Що являє собою наш будинок престарілих у Харкові?

Цілодобовий догляд

Медичні послуги

Збалансоване харчування

Кваліфікований персонал

Різноманітне дозвілля

Умови для малорухомих

Турбота про близьких починається з маленьких кроків, коли без будь-якого приводу ви приїжджаєте до свого літнього родича просто щоб обійняти, допомогти в побутових справах, проявити турботу, і згадати спільні радісні моменти вашого життя.

Приватний будинок для людей похилого віку в Харкові

У постійно мінливому світі з кожним роком з’являється все більше і більше варіантів догляду за людьми похилого віку. При такій великій різноманітності складно вибрати найбільш підходящий заклад для близької людини. Будинки для людей похилого віку в Харкові – чудовий варіант для проживання людей похилого віку, особливо які потребують медичної допомоги і компанії однолітків.

Чому варто вибрати будинок пристарілих в Харкові?

Харківський будинок інтернат для громадян похилого віку та інвалідів пропонує такі переваги постояльцям:

1. Допомога в повсякденній життєдіяльності

Багато з тих, хто потрапляє до будинку для людей похилого віку в Харківській або іншій області, мають обмежені можливості при виконанні завдань по догляду за собою. У спеціалізованих установах працює персонал з медичними сертифікатами, який допомагає людям похилого віку з такими завданнями, як купання, одягання, їжа, пиття, користування туалетом і прийом ліків.

2. Режим

У міру того, як людина стає старшою, вона починає вести більш структурований спосіб життя. Тому в кожному будинку для літніх людей в Харкові і області весь день розписаний – від пробудження і сніданку до вечірніх заходів та сну.

3. Соціальна взаємодія

При проживанні в приватному будинку для пристарілих неминуча соціальна взаємодія. Оскільки під одним дахом живе багато людей одного і того ж типу, в таких установах легко створити соціальну мережу та мережу підтримки. Часто в домі для пристарілих та інвалідів організовуються соціальні заходи для постояльців, щоб ті змогли зав’язати дружні стосунки.

4. Прибирання і харчування

У ціну будинку пристарілих в Харкові входять послуги пральні, прибирання та харчування. Оскільки ці завдання вимагають великих фізичних зусиль, персонал виконає все необхідне прибирання в житлових приміщеннях. Харчування також включено у вартість будинку для людей похилого віку.

Зазвичай мешканцям пропонується триразове харчування плюс певна кількість перекусів. Страви готуються фахівцями в галузі охорони здоров’я, а пожильці отримують збалансоване і здорове харчування. Часто в таких закладах також є в штаті дієтолог, який допомагає скласти спеціалізовані дієти для літніх людей.

Скільки коштує приватний будинок пристарілих?

При виборі будинку для людей похилого віку уважно читайте відгуки, щоб підібрати ідеальне місце для щасливого проживання і розваг улюбленої мами, тата або іншої людини. Також звертайте увагу на наступні моменти:

 • Адреса будинку пристарілих. Чим ближче до родичів, тим краще.
 • Наявність медиків в штаті. В надійних закладах працюють лікарі, дипломовані медсестри та інші медичні працівники, включаючи психологів.
 • Рівень безпеки. Входи в будинки пристарілих повинні постійно контролюватися адміністрацією та медперсоналом, повинні бути призначені години відвідувань, а двері на ніч зачинятися.

Вибирайте тільки кращі заклади для дорогих серцю людей! Ціни будинку пристарілих в Харкові дуже коливаються в залежності від статусу, комфортабельності та переліку послуг в закладі.

Коли ви бачите наповнену щастям посмішку, і палаючі від радості очі просто тому, що ви поруч. Але з віком літні люди потребують вашої допомоги набагато більше, ніж раніше, через складність у виконанні побутових справ, стареньким складно сходити в магазин, вони забувають про прийом їжі, і перебуваючи постійно на самоті не хочуть зайвий раз зателефонувати, бо бояться стати тягарем. Родичі літніх людей хотіли б бути поруч, але свої сім’ї, роботи, і щоденні справи складно поєднувати зі щоденною опікою за літньою людиною. Вихід з цієї ситуації є, і він дуже простий будинок пристарілих Харків вміщує в себе всю ту турботу, опіку, повагу, любов, підтримку, якої так сильно потребують люди похилого віку.

Будинок пристарілих в Харкові

Якщо ви перебуваєте у виборі гідного місця для проживання і турботи про вашу близьку людину, рекомендуємо звернути увагу на будинок пристарілих в Харкові. Хто ми? Ми ті, хто любить свою роботу, хто буде завжди поруч, хто підніме настрій, і забезпечить необхідну підтримку літній людині. Приватний будинок пристарілих Харків має все необхідне, чого потребують люди похилого віку, ми раді всім стареньким людям і маємо великий досвід і можливість для допомоги людям похилого віку з різними захворюваннями:

 1. Хвороба Альцгеймера;
 2. Хвороба Паркінсона;
 3. Цукровий діабет;
 4. Відновлення після інсульту;
 5. Відновлення після інфаркту;
 6. Догляд за сліпими;
 7. Догляд за лежачими хворими;
 8. Догляд і реабілітація після травм;
 9. Догляд і реабілітація після перелому шийки стегна;
 10. Догляд і реабілітація за старенькими після операцій;

Завдяки висококваліфікованому персоналу, турбота і догляд вашій близькій людині буде здійснюватися цілодобово. У нашому пансіонаті для пристарілих Харків є все необхідне, що потрібно для гідної і щасливої старості.

Пансіонат для літніх людей Харків

Найважливіше для літніх людей це відчувати свою потрібність, знати, що про них подбають, підтримувати соціальну комунікацію з однолітками. Пансіонат для літніх людей Харків подбає про всі побажання наших постояльців.

 • Світлі затишні і просторі кімнати, які вміщують в собі все необхідне для чудового комфортного життя, все продумано до дрібниць, для кожного постояльця нашого пансіонату. Мешканців розміщують в кімнатах, індивідуально враховуючи всі потреби кожного постояльця.
 • Дуже смачні і раціонально збалансовані страви, які готує кухар для наших мешканців, не залишать байдужим нікого. Меню розробляє дієтолог, враховуючи всі вітаміни, мікроелементи, і корисні продукти, які рекомендовані людям похилого віку.
 • Психологічна підтримка. Наш психолог піклується про те, щоб всі мешканці були щасливі і відкриті для нових знайомств, які можна знайти в пансіонаті. Ділилися своїми проблемами, і тривогами, щоб їх нічого не турбувало і не лякало.
 • Територія, що цілодобово охороняється, забезпечить безпеку наших мешканців.
 • Реабілітаційні послуги. Просторий кабінет ЛФК, для підтримки бойового духу, і поліпшення фізичного стану. Масажі лікувальні, профілактичні.
 • Щоденні прогулянки. Уявіть, як чудово, коли є можливість прогулятися по красивій території з лавочками. Подихати свіжим повітрям, читаючи улюблену книгу, або слухаючи музику, згадати про колишні моменти.
 • Різноманітні ігри, поліпшуючі пам’ять головоломки, рукоділля, перегляд фільмів, читання книг, все це і навіть більше присутнє в щоденному дозвіллі наших постояльців.
 • Щоденний моніторинг здоров’я, медична допомога в будь-який час дня і ночі;
 • Допомога в гігієнічних процедурах
 • Особливий догляд за лежачими хворими з профілактичним доглядом.

Ми запрошуємо всіх родичів на концерти і різні заходи наших постояльців, адже коли вони виступають для рідних людей, вони відкривають себе з нової сторони, і прагнуть зробити все, щоб ви ними пишалися.

Будинок пристарілих Харків вартість

Будинок пристарілих Харків вартість розраховується індивідуально для кожного постояльця, в стандартний пакет послуг входить:

 1. Проживання в комфортабельній кімнаті; ціна може змінюватися від кількості проживаючих і типу палати.
 2. Харчування; Ціна може змінюватися від вибору індивідуальних потреб і побажань постояльця.
 3. Медична допомога цілодобово; Ціна змінюється при виборі індивідуальної доглядальниці.
 4. Догляд і турбота про літніх людей;
 5. Цікаве дозвілля;
 6. Ціна також залежить від стану здоров’я і реабілітаційних потреб літньої людини.
Отримайте консультацію прямо зараз

  У приватному будинку престарілих «Турбота» інваліди та літні люди спокійно живуть в комфортних умовах. У межах закладу в Києві старенькі повністю звільнені від усіх щоденних клопотів. Будинок для літніх людей має світлі кімнати, сучасні ліжка та територію для прогулянок на вулиці. А послужливий персонал не обділяє увагою жодного постояльця.

  29.09.2020 Віра Фролова

  «Турбота» — ідеальний будинок для пенсіонерів, де літні люди можуть спілкуватися один з одним і з користю проводити час за цікавими заняттями. Ціни прийнятні та залежать від умов проживання. У кімнатах є зручні ліжка та всі необхідні меблі. Персонал закладу стежить за дотриманням чіткого режиму дня, нагадує постояльцям про необхідність приймати ліки та виконувати приписи лікарів.

  11.09.2020 Роман Копач

  Потрапляючи в пансіонат для престарілих «Турбота», будь-який пенсіонер відчуває піклування та комфорт. Номери чисті та затишні. У них є все, що може знадобитися літній людині або інваліду для зручного відпочинку. Будинок престарілих розташований у тихій місцевості. Всі працівники установи дуже тактовні, надають літнім людям всю необхідну допомогу і постійно стежать за їхнім самопочуттям.

  2.09.2020 Олена Ротар

  Три роки тому в нашій сім’ї була важка втрата – помер батько. Наша мама не змогла легко перенести його смерть і вже через 2 місяці у неї стався інсульт. Лікарі сказали, що їй потрібен постійний догляд, але у мене немає можливості бути постійно поруч. Тому я звернулася в будинок “Турбота”. Тут моя мама почуває себе не кинутою, а отримує увагу і догляд в достатній кількості. Ще раз дякую!

  25.08.2020 Ірина Шиліна
  Відгуки наших клієнтів