Як вирішити проблеми з апетитом у літніх людей. Досвід будинку престарілих в Києві.

Апетит – основна ознака загального здоров’я і нормальної роботи обміну речовин в організмі. У літньому віці в тілі відбуваються незворотні процеси, які в першу чергу, відображаються на кількості спожитої їжі. У цій статті буде описаний досвід приватного будинку престарілих в Києві.

Всі причини, за якими погіршується або втрачається апетит, умовно можна розділити на дві категорії: фізичні і психологічні. Перші – від неправильного способу життя, надмірного споживання алкоголю, солодкого, мучного, жирного і гострого; різних хвороб серця, аутоімунних захворювань, захворювань шлунково-кишкового тракту, інфекційних захворювань і т.д. Другі – психічні розлади, шизофренія, різні психосоматичні розлади. Окремо варто виділити момент, коли апетит падає через прийому різних медикаментів.

У нашому приватному пансіонаті для людей похилого віку в Києві апетиту своїх підопічних приділяється особлива увага. Нормальним вважається короткочасний відмова від їжі з різних причин, після чого пансіонер повертається до свого звичайного способу життя. Все, що понад цього – вже привід до огляду у лікаря. Різке зниження ваги, занепад сил, непритомний стан – ось далеко не повний список того, якщо не вирішити питання відновлення здорової тяги до їжі.

Через нестачу «палива» для літнього організму його тіло може дати серйозний збій і спровокувати появу нових хвороб. Наприклад, атрофія м’язів і зниження функціональності опорно-рухового апарату. Найгірший і безнадійний варіант – незворотні процеси порушення роботи головного мозку. Адже при вимушеному голод сіра речовина не отримує достатньо поживних речовин, мікро і макроелементів і його клітини починають відмирати з різною швидкістю.

Харчування в нашому будинку для літніх людей

У нашому будинку для людей похилого віку в Києві за апетитом пенсіонерів завжди стежать мед.робітник. При підозрах на розлад або хвороба, завжди проводиться опитування і обстеження з подальшою установкою діагнозу і лікуванням. Адже анорексії схильні не тільки молоді дівчата в гонитві за ідеальною фігурою, але і чоловіки і жінки в досить поважному віці. Вони поступово, але досить швидко втрачають вагу, але абсолютно не відчувають здорового голоду. Такий стан в найкоротший час може призвести до смерті, але в нашому приватному будинку для престарілих у Києві до настільки важкого стану ніколи не доводять.

Часто відсутність апетиту є надмірне перебування в приміщенні і мала рухова активність. Ми робимо все можливе, щоб в нашому пансіонаті для людей похилого віку в Києві всі наші постояльці завжди «находили» певну кількість кілометрів в залежності від їх стану здоров’я. Змушувати, звичайно ж, ми нікого не можемо і не будемо, але робимо все можливе, щоб прогулянки на свіжому повітрі і в будь-яку погоду увійшли в звичку.

Нерідко буває що поганий апетит викликаний тим, що людина мало п’є. Банальність, але це працює. В цьому випадку ми просимо збільшити добове споживання води. І це допомагає – постояльці нашого пансіонату для людей похилого віку в Києві повертають собі колишній апетит.

Головне, ми вважаємо, 90% застави хорошого апетиту – тепла і дружня атмосфера. У нашому інтернаті для престарілих в Києві з цим все нормально. Люди приблизно одного віку, яким уже нікуди поспішати, у нас живуть тихим і спокійним життям, віддаючись спогадам, хобі та іншим інтересам.

Якщо у вас при словах «будинок престарілих в Києві» виникають асоціації про заклад типу гібрида в’язниці та лікарні, запевняємо вас, що це зовсім не так. Ми з самого початку працюємо за європейськими мірками і українськими цінами. І задоволені пансіонер – найкраще тому підтвердження.

Для додаткової інформації зв’яжіться з нашим менеджером або надішліть запит через форму зворотного зв’язку.

Похожие статьи