Приватні будинки для престарілих по всій Україні

Пансіонат для престарілих “Турбота про рідних і про близьких” має свої пансіонати в різних містах.

Київ, Харків, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Одеса, Львів.

У багатьох сім’ях є літні родичі, які потребують не тільки в регулярному спілкуванні і достатній кількості уваги, але і в догляду, який іноді має на увазі під собою медичні маніпуляції. В одних сім’ях справляються з доглядом за літніми членами сім’ї самостійно, для інших допомогою стає наймання доглядальниці. Хтось же схиляється до вирішення підібрати комфортабельний будинок для людей похилого віку. Україна – досить велика країна, і майже в кожному місті є кілька таких будинків, як державних, так і приватних. Розглянемо детальніше останній варіант.

Плюси приватних пансіонатів для літніх в Україні

В першу чергу варто відзначити, що такі установи обладнані з урахуванням особливостей віку гостей і в більшості з них працюють кваліфіковані працівники, здатні забезпечити гідний догляд для літніх людей. Приватні будинки престарілих в Україні найчастіше мають поручні і опори як всередині приміщень, так і на території будинку, які призначені для прогулянок.

Прогулянки на свіжому повітрі в таких будинках проводяться регулярно, якщо дозволяють на те погодні умови і є бажання у мешканців. Згадайте, як часто ви знаходили причини, щоб не виходити на вулицю зі старенькою бабусею? Ця ситуація неможлива в пансіонаті, де бажання людей похилого віку обов’язково враховуються.

У разі, якщо виникла непередбачена ситуація і стан здоров’я мешканця такого пансіонату різко погіршився, йому моментально надають кваліфіковану медичну допомогу і проведуть всі необхідні маніпуляції. Це дуже зручно, оскільки у себе вдома ми часто не маємо можливості надати медичну допомогу в достатньому обсязі, а швидку допомогу доводиться чекати іноді 15 хвилин, а іноді і 5 годин.

Крім того, самотність для мешканців в такому пансіонаті вже точно не загрожує. Люди похилого віку можуть спілкуватися зі своїми однолітками, також завжди є можливість поспілкуватися з працівниками будинку престарілих, а в деяких пансіонатах є можливість надання психологічної підтримки та допомоги, яка іноді буває гостро необхідна.

Звичайно, не можна порівнювати з комфортабельності і якості послуг державний і приватний будинок престарілих. Україна дбає про людей похилого віку, і на державному рівні догляд за такими людьми, звичайно ж, здійснюється, але варто розуміти, що в державному будинку для престарілих на 50-100 літніх людей доводиться 2 санітарки і 2-3 нянечки. Цієї кількості персоналу недостатньо для того, щоб приділити належну увагу кожному гостю. У той час як в приватному пансіонаті кожен постоялець удостоюється окремої уваги в достатньому обсязі.

Як потрапити в приватний будинок престарілих в Україні

Незважаючи на те, що державних будинків для людей похилого віку не так вже й багато, і потрапити туди не дуже просто, все інакше, якщо розглядати приватні пансіонати для людей похилого віку. Україна не тільки велика країна, а й об’єднує людей різних національностей. Ви можете підібрати для вашого літнього члена сім’ї такий будинок престарілих, де спілкування відбуватиметься на тій мові, які йому звичний і зручний. Потрапити в приватний будинок престарілих найчастіше нескладно: зазвичай вони відкриті для відвідування і можна просто приїхати в будь-який вподобаний пансіонат і своїми очима подивитися на те, які умови забезпечуються там для літніх людей і на які послуги можна розраховувати.

Будинки для людей похилого віку в Україні, відкриті приватними особами, є дуже різні: є зовсім маленькі – сімейного типу. А є великі, з різними категоріями кімнат і широким спектром послуг. Не важко буде підібрати саме той пансіонат, який буде зручним як вам, так і вашому літньому родичу, за всіма критеріями.

Можливо, для вас важливо, щоб за здоров’ям вашого члена сім’ї ретельно стежили, тоді варто звернути увагу на будинки, в яких є можливість надання медичних послуг. А якщо вам важливо, щоб ваша рідна людина відчував сімейну доброзичливу атмосферу і жив як вдома, зверніть увагу на маленькі пансіонати з невеликою кількістю гостей.

Пам’ятайте, що ви зможете регулярно відвідувати ваших близьких, тому не варто засмучуватися через можливу розлуку. І звичайно ж, комфорт і безпека життя ваших близьких не повинні страждати через громадську думку або стереотипи.