Дозвілля в будинку для літніх людей

Наш пансіонат допомагає людям похилого віку наповнити їх життя цікавими подіями, спілкуванням, хобі, на які раніше не було часу. Дозвілля в будинку для літніх людей ми намагаємося організувати самим продуманим чином. У нас швидше і легше проходять реабілітацію люди після травм, інсультів, інфарктів і важких переломів. Також у нас отримають допомогу старі з обмеженими можливостями, хворобою Альцгеймера і деменції.

Дозвілля в будинку для літніх людей

Люди похилого віку потребують не тільки в правильному харчуванні і якісному медичному обслуговуванні. Не менш важливим є дозвілля, в будинку для літніх людей ми намагаємося зробити так, щоб люди похилого віку не втрачали оптимізму, інтересу до життя, бадьорості і гарного настрою. Наші підопічні ніколи не занудьгують, тому що ми пропонуємо їм такі цікаві заходи:

  • читання книг або прослуховування їх аудіо версій. У нас кожен зможе знайти те, що йому до душі. Якщо старий сам не може довго читати, йому завжди допоможуть наші доглядальниці;
  • настільні ігри. Ці заняття підійдуть усім – ми можемо вам запропонувати доміно, шашки, шахи, пазли, карти, крокодил, монополію;
  • заняття творчістю і рукоділлям. Малювання, вишивка, гончарне мистецтво, ліплення з солоного тіста – все це найсприятливішим чином позначається на стані старого, розвиває моторику і допомагає зробити життя людини більш цікавим та насиченим;
  • організація майстер-класів та тематичних зустрічей, які дають можливість підібрати найбільш цікавий вид занять для літньої людини.

Дозвілля в будинку для літніх людей - як ми його організовуємо

Дозвілля в будинку для літніх людей – як ми його організовуємо

Основне, що необхідно враховувати, організовуючи дозвілля в будинку для літніх людей, це те, що нічого не має зашкодити старому. Психіка людини повинна бути врівноваженою, а фізичний стан стабільним. Якщо ми бачимо, що людині важко справлятися з якоюсь діяльністю, ми, щоб не засмучувати його і не завдавати незручностей, підберемо для нього інше заняття.

Для кожного нашого гостя ми підбираємо реабілітаційну програму, яка підійде саме йому. Навіть якщо мова йде про лежачому людині або про інваліда, ми можемо для нього організувати дозвілля в будинку для літніх людей. У нас є інвалідні крісла, в приміщенні обладнані пандуси і широкі дверні отвори, тому ми кожен день будемо виводити ваших близьких на прогулянку. У нас дуже гарна доглянута територія, ростуть красиві квіти, свіже повітря піде на користь будь-якій людині.

Ми проводимо свята, дні народження, в яких беруть участь всі наші підопічні, приїжджають близькі старих, їм дарують подарунки і накривають святковий стіл. Як показує досвід, люди похилого віку радіють, як діти, з нетерпінням чекають таких заходів.

Не переживайте, якщо у вас немає можливості організувати догляд за старим будинку, ми можемо допомогти вам оточити його увагою і турботою в нашому пансіонаті. Приїжджайте до нас на екскурсію, переконайтеся в тому, що тут вашим бабусям і дідусям буде добре і комфортно.

Похожие статьи