Що являє собою наш будинок престарілих у Чернігові?

Цілодобовий догляд

Медичні послуги

Збалансоване харчування

Кваліфікований персонал

Різноманітне дозвілля

Умови для малорухомих

Щодня величезна кількість людей похилого віку страждають від самотності, і не здатності про себе подбати, навіть маючи велику кількість родичів і дітей.

Літні люди часто потребують особливої турботи та медичного догляду. Але родичі часто не можуть самостійно опікуватися членом сім’ї похилого віку і не володіють потрібними знаннями. У таких випадках краще звернутися до платного будинку престарілих, філія якого є в Чернігові.

Соціальні будинки престарілих — що це?

Приватний будинок престарілих — установа, в якій створені умови для комфортного проживання та обслуговування літніх людей. Тут людина отримує професійний догляд і перебуває під наглядом доброзичливого персоналу.

У Чернігові будинок престарілих доступний будь-якій людині за певну плату. У стінах установи літні люди можуть спілкуватися з ровесниками, знаходити цікаві способи проведення дозвілля. Ціни в будинках престарілих залежать від того, який догляд необхідний людині. Люди із захворюваннями та лежачі хворі отримують в будинку престарілих Чернігова кваліфіковану турботу і проходять спеціальний курс реабілітації.

Будинок престарілих Чернігова: основні послуги

У Чернігові функціонує філія платного будинку престарілих, яка здійснює комплексне обслуговування людей похилого віку, звільняючи їх від усіх побутових турбот. Персонал закладу надає повний спектр послуг:

 • цілодобовий догляд за лежачими хворими;
 • допомога у виконанні гігієнічних процедур;
 • організація прогулянок;
 • контроль за дотриманням режиму дня;
 • організація правильного харчування, допомога в прийманні їжі;
 • моніторинг стану здоров’я пацієнта;
 • проведення реабілітації;
 • контроль приймання ліків і виконання інших призначень лікаря;
 • організація розваг.

Родичі можуть регулярно відвідувати літнього члена своєї сім’ї в будинку престарілих у Чернігові, а також дізнаватися про його самопочуття телефоном.

Скільки коштує приватний будинок престарілих?

Ціни на будинки престарілих у Чернігові залежать від стану здоров’я людини та умов розміщення. У соціальних будинках престарілих проживання можливе в індивідуальних номерах і в кімнатах із сусідами. У Чернігові будинок престарілих пропонує постояльцям затишні приміщення з усім необхідним.

Для лежачих хворих ціни в будинках престарілих будуть вищими, оскільки таким пацієнтам потрібен особливий догляд. У будинку престарілих ціни бюджетного варіанту розміщення включають харчування, проживання, допомогу медсестри у виконанні щоденних дій, прогулянки на вулиці та організацію дозвілля.

«Турбота» — найкращий будинок престарілих Чернігівської області

У Чернігові турбота про літніх людей здійснюється в приватному будинку престарілих «Турбота». Він приймає пацієнтів із міста та області, забезпечуючи кожному з них належний догляд. Переваги будинку престарілих у Чернігові:

 • кваліфікований персонал;
 • цілодобове обслуговування;
 • організація цікавого дозвілля для постояльців;
 • професійна реабілітація;
 • корисне меню;
 • спеціальні умови розміщення для інвалідів;
 • індивідуальний підхід.

Але у них не завжди є можливість навіть відвідати літню людину, що вже говорити про цілодобову опіку. В наш час є чудова можливість, поселити свого літнього родича в будинок пристарілих Чернігів, в якому йому нададуть все необхідне для щасливої старості.

Пансіонат для людей похилого віку – це місце, де літню людину забезпечують всім необхідним увагою, турботою, медичною допомогою, і підтримкою. Наш персонал гарантує якісний догляд для всіх і кожного.

Переваги нашого пансіонату:

 1. Індивідуальний якісний догляд за пацієнтами.
 2. Збалансоване харчування для кожної літньої людини.
 3. Можливість постійного або тимчасового проживання.
 4. Комфортні палати.
 5. Психологічна реабілітація для пенсіонерів.
 6. Заходи та розваги для всіх.
 7. Допомога у виконанні гігієнічних процедур.
 8. Організація прогулянок.
 9. Контроль за дотриманням режиму дня.
 10. Організація правильного харчування, допомога в прийомі їжі.
 11. Моніторинг стану здоров’я пацієнта.
 12. Проведення реабілітації.
 13. Контроль прийому ліків і виконання інших розпоряджень лікаря.

Близькі можуть регулярно відвідувати свою рідну людину, забезпечивши цим їй чудовий настрій.

Будинок пристарілих в Чернігові

У будинок пристарілих Чернігів ви можете помістити літню людину з будь-яким патологічним або психічним захворюванням:

 1. Інсульт (Геморагічний, Ішемічний) забезпечимо реабілітацію, і комплексний догляд в комфортних умовах;
 2. Інфаркт; реабілітаційні послуги, що допомагають відновити функції організму;
 3. Хвороба Альцгеймера (на будь-якій стадії) цікаві методики, для поліпшення пам’яті і загального самопочуття постояльця;
 4. Хвороба Паркінсона (на будь-якій стадії) психологічна допомога, реабілітація, ігри і завдання для розвитку пам’яті;
 5. Деменція;
 6. Цукровий діабет; цілодобова допомога, регулярна перевірка глюкози в крові, правильне харчування і режим дня, і своєчасне введення інсуліну.
 7. Лежачий хворий; цілодобовий догляд, профілактика пролежнів, застоїв в легенях, правильний режим дня, забезпечуємо посильну рухову активність.
 8. А також багато інших хвороб похилого віку.

Ми приділяємо особливу увагу при підборі персоналу, довіряючи нам турботу про своїх близьких ви можете бути впевнені, що вони в надійних і люблячих руках. Нашим обов’язком є забезпечення кожного постояльця підтримкою і турботою. Літня людина в нашому будинку пристарілих Чернігів формує свою соціальну особистість, знаходить нових друзів. Спільно вони можуть дивитися фільми і ходити на прогулянки. Наші постояльці креативні і творчі люди, які щодня весело і продуктивно проводять своє дозвілля, розгадують головоломки, читають книги, або займаються рукоділлям. Кожному новому гостю надається психологічна підтримка для якнайшвидшої адаптації і позбавлення від стресу.

Пансіонат в Чернігові вартість

Пансіонат в Чернігові вартість залежить від різних чинників, тому ціна розраховується індивідуально. Нижче вказано, що входить в стандартний пакет послуг:

 • щоденне вологе прибирання кімнат;
 • зміна постільної і натільної білизни;
 • допомога в гігієнічних процедурах;
 • повноцінне харчування і по потребі допомога в прийомі їжі;
 • щоденні прогулянки;
 • контроль прийому лікарських препаратів;
 • надання першої медичної допомоги.
Получите консультацию прямо сейчас

  У приватному будинку престарілих «Турбота» інваліди та літні люди спокійно живуть в комфортних умовах. У межах закладу в Києві старенькі повністю звільнені від усіх щоденних клопотів. Будинок для літніх людей має світлі кімнати, сучасні ліжка та територію для прогулянок на вулиці. А послужливий персонал не обділяє увагою жодного постояльця.

  29.09.2020 Віра Фролова

  «Турбота» — ідеальний будинок для пенсіонерів, де літні люди можуть спілкуватися один з одним і з користю проводити час за цікавими заняттями. Ціни прийнятні та залежать від умов проживання. У кімнатах є зручні ліжка та всі необхідні меблі. Персонал закладу стежить за дотриманням чіткого режиму дня, нагадує постояльцям про необхідність приймати ліки та виконувати приписи лікарів.

  11.09.2020 Роман Копач

  Потрапляючи в пансіонат для престарілих «Турбота», будь-який пенсіонер відчуває піклування та комфорт. Номери чисті та затишні. У них є все, що може знадобитися літній людині або інваліду для зручного відпочинку. Будинок престарілих розташований у тихій місцевості. Всі працівники установи дуже тактовні, надають літнім людям всю необхідну допомогу і постійно стежать за їхнім самопочуттям.

  2.09.2020 Олена Ротар

  Три роки тому в нашій сім’ї була важка втрата – помер батько. Наша мама не змогла легко перенести його смерть і вже через 2 місяці у неї стався інсульт. Лікарі сказали, що їй потрібен постійний догляд, але у мене немає можливості бути постійно поруч. Тому я звернулася в будинок “Турбота”. Тут моя мама почуває себе не кинутою, а отримує увагу і догляд в достатній кількості. Ще раз дякую!

  25.08.2020 Ірина Шиліна
  Відгуки наших клієнтів