Що являє собою наш будинок престарілих у Дніпрі?

Цілодобовий догляд

Медичні послуги

Збалансоване харчування

Кваліфікований персонал

Різноманітне дозвілля

Умови для малорухомих

Маленький, оточений природою будинок, який вміщує в себе різні види комфортних і затишних кімнат, турботливий і відповідальний медичний персонал, цікаві розваги, свіже повітря, різноманітне раціонально підібране харчування, і це все будинок пристарілих Дніпро.

Будинки по догляду за людьми похилого віку, на жаль, здобули не найкращу славу. Але зараз все змінилося: будинки престарілих в Дніпропетровську та інших містах України пішли далеко вперед від сумних і похмурих закладів, до яких ми звикли.

Сучасний приватний будинок інтернат для громадян похилого віку та інвалідів – це комфортабельний пансіонат з гарними умовами для якісного життя людей похилого віку.

Приватні будинки престарілих в Дніпрі: для кого вони

Догляд за літніми родичами вимагає багато часу і грошей. Тому доводиться вибирати – або щоденне спілкування і створення комфортних умов, або робота заради грошей на достойне існування, харчування та ліки. Але ж людям похилого віку потрібне і те, і інше.

Будинки по догляду за людьми похилого віку – це гідна і людяна альтернатива вашому цейтноту і занедбаності стареньких. Це комфортабельні пансіонати, де гідно подбають про ваших рідних.

Будинки для людей похилого віку: Дніпро та інші міста за комфортну старість

Приватний будинок для людей похилого віку (Дніпро) – це сучасний санаторій, куди можна оформити на постійне або тимчасове перебування стареньких:

 • для реабілітації після хвороб;
 • які відчувають дефіцит спілкування;
 • з втратою здатності до переміщення.

Приватний будинок інтернат для громадян похилого віку та інвалідів забезпечить догляд, харчування, медичне обслуговування, щоб ви могли працювати, а ваші родичі – жити гідним життям.

Будинок престарілих Дніпро: відгуки

Віддати своїх близьких на піклування чужих людей непросто. А якщо в умовах санаторію ім дійсно буде краще? Будинок престарілих в Дніпропетровській області – це затишний готель з палатами класу люкс, з усіма зручностями, персональними доглядальницями і облагородженою територією.

Приватні будинки престарілих в Дніпрі відкриті для відвідувачів і запрошують на персональну екскурсію. Так ви особисто переконаєтеся, що відгуки про будинок для людей похилого віку в Дніпрі – правдиві і чесні, а люди похилого віку, які живуть в ньому – щасливі.

Будинок пристарілих (Дніпро): ціни

Часто здається, що вартість проживання в приватному будинку для літніх Дніпра та інших міст України – висока, але це не так. Ми беремо на себе турботу про ваших близьких, але економимо ваш час. Тому питання: «Будинок пристарілих (Дніпро) – вартість?» має тільки єдину вірну відповідь – ціна індивідуальна і залежить від:

 • віку;
 • спеціальних потреб;
 • ступеня рухливості;
 • умов проживання;
 • ваших побажань.

Будинок пристарілих не вказує всім однакові ціни. У кожного свої можливості та потреби. Тому ми готові до діалогу і пропонуємо особисто переконатися в якості наших послуг.

Будинок престарілих: Дніпропетровськ-Придніпровськ

Будинки для людей похилого віку, дніпропетровська область або інша, з нашої мережі – це сучасні, комфортні санаторії. Ми знаємо, як багато часу вимагають улюблені старенькі, і готові взяти на себе турботу про них, щоб ви бачили очі щасливої й задоволеної життям близької людини.

Телефонуйте, приїжджайте, запитуйте – ми розповімо все особисто.

Турбота про літнього чоловіка, це відповідальність і своєчасність, але не завжди на це вистачає нашого часу і сил. Всі ми хочемо отримати відповідь на питання, як все встигнути? У нас, на жаль, немає відповіді на це питання, але, щоб у вас з’явилося якомога більше часу, ми з радістю забезпечимо вашії близькій людині похилого віку особливу і гідну турботу. Ви зможете відвідувати її, радіючи чудовому самопочуттю і позитивному настрою.

Пансіонат для літніх Дніпро

Пансіонат для літніх Дніпро радий вітати кожну літню людину, ми саме ті, хто подбають про вашого близького, як про себе. Кожна літня людина за своє життя заслуговує на увагу, повагу і якісний догляд.

Завдяки нашому професійному персоналу, ваш близький завжди буде під наглядом і в чудовому настрої. Щоденне спілкування зі своїми ровесниками, забезпечить соціальний статус, і прекрасний настрій, адже це так чудово, коли у тебе є друзі.

Будинок престарілих в Дніпрі це можливість побувати в казці, про яку так мріє кожна людина. Свіже повітря, щоденні прогулянки, смачна і корисна їжа, і найцікавіше постоялець знаходить собі справу до душі, яку він так давно хотів почати робити, але все відкладав її, піклуючись про нас.

Приватний будинок престарілих Дніпро допомагає постояльцям розвиватися, і знаходити нові інтереси, враховуючи побажання літньої людини. У пансіонаті літнім людям в ігровій формі тренують пам’ять, влаштовують концерти, на яких вони відкриваються і стають надзвичайно артистичними, особливо якщо їх близькі приходять на них подивитися.

Персонал пансіонату піклується про літніх цілодобово, допомагає дотримуватися правильного розпорядку дня, забезпечує допомогу в гігієні, якщо це потрібно, стежать за своєчасним прийомом лікарських засобів. Лежачим хворим проводяться різні лікувальні методики, щоб уникнути пролежнів, і застоїв в легенях, санітарки змінюють памперси, і завжди знаходяться поруч. Щодня проводиться вологе прибирання, і провітрювання кімнат постояльців, щотижня відбувається зміна постільної білизни.

Будинок престарілих Дніпропетровськ

Будинок престарілих Дніпропетровськ має великий список послуг, які так необхідні після різних захворювань:

 1. Реабілітація після інсульту;
 2. Реабілітація після інфаркту;
 3. Відновлення та реабілітація після різних травм, і, зокрема, перелому шийки стегна;
 4. Догляд за лежачими хворими;
 5. Догляд за хворими з Альцгеймером і Паркінсонізмом;
 6. Догляд за літніми людьми;
 7. Догляд за літніми з цукровим діабетом.

Всі ці процеси пов’язує одне, складність в правильному догляді без належної медичної підготовки. Наш персонал це турботливі і люблячі свою роботу люди, які зроблять все необхідне, що потрібно для ефективного і якісного надання необхідного спектру медичних послуг.

Будинок престарілих Дніпро ціни

Про що ж мріє кожна літня людина? За соціологічним опитуванням 83,2% пенсіонерів мріють про гідну старість, про якісну медичну допомогу, про благополуччя своїх рідних.

Все це може забезпечить Будинок престарілих Дніпро, ціни проживання в пансіонаті залежать від:

 1. Кількості людей в кімнаті і умов проживання;
 2. Особливості захворювання і ступеня рухливості;
 3. Спеціальних потреб (масажі, кінезіотерапія, реабілітаційні послуги і т. д.)
 4. Ваших додаткових побажань.

Наші близькі люди похилого віку гідні того, щоб проживати кожен день насичено, і щасливо, довіряючи нам літню людину ви даруєте їй найкраще, що є в житті – і це турбота.

Отримайте консультацію прямо зараз

  У приватному будинку престарілих «Турбота» інваліди та літні люди спокійно живуть в комфортних умовах. У межах закладу в Києві старенькі повністю звільнені від усіх щоденних клопотів. Будинок для літніх людей має світлі кімнати, сучасні ліжка та територію для прогулянок на вулиці. А послужливий персонал не обділяє увагою жодного постояльця.

  29.09.2020 Віра Фролова

  «Турбота» — ідеальний будинок для пенсіонерів, де літні люди можуть спілкуватися один з одним і з користю проводити час за цікавими заняттями. Ціни прийнятні та залежать від умов проживання. У кімнатах є зручні ліжка та всі необхідні меблі. Персонал закладу стежить за дотриманням чіткого режиму дня, нагадує постояльцям про необхідність приймати ліки та виконувати приписи лікарів.

  11.09.2020 Роман Копач

  Потрапляючи в пансіонат для престарілих «Турбота», будь-який пенсіонер відчуває піклування та комфорт. Номери чисті та затишні. У них є все, що може знадобитися літній людині або інваліду для зручного відпочинку. Будинок престарілих розташований у тихій місцевості. Всі працівники установи дуже тактовні, надають літнім людям всю необхідну допомогу і постійно стежать за їхнім самопочуттям.

  2.09.2020 Олена Ротар

  Три роки тому в нашій сім’ї була важка втрата – помер батько. Наша мама не змогла легко перенести його смерть і вже через 2 місяці у неї стався інсульт. Лікарі сказали, що їй потрібен постійний догляд, але у мене немає можливості бути постійно поруч. Тому я звернулася в будинок “Турбота”. Тут моя мама почуває себе не кинутою, а отримує увагу і догляд в достатній кількості. Ще раз дякую!

  25.08.2020 Ірина Шиліна
  Відгуки наших клієнтів