Що являє собою наш будинок престарілих в Ужгороді?

Цілодобовий догляд

Медичні послуги

Збалансоване харчування

Кваліфікований персонал

Різноманітне дозвілля

Умови для малорухомих

Піклуватися про літніх родичів обов’язок кожного. Але в сучасних реаліях, це важко здійснити. Робота, свої сім’ї, і інші причини, через які не вистачає часу на якісний догляд за літньою людиною.

«Турбота» – по-сімейному затишний будинок престарілих в Ужгороді

У кожній родині, де батьки вже немолоді, може виникнути необхідність підшукати хороший будинок для літніх людей в Ужгороді. Часто діти й онуки, що подорослішали, живуть окремо та не в змозі щодня, щогодини доглядати за своїми близькими. А ті в силу похилого віку та стану здоров’я потребують постійного нагляду. «Турбота» – будинок престарілих в Ужгороді, де літнім людям забезпечений цілодобовий професійний догляд та медичне обслуговування. А ще тут їх оточать сімейним теплом, зроблять життя цікавим і насиченим.

Як вибрати будинок для престарілих у місті Ужгород

В Ужгороді є як державні, так і приватні, комерційні будинки престарілих. У такому закладі як державний будинок престарілих ціни невисокі, але побутові умови часто незадовільні, не вистачає робочих рук, догляд за старими здійснюється у мінімальному обсязі.

Інша справа – приватний будинок престарілих Ужгород, який нагадує пансіонат:

 • комфортні умови проживання в номерах з ремонтом, зручними меблями;
 • смачне та корисне для здоров’я 4-5 разове харчування;
 • уважний, тактовний і турботливий персонал;
 • захоплююче дозвілля – заняття в гуртках за інтересами, культурно-розважальні програми, ігри та конкурси;
 • щоденні прогулянки на свіжому повітрі;
 • психологічна підтримка кваліфікованих фахівців.

Будинок престарілих «Турбота» з упорядкованою територією, що охороняється, розташований у тихому куточку. Постояльців можуть відвідувати члени сім’ї, друзі, але випадкові перехожі, галасливі компанії їх не потурбують. Навколо будинку для людей похилого віку в Ужгороді багато зелені, є затишні місця для прогулянок і відпочинку.

Догляд здійснюється в обсязі, який необхідний кожному з постояльців. Особам з обмеженими можливостями до самообслуговування, захворюваннями опорно-рухового апарату допомагають з гігієнічними процедурами, прийомом їжі, пересуванням по будівлі та території пансіонату. Догляд на вимогу здійснюється в будь-який час доби, а в разі необхідності за постояльцем закріплюється персональна доглядальниця, медсестра.

Також постояльці щодня проходять необтяжливе обстеження для контролю стану здоров’я, в разі будь-яких відхилень медсестра або лікар негайно надають допомогу. Доступні програми по догляду за літніми людьми з проблемним здоров’ям, здійснюється реабілітація після ряду захворювань.

Ціни на обслуговування в будинку для літніх людей Ужгород

На вартість перебування в будинку престарілих впливає:

 • категорія номера, кількість проживаючих в ньому осіб;
 • особливості харчування (можлива розробка дієти під індивідуальні потреби);
 • обсяг побутового догляду та медичного обслуговування.

Вартість пакету послуг визначається в момент укладення договору, в цю суму включено і проживання, й харчування, й комплексне обслуговування.

Старість може бути комфортною, насиченою спілкуванням і цікавими подіями. Довіртеся «Турботі», та ми про це подбаємо!

Будинок пристарілих Ужгород відкриває свої двері кожній літній людині, незалежно від віку і стану здоров’я, адже турбота в пансіонаті на першому місці. Наша головна мета забезпечити комфорт і затишок наших постояльців.

Послуги, які надаються нашим гостям:

 1. Щоденне вологе прибирання;
 2. Зміна постільної і натільної білизни;
 3. Допомога в здійсненні гігієнічних процедур;
 4. Повноцінне і збалансоване харчування і допомога в прийомі їжі;
 5. Супровід на щоденних прогулянках;
 6. Регулярні огляди, і обстеження здоров’я постояльців;
 7. Цілодобове спостереження і допомога;
 8. Цікаве дозвілля.

Пансіонат для літніх Ужгород

Створити якісне і повноцінне життя пенсіонерам складно – без належних знань в області медицини. У нашому пансіонаті для літніх в Ужгороді є все для того, щоб літня людина ні в чому не потребувала і відчувала себе як вдома. Завдяки навколишньої природи, людина похилого віку може дихати свіжим повітрям, гуляючи нашою прекрасною озелененою територією, або сидячи на лавочці пити смачний трав’яний чай і читати книгу, що сприятливо впливає на кров’яну і нервову систему. Пансіонат піклується про кожного нашого гостя, цілодобово враховуючи всі побажання.

Для забезпечення хворого медичною допомогою в будинку пристарілих працює кваліфікований персонал, який допомагає людям похилого віку відчувати себе краще, завдяки новітнім методикам мешканці швидше відновлюватися після різних травм. Для поліпшення самопочуття і фізичної сили, літнім людям рекомендована лікувальна фізкультура, яка завдяки своїй ефективності і результативності позитивно позначиться на поліпшенні здоров’я і емоційного стану пацієнта.

У нашому пансіонаті ми забезпечуємо професійний догляд за різними видами захворювань у наших мешканців і надаємо все, що необхідно для якнайшвидшого поліпшення стану літньої людини:

 1. Медична допомога та реабілітація після інсульту;
 2. Медична допомога та реабілітація після інфаркту;
 3. Відновлення та реабілітація при хворобі Альцгеймера;
 4. Відновлення та реабілітація при хворобі Паркінсона;
 5. Великий спектр реабілітаційних послуг по догляду за людьми похилого віку з різними травмами;
 6. Сучасна реабілітація після перелому шийки стегна;
 7. Догляд за хворими з цукровим діабетом;
 8. Догляд за хворими з обмеженими можливостями (візочник, лежачі хворі);
 9. Догляд за сліпими.

Завдяки кваліфікованому колективу, і медичному персоналу нашого будинку пристарілих, ваш літній родич в надійних руках.

Приватний будинок пристарілих в Ужгороді

Приватний будинок пристарілих в Ужгороді створено для того, щоб забезпечити якомога більше людей похилого віку медичним доглядом та опікою. Комфортабельні кімнати, в яких є все, що потрібно для літньої людини і людей з обмеженими можливостями, дуже смачне збалансоване харчування, яке ретельно продумується з дієтологом, психологічна допомога, цілодобовий догляд, масажі, реабілітаційні послуги, а також велика кількість ідей і можливостей для цікавого проведення дня, у нас є різноманітні:

 1. Фільми
 2. Книги
 3. Настільні ігри
 4. Малювання
 5. Також цікаві завдання та вправи для підтримання пам’яті, і розвитку дрібної моторики рук.

Наші постояльці щодня мають можливість відкривати для себе нові інтереси, дихати повітрям і відчувати себе чудово, а всю іншу відповідальність ми беремо на себе.

Будинок пристарілих Ужгород ціни

Будинок пристарілих Ужгород ціни перебування індивідуально прораховуються під кожного постояльця, в залежності від стану його здоров’я, побутових потреб, типу кімнати, в якій він буде проживати, і кількості проживаючих з ним. Також існує така додаткова послуга, як підбір індивідуального харчування, цілодобова медсестра, і додаткові види реабілітації.

Старість – це нова можливість подивитися на світ, з іншого боку, завдяки підтримці і правильному рішенню родичів літньої людини, перебуваючи в комфортабельних умови і знаходячи соціальну підтримку і спілкування, людина похилого віку набуває впевненості в собі, і бажання щасливо прожити свою старість.

Отримайте консультацію прямо зараз

  У приватному будинку престарілих «Турбота» інваліди та літні люди спокійно живуть в комфортних умовах. У межах закладу в Києві старенькі повністю звільнені від усіх щоденних клопотів. Будинок для літніх людей має світлі кімнати, сучасні ліжка та територію для прогулянок на вулиці. А послужливий персонал не обділяє увагою жодного постояльця.

  29.09.2020 Віра Фролова

  «Турбота» — ідеальний будинок для пенсіонерів, де літні люди можуть спілкуватися один з одним і з користю проводити час за цікавими заняттями. Ціни прийнятні та залежать від умов проживання. У кімнатах є зручні ліжка та всі необхідні меблі. Персонал закладу стежить за дотриманням чіткого режиму дня, нагадує постояльцям про необхідність приймати ліки та виконувати приписи лікарів.

  11.09.2020 Роман Копач

  Потрапляючи в пансіонат для престарілих «Турбота», будь-який пенсіонер відчуває піклування та комфорт. Номери чисті та затишні. У них є все, що може знадобитися літній людині або інваліду для зручного відпочинку. Будинок престарілих розташований у тихій місцевості. Всі працівники установи дуже тактовні, надають літнім людям всю необхідну допомогу і постійно стежать за їхнім самопочуттям.

  2.09.2020 Олена Ротар

  Три роки тому в нашій сім’ї була важка втрата – помер батько. Наша мама не змогла легко перенести його смерть і вже через 2 місяці у неї стався інсульт. Лікарі сказали, що їй потрібен постійний догляд, але у мене немає можливості бути постійно поруч. Тому я звернулася в будинок “Турбота”. Тут моя мама почуває себе не кинутою, а отримує увагу і догляд в достатній кількості. Ще раз дякую!

  25.08.2020 Ірина Шиліна
  Відгуки наших клієнтів