Що являє собою наш будинок престарілих у Житомирі?

Цілодобовий догляд

Медичні послуги

Збалансоване харчування

Кваліфікований персонал

Різноманітне дозвілля

Умови для малорухомих

Вік це всього лише цифра. Найважливіше в житті літньої людини це його самопочуття, настрій, і бажання жити. Але не все залежить від людей похилого віку, дуже велику роль в самопочутті, відчутті потрібності, і настрої залежить від його близьких.

Літні люди не завжди можуть отримувати повноцінний догляд від членів своєї сім’ї. У Житомирі будинок престарілих «Турбота» приймає на короткочасне та довготривале перебування людей похилого віку, оточуючи їх цілодобовою турботою.

Приватний будинок для людей похилого віку в Житомирі — комфортна старість

Літня людина часто має проблеми зі здоров’ям і не може самостійно справлятися з повсякденними домашніми клопотами. У такому випадку їй буде набагато комфортніше в будинку престарілих Житомира, адреса якого вказана на офіційному сайті установи.

Проживання в приватному пансіонаті для людей похилого віку в Житомирі платне, але забезпечує літній людині комфортну старість. Люди похилого віку користуються послугами установи в таких випадках:

 • родичів немає або вони живуть далеко;
 • необхідність професійної реабілітації після хвороби:
 • нестача спілкування з людьми свого віку;
 • почуття самотності;
 • потреба в спеціальному медичному догляді.

Будинок престарілих Житомир: основні послуги

Ціни на будинки престарілих залежать від догляду, якого потребує постоялець. У стінах установи всі літні люди отримують збалансоване харчування, а доброзичливий персонал надає їм допомогу у виконанні гігієнічних процедур, переодяганні та прийманні їжі. Турботи про побутові клопоти беруть на себе покоївки, кухарі та адміністративні співробітники, які підтримують чистоту та затишок у приміщеннях, складають меню, організовують дозвілля та прогулянки.

Люди, які не можуть пересуватися самостійно або потребують реабілітації, отримують в пансіонаті «Турбота» повноцінний медичний догляд. Доглядальниця стежить за станом здоров’я такого постояльця, контролює виконання всіх приписів лікаря і надає людині допомогу у виконанні повсякденних потреб.

Будинок престарілих у Житомирі адреса і вартість

Державні пансіонати часто не можуть забезпечити літнім людям комфортні умови для життя. Скільки коштує будинок престарілих приватного типу, залежить від умов проживання людини та стану її здоров’я.

У Житомирі будинок престарілих пропонує постояльцям затишні номери на одного або кількох людей. У кожній кімнаті є необхідні меблі та санвузол, зроблений ремонт. Розташування пансіонату можна подивитися на офіційному сайті установи, а вартість і термін перебування людини в установі обговорюється індивідуально.

«Турбота» — найкращий будинок престарілих Житомира

У стінах пансіонату для людей похилого віку в Житомирі панує затишна домашня атмосфера, а кожен постоялець відчуває турботу. Переваги приватного будинку для літніх людей в Житомирі «Турбота»:

 • сучасне матеріально-технічне оснащення установи;
 • висококваліфікований та ввічливий персонал;
 • комфортні умови проживання;
 • смачне і поживне меню;
 • можливість спілкування з ровесниками;
 • постійний контроль за станом здоров’я постояльців;
 • повноцінний догляд за лежачими хворими та інвалідами;
 • цікаві способи проведення дозвілля.

Адже з віком обслуговувати себе літнім людям стає все важче, хронічні захворювання дають знати про себе все частіше, і навіть елементарні речі, з якими раніше людина справлялася легко, тепер вимагають сторонньої допомоги. Будинок пристарілих Житомир подбає про професійний догляд і цілодобову турботу за вашим літнім близьким.

Пансіонат для літніх людей Житомир

З віком люди замикаються в собі, сидячи в чотирьох стінах і думаючи, що вони нікому не потрібні, в нашому пансіонаті всі пенсіонери спілкуються між собою і завдяки цьому дізнаються щось нове, знаходять нові спільні захоплення, і радіють, що вони не одні . Наш пансіонат для літніх людей в Житомирі – це одна дружна сім’я, яка піклується один про одного.

У щоденних справах, і турботах не завжди вистачає часу відвідати літнього родича, і для цього є відмінне рішення, як будинок пристарілих Житомир, в якому догляд за постояльцем забезпечать цілодобово, він завжди буде ситий, щасливий, одягнений по погоді. Особливу увагу у нас приділяють прогулянкам на свіжому повітрі, адже вони так важливі для всіх сприятливих процесів в організмі.

Пансіонат подбає про літніх людей з різними патологіями і захворюваннями, а саме:

 1. Лежачих хворих – в нашому пансіонаті лежачі хворі не відчувають себе самотніми і покинутими, а скоріше навпаки за ними цілодобово доглядає наш персонал, який забезпечує всім необхідним, стежить за графіком лежачого хворого, годує, проводить ретельну гігієну всього тіла, змінює натільну і постільну білизну, змінює памперси, приносить, коли потрібно качку, проводить профілактику пролежнів, і інших ускладнень. Лежачий хворий не обділений веселим і різноманітним дозвіллям, прогулянки на свіжому повітрі щодня.
 2. Відновлення після інсульту – це трудомісткий процес, але завдяки своєчасній реабілітації з нашими кращими реабілітологами і вірі в свої сили, вдається добитися відмінних результатів у відновленні і поверненні до нормального життя.
 3. Відновлення після інфаркту – надання медикаментозної реабілітації, помірні фізичні навантаження, спеціальна дієта, і відмова від шкідливих звичок поверне літню людину до нормального життя.
 4. Реабілітація після травм – різні види реабілітації, і унікальних методик, які поставили на ноги не одного пацієнта.
 5. Хворих з цукровим діабетом – своєчасне введення інсуліну, правильне харчування, якісний догляд, забезпечить старенького чудесним настроєм і самопочуттям.

Будинок пристарілих Житомир ціни

Будинок пристарілих в Житомирі відмінно підійде здоровим пенсіонерам, яким так не вистачає уваги їх близьких, і вони мають потребу в спілкуванні зі своїми однолітками. У нашому пансіонаті літні не тільки знаходять друзів, а й знаходять себе в різних заняттях, ми за будь-який креативний підхід наших постояльців. Ми постійно стежимо за тим, щоб літня людина ні в чому не потребувала, регулярно обстежуємо її, вимірюємо температуру, артеріальний тиск, цукор в крові. Прямуємо розпорядку дня, надаємо допомогу в гігієнічних процедурах, перевдяганні, прийомі їжі.

Будинок пристарілих в Житомирі, ціни залежать від стану здоров’я постояльця, додаткового догляду, індивідуальних побажань, умов мешкання. Який би пакет послуг ви не вибрали, вашому близькому завжди буде надана цілодобова турбота, смачне харчування, зручне розташування, постійний контроль за станом здоров’я, цікаве і різноманітне дозвілля, прогулянки. Всі кімнати затишні, незалежно від кількості осіб, кожна кімната має всі необхідні для зручності літньої людини меблі і санвузол.

Отримайте консультацію прямо зараз

  У приватному будинку престарілих «Турбота» інваліди та літні люди спокійно живуть в комфортних умовах. У межах закладу в Києві старенькі повністю звільнені від усіх щоденних клопотів. Будинок для літніх людей має світлі кімнати, сучасні ліжка та територію для прогулянок на вулиці. А послужливий персонал не обділяє увагою жодного постояльця.

  29.09.2020 Віра Фролова

  «Турбота» — ідеальний будинок для пенсіонерів, де літні люди можуть спілкуватися один з одним і з користю проводити час за цікавими заняттями. Ціни прийнятні та залежать від умов проживання. У кімнатах є зручні ліжка та всі необхідні меблі. Персонал закладу стежить за дотриманням чіткого режиму дня, нагадує постояльцям про необхідність приймати ліки та виконувати приписи лікарів.

  11.09.2020 Роман Копач

  Потрапляючи в пансіонат для престарілих «Турбота», будь-який пенсіонер відчуває піклування та комфорт. Номери чисті та затишні. У них є все, що може знадобитися літній людині або інваліду для зручного відпочинку. Будинок престарілих розташований у тихій місцевості. Всі працівники установи дуже тактовні, надають літнім людям всю необхідну допомогу і постійно стежать за їхнім самопочуттям.

  2.09.2020 Олена Ротар

  Три роки тому в нашій сім’ї була важка втрата – помер батько. Наша мама не змогла легко перенести його смерть і вже через 2 місяці у неї стався інсульт. Лікарі сказали, що їй потрібен постійний догляд, але у мене немає можливості бути постійно поруч. Тому я звернулася в будинок “Турбота”. Тут моя мама почуває себе не кинутою, а отримує увагу і догляд в достатній кількості. Ще раз дякую!

  25.08.2020 Ірина Шиліна
  Відгуки наших клієнтів