програма, яка робить життя людей похилого віку найбільш яскравою. Для проведення свят є спеціальні аніматори, за допомогою яких свята стають більш цікавими і веселими. У звичайні дні нудьгувати теж не доведеться, адже центр пропонує велику кількість ігор, які можуть бути, як активними, так і розумовими. В обов’язковому порядку враховуються інтереси людей похилого віку.

Повноцінний будинок відпочинку для літніх людей

Кожен обов’язково переконатися в тому, що наш центр є справжнім домом відпочинку. Адже тут можна знайти безліч цікавих і веселих ігор, щоб літнім людям було комфортно, і вони могли відчувати себе, як вдома. Центр піклуватися про це, тому є можливість кожному літній людині взяти активну участь в різних іграх в залежності від своїх уподобань. Ігри можуть бути колективними та поодинокими. Таким чином, ніхто в центрі нудьгувати не буде.

Центр для літніх людей пропонує:

  • Різні настільні ігри;
  • Веселі конкурси розважального характеру;
  • Активні види ігор, якщо дозволяє здоров’я літніх людей;
  • Творчі забави;
  • Вікторини.

Таким чином, кожен знайде заняття до душі. Тепер докладно про те, які ігри ви можете знайти в будинку для літніх людей.

Класичні настільні ігри на будь-який смак

Люди похилого віку найбільше воліють грати в різні цікаві настільні ігри, тому центр надає можливість вибрати для себе відповідну настільну гру. Такі ігри можуть бути логічними і абстрактними. У центрі старшому поколінню запропоновані настільні ігри, які дуже корисні для логічного мислення. Вони дозволять людям похилого віку надовго зберегти розумову роботу і в той же момент насолодитися грою. До настільних ігор відносяться шахи, шашки, доміно, нарди, пазли і т.д. Найпопулярнішими є шахи, а й інші різновиди настільних ігор також залишаються в пошані у старшого покоління. Є практично всі види класичних настільних ігор, які припаде до смаку кожному літній людині.

Танцювальні гри

Залежно від стану здоров’я, літня людина може брати участь в танцювальних конкурсах. Будь-яке в міру активний рух є дуже корисним для здоров’я, тому під наглядом будь-який бажаючий може потанцювати в спокійному ритмі. У свята є навіть конкурси, коли за кращий танець можна отримати приз.

Лото

Така розвага є найпопулярнішим серед старшого покоління. Під час свят, щоб підняти настрій учасникам, можуть розігруватися невеликі призи. Варіації цієї гри дуже багато. Наприклад, на кожній картці пишеться пісня минулих років, яка подобається кожному учаснику. Один з учасників повинен виконати уривок пісні, яка вказана на обраній картці, а іншому гравцеві необхідно вгадати назву цієї пісні. У цьому випадку варто приєднуватися до гри можуть всі бажаючі, що в свою чергу може нагадувати дружний хор. Дуже весела гра, яка може бути завжди різною в залежності від переваги літніх учасників.

Аукціон

Є дуже цікавим і веселим розвагою. Зазвичай, як і в попередній грі можуть використовуватися подарунки. Як інтриги призи ні в якому разі не повинні бути видні учасникам. Правила гри можуть бути різними, зазвичай літнім людям надається можливість запропонувати свої варіанти цієї гри.

Вгадай мелодію

Весела гра для любителів музики. Суть в тому, щоб учасники прослуховували три або п’ять нот. Якщо ніхто не може вгадати, то за правилами гри прослухати можна цілий уривок пісні, поки ніхто не вгадає. Переміг учасник отримує свій приз.

Ігри-вікторини

Суть такої гри в тому, щоб кожен з літніх учасників заповнив анкету про своє життя в молодості. Після чого, необхідно прочитати ці заповнені анкети, щоб всі учасники могли вгадати, про кого йде мова. Така гра є справжньою ностальгією, адже доводиться згадувати минуле.

Призи за творчість

Така гра сподобається людям старшого віку, які люблять творчість. Залежно від творчих навичок вибирається гра. Наприклад, можна намалювати картину, зліпити якусь фігурку, в загальному, задається тематика, роботу якої потрібно зробити якомога краще. Переможець отримує невеликий приз за краще творчу роботу.

Чому саме наш будинок людей похилого віку?

Пансіонат для літніх піклується про кожного літнього чоловіка, тому тут пропонується безліч різноманітних ігор і розважальних програм. Щоб кожен міг проводити своє дозвілля так, як йому хочеться. Адже важливо, щоб життя було веселим, гармонійної і наповненою, а це можливо тільки при хорошому настрої. Можливість брати участь в іграх дарує всім літнім людям веселощі і внутрішній спокій, який дуже необхідний в такому віці.

Гра знайдеться для кожного, в незалежності від віку і стану здоров’я. Крім цього, активні і колективні ігри можна придумати нові залежно від запропонованих варіантів літніх людей.

Похожие статьи