Що являє собою наш будинок престарілих у Львові?

Цілодобовий догляд

Кваліфікований персонал

Медичні послуги

Різноманітне дозвілля

Збалансоване харчування

Умови для малорухомих

Багато пенсіонерів замислювалися про те, що було б непогано, якби винайшли таблетку від старості.

Будинок престарілих у Львові – турбота, повага, розуміння

У розвинених країнах Західної Європи вважається нормальним, якщо літні люди живуть в геріатричному пансіонаті. Вони знаходяться в комфортному для себе середовищі під наглядом медичних працівників. При необхідності їм буде негайно надана медична допомога, адже в закладі завжди присутні чергові лікарі.

Якщо у вас є близька людина похилого віку, яка потребує догляду, будинок для людей похилого віку у Львові готовий запропонувати догляд в режимі 24/7 і реабілітацію після важких хвороб. Ми практикуємо європейський підхід: колектив пансіонату уважний в дрібницях і відноситься до підопічних з турботою і любов’ю. Наші постояльці стають членами однієї великої родини.

Приватний будинок для людей похилого віку у Львові забезпечує:

 • високий професіоналізм персоналу;
 • цілодобовий догляд за людьми похилого віку у Львові;
 • смачне і здорове харчування, розроблене дієтологом;
 • медичний нагляд;
 • відсутність доступу стороннім на територію пансіонату;
 • спеціальне обладнання для інвалідів.

Що пропонує приватний будинок престарілих у Львові?

Пансіонат «Турбота» організовує всі умови для постійного та тимчасового проживання інвалідів і людей похилого віку у Львові.

Ми запрошуємо малорухомих постояльців і літніх людей, у яких діагностовано:

 • розлади нервової системи;
 • порушення зору;
 • переломи, в тому числі шийки стегна;
 • гіпертонія;
 • вікове слабоумство та інші важкі недуги.

На схилі років більшість людей страждає від дефіциту спілкування. Багатьох людей похилого віку лякає перспектива сидіти під замком з телевізором, а деякі з них через обмежені можливості роками не виходять з квартир багатоповерхових будинків. Будинок престарілих у Львові пропонує клієнтам насичене дозвілля. Спільний перегляд телепрограм, прогулянки, живе спілкування дозволять людям похилого віку не відчувати себе забутими і непотрібними.

Для знерухомлених підопічних є пандуси, крісла-каталки та інше допоміжне обладнання, що дозволяє їм не ховати себе в чотирьох стінах. Пансіонат має доглянуту паркову зону, створену для захоплюючих прогулянок. Наші постояльці в цілковитій безпеці, адже стороннім вхід на територію заборонений.

Будинок престарілих Львів: ціни та переваги

Стареньких, які не можуть подбати про себе самі, лякає завтрашній день. Побутові турботи стомлюючі для людей похилого віку, адже їм доводиться самостійно готувати їжу, прибирати в квартирі, прати і ходити по магазинах. Будинок престарілих Львів готовий позбавити їх від цих клопотів. При необхідності їм завжди допоможуть з гігієнічними та перукарськими процедурами.

Щоб дізнатися, скільки коштує будинок для літніх людей у Львові, зв’яжіться з нами. Ми розрахуємо вартість і організуємо екскурсію по пансіонату, щоб ви своїми очима побачили умови, в яких живуть наші постояльці. Якщо ви любите рідну людину, ви не запропонуєте їй соціальний пансіонат, незважаючи на те, що ціни на будинки для людей похилого віку в цьому випадку будуть нижчими.

На жаль, такої таблетки немає, але є місце, де можна відчути себе щасливим і безтурботним як в вісімнадцять років, і це будинок пристарілих Львів. У цьому місці зібрано все, що потрібно для щасливої і безтурботної старості. Безліч нових можливостей, можна розвивати себе, гуляти на вулиці, дихаючи свіжим повітрям, правильно харчуватися, знайти чудових друзів, близьких за духом, дивитися фільми, на які ніколи не вистачало часу, читати книги, грати на музичних інструментах.

Для людей з обмеженими можливостями надається повний комплекс послуг, які включають в себе все необхідне для комфортного життя. Персонал допомагає з гігієнічними процедурами, прийомом їжі, пересуванням по будівлі і прогулянками по території пансіонату. Догляд за літніми здійснюється цілодобово, а в разі потреби за літнім закріплюється персональна доглядальниця або медсестра.

Ми раді вітати в нашому пансіонаті пенсіонерів, яким не вистачає уваги і турботи з боку близьких, яким складно справлятися з щоденними справами, яким необхідний спеціалізований і професійний догляд за наступними видами патологічних захворювань:

 1. Догляд та відновлення після інсульту;
 2. Догляд та відновлення після інфаркту;
 3. Догляд і турбота за лежачими хворими;
 4. Догляд за сліпими;
 5. Догляд за хворими на цукровий діабет;
 6. Відновлення та реабілітація після перелому шийки стегна, і інших травм;
 7. Догляд за літніми людьми з різними видами деменції і т. д.

Щоденні процеси в пансіонаті детально прописані і щохвилини контролюються керуючими. Завдяки цьому ми завжди своєчасно надаємо необхідну допомогу, вчасно даємо ліки і виконуємо медичні приписи. Наш персонал регулярно проходить навчальні тренінги, і підвищення кваліфікації, саме тому в будь-яку хвилину зможуть надати професійну медичну і психологічну допомогу.

При оформленні літніх людей в пансіонат ми детально вивчаємо медичну карту літньої людини, проводимо медичний огляд та опитування за станом здоров’я. Таким чином ми забезпечуємо людині похилого віку індивідуальну програму лікування і реабілітації, контролюємо всі показники, і проводимо регулярні огляди літньої людини.

Будинок пристарілих Львів ціни

Персонал пансіонату піклується про кожного нашого гостя, підтримуючи його інтереси, допомагаючи йому не замикатися в собі, а радіти кожному дню. Будинок пристарілих Львів ціни варіюються від вибору пакета послуг, найчастіше він підбирається індивідуально під кожен окремий випадок, ціна змінюється від стану здоров’я постояльця, вартість догляду за лежачим пацієнтом буде вище в зв’язку з додатковими послугами, які будуть надаватися літньому. Від кількості людей в кімнаті, від індивідуальних побажань і реабілітаційних послуг.

У наш час так складно комусь довіритися, і ще складніше довірити свого близького, якщо ви перебуваєте в виборі гідного пансіонату, запрошуємо вас в гості на ознайомчу екскурсію, ви зможете познайомитися з персоналом, поспостерігати за життям наших постояльців, подивитися, як весело і цікаво вони проводять своє дозвілля, перед приходом обов’язково запишіться, так як на територію не пускають сторонніх людей, для захисту і комфорту наших постояльців. Також ви можете поселити до нас свою близьку літню людину на пару днів для того, щоб вона сама мала змогу зробити вибір, де вона хотіла би проводити своє дозвілля. Ми знаємо точно, коли літні люди потрапляють в дружню і сімейну атмосферу нашого пансіонату, і кожен день захоплюються чимось новим, забуваючи про рутинні справи, вони щиро щасливі, і задоволені, що опинилися у нас.

Отримайте консультацію прямо зараз

  У приватному будинку престарілих «Турбота» інваліди та літні люди спокійно живуть в комфортних умовах. У межах закладу в Києві старенькі повністю звільнені від усіх щоденних клопотів. Будинок для літніх людей має світлі кімнати, сучасні ліжка та територію для прогулянок на вулиці. А послужливий персонал не обділяє увагою жодного постояльця.

  29.09.2020 Віра Фролова

  «Турбота» — ідеальний будинок для пенсіонерів, де літні люди можуть спілкуватися один з одним і з користю проводити час за цікавими заняттями. Ціни прийнятні та залежать від умов проживання. У кімнатах є зручні ліжка та всі необхідні меблі. Персонал закладу стежить за дотриманням чіткого режиму дня, нагадує постояльцям про необхідність приймати ліки та виконувати приписи лікарів.

  11.09.2020 Роман Копач

  Потрапляючи в пансіонат для престарілих «Турбота», будь-який пенсіонер відчуває піклування та комфорт. Номери чисті та затишні. У них є все, що може знадобитися літній людині або інваліду для зручного відпочинку. Будинок престарілих розташований у тихій місцевості. Всі працівники установи дуже тактовні, надають літнім людям всю необхідну допомогу і постійно стежать за їхнім самопочуттям.

  2.09.2020 Олена Ротар

  Три роки тому в нашій сім’ї була важка втрата – помер батько. Наша мама не змогла легко перенести його смерть і вже через 2 місяці у неї стався інсульт. Лікарі сказали, що їй потрібен постійний догляд, але у мене немає можливості бути постійно поруч. Тому я звернулася в будинок “Турбота”. Тут моя мама почуває себе не кинутою, а отримує увагу і догляд в достатній кількості. Ще раз дякую!

  25.08.2020 Ірина Шиліна
  Відгуки наших клієнтів