Що являє собою наш будинок престарілих в Одесі?

Цілодобовий догляд

Медичні послуги

Збалансоване харчування

Кваліфікований персонал

Різноманітне дозвілля

Умови для малорухомих

Будинок пристарілих Одеса розташований в чудовому мальовничому місці, де вранці співають птахи і немає ніякого міського шуму і суєти.

У житті складаються різні обставини, тому перед сім’ями стає питання про оформлення близьких в будинок для людей похилого віку. На жаль, рівень державних установ настільки низький, що дітей, які звертаються в будинки для людей похилого віку, вважають невдячними і не люблять.

Будинок пристарілих «Турбота» в Одесі – це новий рівень обслуговування постояльців, уважне ставлення до пенсіонерів і регулярні перевірки стану здоров’я жильців.

Чому варто вибрати приватний будинок пристарілих

Ми чітко уявляємо сумну картину тьмяних стін, темних і тісних коридорів та байдужого ставлення до близьких людей в державних будинках пристарілих.

Приватний будинок для людей похилого віку «Турбота» в Одеській області – це гарантія якісного догляду, допомоги в побутових справах і підтримки здорового способу життя.

Переваги приватного пансіонату «Турбота»

 • Комплексний догляд за постояльцями. При оформленні пенсіонерів ми збираємо необхідну інформацію про стан здоров’я, індивідуальні особливості організму. З якою метою? Таким чином персонал складає програму по догляду і підтримки фізичного і ментального здоров’я.
 • Цікаве дозвілля. Чому ми вважаємо це важливим? Люди в похилому віці хочуть залишатися активними. Наша команда організовує заходи, гуртки і активності для постояльців, які допомагають жити повноцінним соціальним життям в ізольованому середовищі.
 • Контроль за станом здоров’я. Ми не дарма збираємо дані про здоров’я постояльців. Ця інформація допомагає фахівцям складати план перевірок, при необхідності звертатися до лікарів. Крім моніторингу, є підтримуюча терапія, надання невідкладної допомоги, реабілітація.
 • Збалансоване харчування. Колись бабусі дбали про те, щоб онуки були нагодовані, а дідусі балували незвичайними стравами. Зараз вже ми беремо на себе відповідальність за збалансований раціон. У день планується 4-5 прийомів їжі з урахуванням індивідуальних особливостей.
 • Передбачено обладнання для малорухомих. У приватному будинку для літніх людей є спеціальні пристрої для малорухомих постояльців. Наприклад, ліжка з регулюванням головної секції, крісла-каталки, приліжкові столики, поручні.

Рідні постояльців, напевно, краще за всіх можуть оцінити якість обслуговування, тому на офіційному сайті розміщені відгуки про приватний будинок для літніх людей.

Скільки коштує будинок пристарілих в Одесі

У пансіонаті є кілька пакетів послуг, від якого залежить вартість проживання.

Стандартний варіант передбачає:

 • проживання;
 • 4-5 прийомів їжі по меню;
 • послуги медсестри, доглядальниці (для допомоги в щоденних процедурах);
 • планування дозвілля.

За рахунок додаткових особливостей і послуг ціна зростає. У них входить категорія номеру (на скільки людей розрахований), загальний стан постояльця і ​​додаткові послуги, які обговорються в індивідуальному порядку.

Пройшовши довгий життєвий шлях, кожна літня людина стикається з проблемами зі здоров’ям, і що ж потрібно щоб забезпечити літній людині гідну старість? Увага і любов близьких, спілкування з однолітками, і заняття чимось цікавим. Будинок пристарілих Одеса – це найкраще рішення, щоб гідно зустріти старість.

Догляд за літніми людьми вимагає великих знань в області медицини, геронтології, і психології і не завжди у родичів літніх людей вистачає часу, на допомогу і догляд літній людині, особливо якщо захворювання пов’язане з психічними розладами особистості, важкими травмами, і відновленнями після різних захворювань, в яких потребують люди похилого віку. Багато років тому, поселення літньої людини в будинок пристарілих викликало багато негативних емоцій, і обговорень, але в наш час це найкращий спосіб проявити свою повагу і турботу про людину похилого віку.

Одеса будинок пристарілих

Комфортабельність і затишок сучасних кімнат для літніх людей продумано до дрібниць, широкі дверні отвори, пандуси, зручні ліжка, які забезпечать прекрасний сон і відпочинок літньої людини. Одеса будинок пристарілих подбав про те, щоб для зручності людей похилого віку в кожній кімнаті був санвузол.

Розміщення постояльця в кімнаті залежить від стану здоров’я і особливості характеру:

 • Люди похилого віку, які здатні себе обслуговувати
 • Лежачі хворі
 • Хворі з деменцією, Альцгеймером, Паркінсонізмом

Умови проживання в будинку пристарілих сприяють відновленню своєї самостійності, і соціальної значущості.

Простора і світла їдальня, з смачним збалансованим різноманітним дієтичним харчуванням, яке формує дієтолог приватного будинку пристарілих в Одесі. Також ми не забуваємо про підтримку водного балансу у наших постояльців.

Будинок пристарілих в Одесі

Потрапляючи в будинок пристарілих в Одесі, постояльці стають соціально активними, життєрадісними, і розкутими. Психологи формують їм розвиваюче, і цікаве проведення часу. У пансіонаті кожен знайде собі заняття до душі, різноманітне дозвілля: перегляд фільмів, настільні ігри, рукоділля, прогулянки на свіжому повітрі, читання журналів, книг, постановка концертів, і інше що тільки душа забажає, ми підтримуємо кожне побажання наших постояльців.

Пансіонат для пристарілих Одеса

Пансіонат для пристарілих Одеса виконує професійний догляд та реабілітацію за літніми з різними хворобами:

 1. Хвороба Альцгеймера і Паркінсона;
 2. Стареча деменція (недоумство);
 3. Різні травми і, зокрема, перелом шийки стегна;
 4. Догляд за літніми з цукровим діабетом;
 5. Догляд після інфаркту і інсульту;
 6. Догляд після хірургічних операцій;
 7. Догляд за лежачими і малорухомими хворими.
 8. Догляд за сліпими.

Щодня ми намагаємося для наших постояльців бути підтримкою, опорою, і сім’єю. Наша мета забезпечити літнім людям гідний і заслужений догляд, завдяки якому самопочуття пацієнтів буде з кожним днем тільки поліпшуватися.

Будинок пристарілих Одеса ціни

Будинок пристарілих Одеса ціни, регулюються індивідуально під кожного постояльця і залежать від таких факторів:

 1. Самостійності людини;
 2. Загального стану постояльця;
 3. Комфорту кімнати, і кількості проживаючих в кімнаті;
 4. Наявності додаткових медичних та реабілітаційних послуг;
 5. Додаткових побажань по харчуванню.

В послуги пансіонату входить: цілодобовий догляд, харчування, надання допомоги в гігієнічних послугах, цікаве дозвілля. Наш персонал любить свою роботу, тому перебування літніх людей в будинку пристарілих, приносить їм почуття безпеки і спокою. Ви можете бути впевнені, якщо ви довірили нам, турботу про вашого близького ви зробили правильний вибір на користь гідної старості вашої рідної людини.

Получите консультацию прямо сейчас

  У приватному будинку престарілих «Турбота» інваліди та літні люди спокійно живуть в комфортних умовах. У межах закладу в Києві старенькі повністю звільнені від усіх щоденних клопотів. Будинок для літніх людей має світлі кімнати, сучасні ліжка та територію для прогулянок на вулиці. А послужливий персонал не обділяє увагою жодного постояльця.

  29.09.2020 Віра Фролова

  «Турбота» — ідеальний будинок для пенсіонерів, де літні люди можуть спілкуватися один з одним і з користю проводити час за цікавими заняттями. Ціни прийнятні та залежать від умов проживання. У кімнатах є зручні ліжка та всі необхідні меблі. Персонал закладу стежить за дотриманням чіткого режиму дня, нагадує постояльцям про необхідність приймати ліки та виконувати приписи лікарів.

  11.09.2020 Роман Копач

  Потрапляючи в пансіонат для престарілих «Турбота», будь-який пенсіонер відчуває піклування та комфорт. Номери чисті та затишні. У них є все, що може знадобитися літній людині або інваліду для зручного відпочинку. Будинок престарілих розташований у тихій місцевості. Всі працівники установи дуже тактовні, надають літнім людям всю необхідну допомогу і постійно стежать за їхнім самопочуттям.

  2.09.2020 Олена Ротар

  Три роки тому в нашій сім’ї була важка втрата – помер батько. Наша мама не змогла легко перенести його смерть і вже через 2 місяці у неї стався інсульт. Лікарі сказали, що їй потрібен постійний догляд, але у мене немає можливості бути постійно поруч. Тому я звернулася в будинок “Турбота”. Тут моя мама почуває себе не кинутою, а отримує увагу і догляд в достатній кількості. Ще раз дякую!

  25.08.2020 Ірина Шиліна
  Відгуки наших клієнтів