Що являє собою наш будинок престарілих у Запоріжжі?

Цілодобовий догляд

Медичні послуги

Збалансоване харчування

Кваліфікований персонал

Різноманітне дозвілля

Умови для малорухомих

Будинок пристарілих Запоріжжя – це пансіонат європейського рівня, де літня людина не тільки буде в повній опіці та піклуванні, а також місце, де можна знайти нових друзів, взаєморозуміння і цілодобову допомогу медичного персоналу.

«Турбота» – приватний будинок для людей похилого віку в Запоріжжі

«Турбота» – сучасний приватний будинок пристарілих в Запоріжжі європейського рівня, куди приймають літніх людей, як на постійне проживання, так і на короткий час. Досвідчений персонал забезпечує постояльцям якісний медичний догляд, збалансоване харчування, різноманітне дозвілля. Вартість проживання в будинку для літніх людей доступна всім. Вона залежить від комфортності кімнати, особливостей лікування та медичного обслуговування, рекомендацій дієтолога.

Будинки для людей похилого віку: Запорізька область

Ще зовсім недавно людину, яка вирішила помістити літнього родича в спеціальний будинок для самотніх людей похилого віку, засуджували. Вважалося неетичним перекладати турботу про людей похилого віку на чужі плечі та прирікати їх на некомфортне життя в цих установах. Сьогодні ситуація в корені змінилася: будинки пристарілих в Запорізькій області затребувані, особливо приватні, які є гідною альтернативою домашнього проживання.

Якщо характер вашої роботи і спосіб життя не дозволяють приділяти літнім родичам достатньо уваги, і вас цікавлять будинки пристарілих в Запоріжжі, приїжджайте в «Турбота».

Будинок пристарілих для одиноких людей «Турбота»: переваги

Наш пансіонат для людей похилого віку не має нічого спільного з тими «страшилками», які ще іноді циркулюють серед людей про подібні заклади. Довіривши нам турботу про близьку людину, ви можете бути впевнені, що вона:

 • проживатиме в затишній кімнаті, яка пристосована під потреби літніх людей;
 • отримає якісне харчування з урахуванням рекомендацій дієтолога та особистих вподобань;
 • буде цілодобово знаходитися під медичним наглядом кваліфікованих лікарів і медсестер;
 • отримає кваліфіковану психологічну підтримку і максимум уваги з боку персоналу;
 • зможе урізноманітнити своє дозвілля, спілкуючись з однолітками, беручи участь в організованих заходах, займаючись улюбленим хобі в колі однодумців.

Ми приймаємо людей різних категорій: бадьорих і самостійних, а також малорухомих і лежачих, забезпечуючи їм необхідні умови, лікування та догляд.

Якщо вас зацікавив наш будинок пристарілих (Запоріжжя), адресу можна уточнити на сайті tyrbota.org.ua.

Наш будинок престарілих (Запоріжжя): ціни

Вартість перебування літніх в будинку м. Запоріжжя

4-х місцевий Ціна: 11 000 грн 1-й поверх
5-ти місцевий Ціна: 10 000 грн 2-й поверх
6-ти місцевий Ціна: 9 000 грн 2-й поверх
7-ми місцевий Ціна: 8 000 грн 2-й поверх
3-х місцевий Ціна: 10 000 грн 2-й поверх

Стандартний пакет послуг, на які можуть розраховувати наші постояльці, включає:

 • проживання;
 • 4- або 5-разове харчування;
 • послуги доглядальниці, включаючи гігієнічні процедури, допомога в прийомі їжі і на прогулянках;
 • різноманітне дозвілля, яке дозволяє зберегти когнітивну функцію на належному рівні.

Вартість проживання в будинку для літніх людей може збільшуватися залежно від категорії житла, наявності сусідів в кімнаті проживання, стану здоров’я постояльця, необхідності в додатковому лікуванні або послугах.

Помістивши літню людину в наш будинок престарілих для одиноких людей, ви можете бути впевнені, що його оточать увагою і турботою справжні професіонали, чуйні, небайдужі люди. Саме це і продовжує життя!

У житті ми стикаємося з різними видами обставин, які вимагають тільки нашого зваженого рішення, і таким рішенням може стати розміщення літньої людини в будинку престарілих Запоріжжя, якщо через нестачу часу або медичних навичок не виходить належним чином подбати про літнього чоловіка.

Будинок престарілих в Запоріжжі

На превеликий жаль, рівень державних установ залишає бажати кращого, і найкращим вибором для літньої людини стане приватний будинок престарілих в Запоріжжі. Це пансіонат, який вміщує в себе всі можливі послуги для комфортного життя людей похилого віку. У нас є все, що потрібно для різних патологічних захворювань, для лежачих пенсіонерів, і здорових літніх людей, яким потрібна увага і турбота.

Якщо ж ви хочете поїхати у відпустку, а літню людину немає з ким залишити, у нас є можливість розміщення на короткий час, що забезпечить вам спокійний відпочинок, а вашій літній людині можливість відпочити від чотирьох стін, подихати свіжим повітрям, поспілкуватися з ровесниками, і весело провести час.

Будинок престарілих Запоріжжя ціна

Будинок престарілих Запоріжжя ціна розраховується індивідуально для кожного окремого випадку, до уваги береться вік, наявність захворювання, умови проживання, побажання постояльців. Що входить в стандартний пакет послуг:

 1. Комфортабельні кімнати з санвузлом. Кожна кімната створена для розслаблення і відпочинку, але оснащена всім необхідним, що потрібно людині в літньому віці.
 2. Харчування. Збалансоване харчування, багате вітамінами і мікроелементами, які так необхідні людям похилого віку.
 3. Прибирання та пральня. Щоденне вологе прибирання і провітрювання кімнат постояльців. Прання та сушка речей.
 4. Режим. Людям в літньому віці слід дотримуватися правильного режиму дня, тому піклуючись про здоров’я наших постояльців день розписаний з ранку і до вечора.
 5. Організація цікавих заходів, та ігор. Ми дбаємо про те, щоб наші постояльці були веселі і життєрадісні, тому організовуючи веселе дозвілля, бачимо, як радіють і розквітають літні люди.

Будинок для престарілих Запоріжжя

Велика кількість людей боїться постаріти, думаючи про це щохвилини, і не підозрюючи про те, що поки вони втрачають час на ці думки, вони вже старіють. Старіння незворотний процес всіх живих організмів, і страх бути старим виправдовує себе більше тим, що всі ми не хочемо бути самотніми.

Будинок для престарілих Запоріжжя відкриває свої двері всім, кому необхідна підтримка, нові знайомства, надзвичайно різноманітне проведення часу. Тим, хто замкнувся в собі через різні травми, і не може відкритися своїм близьким, боячись бути тягарем. Ми точно знаємо, що потрібно кожній літній людині, знаємо, як піклуватися про літніх людей з різними захворюваннями, а саме:

 1. Відновлення після інсульту;
 2. Відновлення після інфаркту;
 3. Реабілітація після переломів;
 4. Турбота про сліпих;
 5. Хвороба Альцгеймера;
 6. Хвороба Паркінсона;
 7. Турбота про хворих з цукровим діабетом.

Ми зробимо все для того, щоб ви відчували свою значимість і потрібність. У будинку престарілих працює чудовий психолог, який впорається з усіма зажимами, і замиканнями в собі наших постояльців. Наш персонал забезпечить вам відмінне самопочуття, гарний настрій, належний догляд, і підтримку.

Старість може бути комфортною, насиченою і різноманітною завдяки новому спілкуванню, і цікавим подіям, які відбуваються в житті.

Отримайте консультацію прямо зараз

  У приватному будинку престарілих «Турбота» інваліди та літні люди спокійно живуть в комфортних умовах. У межах закладу в Києві старенькі повністю звільнені від усіх щоденних клопотів. Будинок для літніх людей має світлі кімнати, сучасні ліжка та територію для прогулянок на вулиці. А послужливий персонал не обділяє увагою жодного постояльця.

  29.09.2020 Віра Фролова

  «Турбота» — ідеальний будинок для пенсіонерів, де літні люди можуть спілкуватися один з одним і з користю проводити час за цікавими заняттями. Ціни прийнятні та залежать від умов проживання. У кімнатах є зручні ліжка та всі необхідні меблі. Персонал закладу стежить за дотриманням чіткого режиму дня, нагадує постояльцям про необхідність приймати ліки та виконувати приписи лікарів.

  11.09.2020 Роман Копач

  Потрапляючи в пансіонат для престарілих «Турбота», будь-який пенсіонер відчуває піклування та комфорт. Номери чисті та затишні. У них є все, що може знадобитися літній людині або інваліду для зручного відпочинку. Будинок престарілих розташований у тихій місцевості. Всі працівники установи дуже тактовні, надають літнім людям всю необхідну допомогу і постійно стежать за їхнім самопочуттям.

  2.09.2020 Олена Ротар

  Три роки тому в нашій сім’ї була важка втрата – помер батько. Наша мама не змогла легко перенести його смерть і вже через 2 місяці у неї стався інсульт. Лікарі сказали, що їй потрібен постійний догляд, але у мене немає можливості бути постійно поруч. Тому я звернулася в будинок “Турбота”. Тут моя мама почуває себе не кинутою, а отримує увагу і догляд в достатній кількості. Ще раз дякую!

  25.08.2020 Ірина Шиліна
  Відгуки наших клієнтів