Як познайомитися в похилому віці

Самотність – важка ноша в будь-якому віці. У міру старіння вона стає просто нестерпна: все частіше дають про себе знати хвороби, непомітно підкрадається фізична немічність. Справитися з усім цим одному не просто, особливо якщо діти далеко або їх зовсім немає. Де знайомитися літнім людям, охочим отримати і віддати душевне тепло, які розраховують знайти свою другу половинку? Великим помічником в цьому може стати комп’ютер. Як познайомитися в пенсійному і літньому віці: відповідь тільки на сайті знайомств, яких в інтернеті чимало. Перевагою такого способу пошуку рідної душі є можливість попереднього віртуального спілкування. Воно дозволить дізнатися співрозмовника ближче і зрозуміти, чи варто продовжувати знайомство вже в реальному житті.

Чому в літньому віці важко заводити знайомства

Наше суспільство неухильно «старіє»: частка літніх людей збільшується.

Як правило, після виходу на пенсію більшість чоловіків і жінок ще наповнені силою, мають різноманітні інтереси та захоплення.

Але особисте життя у багатьох з них не влаштоване: позаду розлучення або втрата супутника життя.

Але поліпшити фінансове становище ніколи не пізно: знайомства для літніх і пенсіонерів тепер можливі не тільки в традиційних місцях – при зустрічах випускників, в кафе, на вулиці, але і на сайтах.

Багато людей відчувають складності при особистому знайомстві, в той час як віртуальне спілкування проходить набагато легше.

Чому людям похилого важче знайомитися з метою створення сім’ї?

 1. З віком люди стають більш консервативними, вони вже не такі «легкі на підйом», їх страшать зміни.
 2. Звички в цьому віці дуже важко змінювати, завжди є побоювання, що не вдасться підлаштуватися під іншу людину.
 3. Страх помилитися утримує від будівництва нових відносин: розчарування в цьому віці переживаються дуже важко.
 4. Зупиняє негативний досвід колишніх сімейних відносин, побоювання, що все може знову повторитися.

Але у всьому цьому є і позитивна сторона:

 • знайомства для літніх і пенсіонерів, як правило, закінчуються міцним шлюбом – в цьому віці люди точно знають, чого хочуть від партнера;
 • придбаний протягом життя досвід дозволяє розібратися в людині;
 • діти вже виросли – їм не потрібен новий тато або мама;
 • матеріальне становище більшості пенсіонерів стабільне, їм потрібен не спонсор, а просто рідна душа поруч.

Пара

Розширення кола спілкування

Діти виросли, у них своє життя і інші інтереси, людям похилого віку простіше знайти спільну мову зі своїми ровесниками.

Знайомства для пенсіонерів за 60, які самотні – кращий вихід з цієї ситуації, навіть якщо вони не закінчуються створенням сім’ї, то дозволяють знайти нових хороших друзів і позитивні емоції, які так важливі для морального і фізичного комфорту.

Щоб розширити коло спілкування, багато хто відвідує різні гуртки чи секції за інтересами, освоюють нові знання, що можливо в будь-якому віці і вкрай корисно для стимуляції розумової діяльності. Тим, хто не знайомий з комп’ютером, потрібно його освоїти: для бажаючих існують курси комп’ютерної грамотності.

Захоплення танцями – відмінний спосіб познайомитися з новими людьми. Користування Інтернетом дає необмежені можливості для спілкування, літнім людям стає доступний весь світ, причому для цього навіть з дому виходити не потрібно. Особливо важливо це тим, кому такі вилазки не дозволяє здійснювати стан здоров’я.

Часто до знайомства для літніх людей, кому за 60, їх підштовхують власні діти. Їм не хочеться, щоб батьки жили в самоті. Безкоштовні знайомства для літніх можна завести на відповідних сайтах навіть при мінімальних знаннях основ комп’ютерної грамотності.

Як залишити дані про себе на сайті

Знайомства з жінками похилого віку, як і знайомства з людьми похилого чоловіками, починаються з реєстрації на обраному сайті. Попередньо непогано і навіть необхідно почитати про нього відгуки. Від того, наскільки зручно і якісно побудована його робота, багато в чому залежить успіх розпочатої справи.

Матеріальне становище багатьох пенсіонерів залишає бажати кращого, зайвих грошей у них немає, тому безкоштовні знайомства для літніх осіб для них краще.

Анкета – це те, що будуть читати люди, які вирішили зав’язати знайомства з особами похилого віку. Дуже важливо заповнити її так, щоб зацікавити візаві, але й не прикрашати свій образ: особисте знайомство швидко розставить все по своїх місцях.

Які поради можна дати жінкам, охочим здійснити знайомства з людьми похилого чоловіками?

 • Не перебільшувати, але і не применшувати свою зовнішню привабливість.
 • Дати точні дані про себе – вік, хоч жінку про це питати і не прийнято, зріст, вага -брехня в цьому випадку розкривається дуже швидко.
 • Розмістити на сайті вдалу фотографію, бажано, щоб вона не тільки виграшно відображала зовнішність, але і говорила про якісь захоплення господині.
 • Найбільш детально розповісти про свої захоплення і риси характеру.

Особливості складання анкети

Знайомства літніх дам з чоловіками зав’язуються складніше в силу чисельності останніх. Тривалість життя осіб чоловічої статі за статистикою менше.

Зате вони більше відчувають самотність, їм не вистачає звичайної жіночої турботи.

Тому вміння смачно готувати буде дуже до речі. І написати про нього в анкеті потрібно детально, така жінка у чоловіків буде завжди затребувана.

Для чоловіків, зацікавлених в безкоштовних знайомств для літніх, можна порадити докладніше писати про ставлення до.

Шкідливі звички завжди насторожують і можуть стати причиною не продовжувати знайомство.

Заповнення анкети на сайті знайомств – відповідальний крок для літньої людини

Жінки в пенсійному віці зовсім по-іншому уявляють собі «прекрасного принца», ніж молоді – їм не так важлива зовнішня привабливість і товщина гаманця, як уміння зрозуміти співрозмовника, розділити його інтереси і здатність до співпереживання. Саме ці риси будуть привабливими для багатьох дам і викликають зацікавленість.

Краще не залишати детальну контактну інформацію – достатньо надати свій e-mail. Все інше повідомляють після того, як віртуальне спілкування приведе до бажання особистої зустрічі.

Анкет на сайтах, на яких відбуваються знайомства для літніх і пенсіонерів, дуже багато. Щоб не залишитися непоміченим, буде потрібна «родзинка», здатна «зачепити» погляд і викликати бажання спілкуватися. Вона є в кожній людині, потрібно лише її знайти.

Висновок

Знайомства для літніх і пенсіонерів – відмінний спосіб втекти від самотності, принести в своє життя позитивні емоції, знайти нових друзів, а можливо, і супутника життя.

Похожие статьи