Переваги нашого приватного будинку для людей похилого віку в Києві
Цілодобовий догляд

Ми надаємо нагляд і догляд 24/7

Кваліфікований персонал

Професійні співробітники до кожного постояльця ставляться з особливою турботою і любов'ю

Різноманітне дозвілля

Прогулянки на свіжому повітрі, настільні ігри, конкурси, розважальні заходи

Медичні послуги

Щодня здійснюється контроль стану здоров'я підопічних

Збалансоване харчування

Ми забезпечуємо правильне повноцінне, збалансоване харчування з урахуванням всіх вимог

Умови для малорухомих

Спеціальне обладнання, ліжка з регулюванням головної секції, крісла-каталки, приліжкові столики

Приймаємо постояльців з діагнозами
Психічні розлади

Вікове слабоумство
Хвороба Альцгеймера
Деменція
Депресія
Неврози

Проблеми з пересуванням

Переломи різної тяжкості
Хвороба Паркінсона
Остеохондроз
Артрит
Варикоз

Проблеми з серцем

Серцево-судинні захворювання
Перенесений інсульт
Захворювання нервової системи

Проблеми з зором

Вікове слабоумство
Хвороба Альцгеймера
Деменція
Депресія
Неврози

Після виходу на пенсію люди в Україні часто почуваються самотніми, оскільки вдома близькі не завжди можуть приділити їм достатню кількість уваги. А якщо мова йде про інваліда, то йому потрібен специфічний догляд, який забирає значну частину часу. Розв’язати дану проблему допоможе дім престарiлих платного типу. Пансіонат пропонує якісний догляд за хворими в Києві, даючи їм можливість спілкуватися і цікаво проводити час разом. Ціна перебування в стінах приватного пансiонату для престарiлих визначається в залежності від умов і самопочуття людини. Скільки коштує подібний пансіонат для літніх людей, в чому його переваги та як розмістити свого родича в такій установі?

Дім престарiлих — коли він потрібен старому?

Будинок престарiлих потрібен літній людині в тому випадку, коли у неї немає рідних і близьких або вони не можуть правильно доглядати за старим. Приватні будинки престарiлих пропонують в Україні послуги з догляду за хворими за прийнятною ціною, створюючи їм відповідні умови для швидкого відновлення після перенесених хвороб і травм. Для інваліда пансіонат може надати доглядальницю, яка вдень і вночі буде поруч з ним, контролюючи самопочуття свого підопічного.

Багато молодих людей не наважуються здати свого родича на пенсії в дім престарiлих та залишають його вдома. Але іноді тільки персонал приватного інтернату, який пройшов профільну медичну підготовку може забезпечувати належний догляд за хворими людьми похилого віку. Знайти такий пансіонат можна в Києві, а двері центру відчинені для всіх жителів столиці та Київської області.

Як знайти хороший пансіонат для літніх людей?

В Україні функціонують будинки престарiлих, які фінансуються з державної скарбниці. Але такі установи рідко можуть запропонувати постояльцям ідеальні умови для життя і затишну домашню атмосферу. Тому краще всього довірити догляд за літніми установам приватного типу з перевіреною репутацією. Комерційний дім престарiлих приймає людей з Києва та області, надаючи хворим та інвалідам необхідні умови.Будинок Престарілих Київ

В Україні є установи, де можна недорого розмістити людини в похилому віці. Обираючи приватний будинок для престарiлих, корисно дотримуватися рекомендацій:

 • вивчити інформацію про рівень кваліфікації працівників пансіонату;
 • визначити види догляду за хворими в стінах установи та дізнатися ціну послуг;
 • ознайомитися з реальними відгуками про обраний пансіонат для літніх людей;
 • зібрати пакет документів для оформлення родича в пансіонат.

Елітний будинок престарiлих у Києві

Приватний пансiонат для престарiлих «Турбота» приймає людей з Києва та Київської області. Персонал пансіонату забезпечує кваліфікований догляд за хворими, створює комфортні умови для лежачих літніх постояльців. Саме тому даний дім престарiлих — кращий в Україні інтернат для хворих, інвалідів.

Потрапляючи в будинок інтернат престарiлих, літній постоялець отримує необхідний догляд за невеликою ціною. У стінах пансіонату він має можливість спілкуватися з людьми свого кола та цікаво проводити час у їх компанії. Пансіонат для літніх людей дає своїм підопічним можливість відчути домашній затишок і уникнути неприємного відчуття самотності.

Про наш приватний будинок для людей похилого віку в Києві

Пансіонат для людей похилого віку та інвалідів «Турбота» - це по-справжньому грамотний вибір

145+
задоволених клієнтів
119
положительных отзывов
28
позитивних відгуків
21+
нас рекомендують
номер економ в Будинку Престарілих в Києві

Економ клас

 • 5-6 чоловік в кімнаті
 • Стандартне харчування
 • Догляд за вимогою
Дізнатися вартість
номер стандарт в Будинку Престарілих в Києві

Стандарт

 • 4 людини в кімнаті
 • Стандартне харчування
 • Уважний догляд
Дізнатися вартість
номер полулюкс в Будинку Престарілих в Києві

Полулюкс

 • 3 людини в кімнаті
 • Покращене харчування
 • Прикріплена медсестра
Дізнатися вартість
номер люкс в Будинку Престарілих в Києві

Люкс

 • 1-2 людини в кімнаті
 • Збалансоване харчування
 • Прикріплена медсестра 24/7
Дізнатися вартість

У приватному будинку престарілих «Турбота» інваліди та літні люди спокійно живуть в комфортних умовах. У межах закладу в Києві старенькі повністю звільнені від усіх щоденних клопотів. Будинок для літніх людей має світлі кімнати, сучасні ліжка та територію для прогулянок на вулиці. А послужливий персонал не обділяє увагою жодного постояльця.

29.09.2020 Віра Фролова

«Турбота» — ідеальний будинок для пенсіонерів, де літні люди можуть спілкуватися один з одним і з користю проводити час за цікавими заняттями. Ціни прийнятні та залежать від умов проживання. У кімнатах є зручні ліжка та всі необхідні меблі. Персонал закладу стежить за дотриманням чіткого режиму дня, нагадує постояльцям про необхідність приймати ліки та виконувати приписи лікарів.

11.09.2020 Роман Копач

Потрапляючи в пансіонат для престарілих «Турбота», будь-який пенсіонер відчуває піклування та комфорт. Номери чисті та затишні. У них є все, що може знадобитися літній людині або інваліду для зручного відпочинку. Будинок престарілих розташований у тихій місцевості. Всі працівники установи дуже тактовні, надають літнім людям всю необхідну допомогу і постійно стежать за їхнім самопочуттям.

2.09.2020 Олена Ротар

Три роки тому в нашій сім’ї була важка втрата – помер батько. Наша мама не змогла легко перенести його смерть і вже через 2 місяці у неї стався інсульт. Лікарі сказали, що їй потрібен постійний догляд, але у мене немає можливості бути постійно поруч. Тому я звернулася в будинок “Турбота”. Тут моя мама почуває себе не кинутою, а отримує увагу і догляд в достатній кількості. Ще раз дякую!

25.08.2020 Ірина Шиліна
Відгуки наших клієнтів
Наші фахівці

Пансіонат для літніх людей: кого приймають в приватні центри?

В Україні приватні пансiонати для людей похилого віку на відміну від соціальних установ державного типу приймають не тільки самотніх пенсіонерів та інвалідів. Комерційний будинок престарiлих в Києві призначений для розташування лежачих хворих, які відчувають потребу в професійному догляді. У такий дім престарiлих можна оформити літню людину, що має близьких, які з певних причин не можуть давати старому достатню кількість уваги або перебувають за межами України.

Дім престарiлих знаходиться в Києві та готовий запропонувати кожному гостю спеціально підібрані умови розміщення. Хворі отримують в стінах пансіонату належний догляд. Ціна розміщення в пансіонаті для літніх людей залежить від декількох факторів, тому визначається індивідуально.

Приватні будинки престарiлих: умови проживання

Приватний пансіонат для літніх людей пропонує своїм підопічним різні варіанти розміщення в інтернаті Києва. Старих, які не потребують спеціалізованого догляду, можна поселити в кімнаті, облаштованій для кількох людей. Таке перебування в стінах будинку для людей похилого віку обійдеться недорого і дозволить пенсіонерам спілкуватися один з одним. Для лежачих хворих та інвалідів, які потребують особливого догляду облаштовано індивідуальні кімнати зі спеціальними меблями. Вартість окремої кімнати буде трохи вищою.

Пансiонат для престарiлих має у своєму розпорядженні затишні приміщення для комфортного сну всіх постояльців з Київської області та інших міст України. Вони доступні за прийнятною ціною, а поруч з установою обладнана ділянка для прогулянок. У приватному пансіонаті встановлені зручні меблі, в кімнатах регулярно проводиться прибирання, а біля малорухомих хворих постійно знаходиться доброзичливий персонал. Перед тим, як здати літнього родича в дім престарiлих, можна уточнити адресу установи в адміністратора, щоб особисто оглянути внутрішню обстановку пансіонату.

Будинок престарiлих в Києві: основні послуги

У стінах будинку престарiлих «Турбота» абсолютно всі пенсіонери, хворі та інваліди оточені увагою і знаходяться у спокійній домашній обстановці. Платний будинок престарiлих в Києві надає своїм постояльцям з усієї України повний спектр послуг, що мають різну ціну.

Лежачі хворі отримують в стінах будинку престарiлих повноцінний догляд. Для цілодобового спостереження за станом здоров’я старого в пансіонаті можна підібрати доглядальницю. Пансiонат для престарiлих також надає комплексний догляд за літньою людиною в Києві та Київській області, допомагає своїм постояльцям відновитися після перенесених хвороб. В Україні термін перебування в приватному пансіонаті обирається індивідуально.

Пансіонат для літніх людей: комплексний догляд за старими

Потрапляючи в будинок престарiлих, можна повністю забути про всі повсякденні клопоти. В інтернаті Києва працює висококваліфікований персонал, який доглядає за хворими. Приватний пансіонат для літніх людей — ідеальне місце для людини, якій потрібен постійний догляд і увага. Такий будинок престарiлих приймає постояльців з усієї України.

Елітний будинок престарiлих в Києві надає всім літнім людям повний спектр послуг:

 • періодичні медогляди літніх постояльців пансіонату з метою контролю стану їх здоров’я;
 • догляд за немічними хворими та старими, не здатними самостійно користуватися засобами гігієни;
 • допомога в переодяганні та прийманні їжі;
 • організація прогулянок і цікавого відпочинку для літніх пенсіонерів різного віку;
 • регулярне прибирання в житлових кімнатах і санвузлах будинку престарiлих;
 • смачне і збалансоване меню від дієтолога пансіонату за прийнятною ціною.

Приватний будинок престарiлих: турбота і спеціальний догляд за інвалідами

Будинок престарiлих в Києві — найкраще місце для хворих, які не здатні самостійно пересуватися. Притулок пропонує інвалідам кімнати з особливою обстановкою, яка полегшує догляд за знерухомленою літньою людиною.

Приватний будинок престарiлих Київ: ціна та відгуки
 • Вартість перебування літніх в будинку на проспекті Перемоги, м. Київ
 • Вартість перебування літніх в будинку с. Святопетровское, Київська область
 • Вартість перебування літніх в будинку Петропавлівська Борщагівка, м. Київ
Отримайте консультацію прямо зараз

  Наш приватний пансіонат для людей похилого віку “Турбота”, розташований в Київській області, являє собою справжню резиденцію для літніх підопічних. Філія будинку престарілих – це ансамбль затишного комфортабельного будинку для літніх людей, розміщеного на закритій затишній облагородженою території з парковими доріжками для прогулянок, зонами відпочинку. У пансіонаті для людей похилого віку все передбачено для проживання підопічних, організовані прекрасні умови для короткострокового і тривалого перебування літніх людей.


  Платний пансiонат для престарiлих «Турбота» розміщує у своїх стінах хворих з Київської області та інших куточків України, виконуючи функцію хоспісу. Приватний будинок престарiлих пропонує своїм лежачим постояльцям професійний догляд, ціна якого визначається станом здоров’я людини. У стінах будинку престарiлих літнім людям надаються такі послуги:

  • турбота про особисту гігієну людини, профілактика пролежнів;
  • цілодобовий контроль за станом здоров’я всіх знерухомлених мешканців приватного пансіонату для літніх людей;
  • дотримання приписів лікаря і чіткого розпорядку дня;
  • організація прийомів їжі, переодягань, прогулянок на свіжому повітрі біля пансіонату;
  • підготовка розваг у стінах пансіонату.

  Пансіонат для літніх людей КиївДім престарiлих у Києві: послуги доглядальниці

  Для цілодобового догляду за постояльцем будинку престарiлих можна підібрати досвідчену доглядальницю. Вона здійснює догляд за лежачими хворими вдень і вночі, допомагає інваліду з прийманням їжі та ліків, переодяганням і використанням засобів гігієни. Платна доглядальниця в пансіонаті контролює самопочуття літнього пенсіонера і може проводити різні лікувальні процедури, оскільки має профільну освіту.

  Приватний пансіонат для літніх людей надає послуги денної та нічної доглядальниці за доступною ціною. Така співробітниця бере на себе всі клопоти, пов’язані з доглядом за літніми хворими в інтернаті. Вартість доглядальниці визначається спектром послуг, які вона буде надавати людині. У пансіонаті Києва працює найкращий персонал України з багаторічним досвідом. Будинок для людей похилого віку ретельно відбирає з усіх кандидатур найввічливіших співробітників із високою кваліфікацією.

  Будинок для престарiлих «Турбота»: реабілітація для хворих

  Платний притулок «Турбота» для літніх є ідеальним місцем для швидкої реабілітації після перенесених недуг в оптимально підібраних умовах пансіонату. У цей період хворим потрібен постійний профільний догляд. Будинок для людей похилого віку приймає постояльців з Києва, Київської області та інших регіонів України з наступними діагнозами:

  • хвороба Альцгеймера;
  • переломи, різні недуги суглобів;
  • захворювання серця, судин;
  • розлади нервової системи, старече слабоумство;
  • синдром Паркінсона;
  • інфаркт та інсульт.

  Будинок престарiлих в Києві дає можливість людині, яка пережила хворобу або травму перебувати під регулярним медичним наглядом. Персонал пансіонату приватного типу здійснює висококваліфікований догляд за даною категорією постояльців. У пансіонаті можливо цілодобово стежити за станом психічно хворого. Співробітники пансiонату престарiлих надають літній людині допомогу у відновленні рухової активності, проводять призначені лікарем лікувальні процедури. Ціна таких послуг в Україні залежить від особливостей конкретного випадку.

  Пансіонат для літніх людей: подобове проживання

  Дім для престарiлих може запропонувати кожному пенсіонеру тривале перебування в стінах пансіонату або подобовий варіант розміщення літнього хворого в Києві та Україні. Коли людина має рідних і вони здатні здійснювати за нею догляд, то їй буде зручніше жити вдома. Але іноді близькі не здатні постійно опікуватися таким родичем. У цьому випадку його можна відвезти на невеликий період часу в приватний будинок престарiлих. Ціна подобового розташування в стінах будинку престарiлих залежить від загального стану і самопочуття літніх, а також від інших супутніх чинників.

  Пансіонат для літніх людей дозволяє рідним підопічних трохи перепочити від турбот, дає можливість людині похилого віку пожити в приватному пансіонаті серед інших мешканців установи такого ж віку. Потрапляючи в будинок для громадян похилого віку, пенсіонери спілкуються з іншими постояльцями інтернату, продовжуючи отримувати звичний щоденний догляд.

  Будинок престарiлих «Турбота»: плюси

  Оформляючи родича в пансiонат для престарiлих приватного виду, його близькі та рідні можуть не сумніватися в тому, що їх підопічному буде забезпечений належний догляд. Основні плюси платного знаходження інвалідів і літніх людей в стінах елітного будинку престарiлих:

  • ідеальні умови для гарного відпочинку старих і лежачих пенсіонерів;
  • денний і нічний догляд із відстеженням самопочуття і загального стану постояльців;
  • прекрасний шанс проводити час серед ровесників і людей зі схожими інтересами в рамках будинку престарiлих;
  • поживне харчування, приготоване по меню від досвідченого дієтолога пансіонату;
  • прийнятна ціна розміщення для мешканців похилого віку з Києва та Київської області;
  • цікаве дозвілля в стінах пансіонату;
  • ввічливий персонал з високим рівнем кваліфікації;
  • проста і швидка схема прийому будь-якого жителя України в будинок престарiлих у Києві.

  Приватний будинок престарiлих Київ: ціна та відгуки

  Вартість перебування літніх в будинку на проспекті Перемоги, м. Киев

  2-х місцевий Ціна: 15 000 грн 1-й і 2-й поверх, душ і туалет в кімнаті
  2-х місцевий Ціна: 9 000 грн Цокольний поверх, душ туалет на поверсі
  3-х місцевий Ціна: 10 000 грн Душ і туалет на 3-му поверсі
  4-х місцевий Ціна: 10 000 грн 2-й поверх, душ і туалет в кімнаті
  5-х місцевий Ціна: 10 000 грн 2-й поверх, душ і туалет в кімнаті
  1-но місцевий Ціна: 10 000 грн 3-й поверх, душ і туалет в кімнаті

  Вартість перебування літніх в будинку с. Святопетровское, Київська область

  1-но місцевий Ціна: 18 000 грн 3-й поверх, вихід на терасу, душ і туалет на поверсі
  2-х місцевий Ціна: 15 000 грн 1-й поверх, душ і туалет на поверсі
  3-х місцевий Ціна: 12 000 грн 3-й поверх, душ і туалет на поверсі
  4-х місцевий Ціна: 10 000 грн 1-й і 2-й поверх, душ і туалет на поверсі

  Вартість перебування літніх в будинку Петропавлівська Борщагівка, м Київ

  1-но місцевий Ціна: 28 000 грн 1-й поверх, вихід на терасу, душ і туалет в кімнаті
  2-х місцевий Ціна: 20 000 грн 1-й поверх, душ і туалет в кімнаті
  2-х місцевий Ціна: 13 000 грн 2-й поверх, душ і туалет на поверсі
  3-х місцевий Ціна: 12 000 грн 2-й поверх, душ і туалет в кімнаті
  4-х місцевий Ціна: 11 000 грн 2-й поверх, душ і туалет на поверсі
  2-х, 3-х, 4-х місцевий Ціна: 10 000 грн 3-й поверх, душ і туалет на поверсі

  Будинок для престарiлих у Києві — це сучасний і зручний приватний пансіонат для літніх людей, у межах якого можливий комплексний догляд за інвалідами. Численні позитивні відгуки від постояльців будинку престарiлих «Турбота» та їх рідних свідчать про те, що в даній установі створена необхідна обстановка для зручного перебування мешканців похилого віку.

  Будинок для громадян похилого віку пропонує цілодобову турботу про мешканців похилого віку з усієї України. Ціна такого догляду залежить від умов розміщення, стану здоров’я підопічного і його особистих вподобань. Потрапляючи в дім престарiлих, людина зберігає соціальне коло спілкування, взаємодіючи з людьми свого віку, що мають такі ж інтереси.

  Пансiонат для престарiлих приватного типу — це прекрасний шанс врятувати літнього від самотності після виходу на пенсію. В Україні філії таких пансіонатів є в різних містах. Вони забезпечують догляд та комфортний відпочинок всім своїм постояльцям, а ціна розміщення в такій установі розраховується індивідуально для кожного підопічного установи.

  Як же важливо відчувати турботу близьких, свою індивідуальність, і молодість. З роками – це почуття тільки посилюється. Всі ми згадуємо наших бабусь, дідусів, батьків з теплом в душі, просимо їх допомоги в наших щоденних справах, але приходить момент, коли допомога потрібна їм, в цей момент ми усвідомлюємо, що нам не вистачає часу на те що б в будь-яку хвилину бути поруч з ними. Для когось ця допомога полягає в побутовій рутині, а у когось є потреба у професійному та медичному догляді.

  Будинок пристарілих в Києві це місце, в якому працюють чуйні, кваліфіковані, досвідчені й уважні співробітники. Які своєю добротою і гостинністю допоможуть вашій рідній людині зрозуміти, що вона не самотня, забезпечать максимально комфортні і належні умови життя, щоденна турбота, догляд і прогулянки не залишать байдужим нікого.

  Доглянута зелена територія, свіже повітря, лавочки зі зручною спинкою зроблять прогулянки вашого близького незабутніми. У нас проживають найдобріші люди похилого віку, які спілкуються між собою, знаходять нові інтереси, пишуть неймовірні картини, влаштовують вистави, читають поезії, або співають пісні. Наші близькі нас виховали, дали нам можливість бути сильними і самостійними, подарували нам найважливіше, що у них було – час, тепер наша черга піклуватися про їхній комфорт і благополуччя.

  Будинок пристарілих в Києві

  Будинок пристарілих Київ ціни

  Кожна людина особлива і унікальна, тому ми знаходимо індивідуальний підхід до кожного постояльця. Будинок пристарілих в Києві ціни варіюються від різних факторів, а саме:

  • Розміщення;

  Поселення в кімнатах з різною кількістю людей, чим менше сусідів буде у вашої рідної людини, тим вище ціна за її проживання;

  • Стан здоров’я постояльця;

  Якщо літня людина в змозі себе обслуговувати, то ціна буде нижчою. Додаткові послуги по догляду за лежачими і літніми з труднощами пересування оплачуються окремо.

  • Харчування;

  Харчування для всіх постояльців збалансоване і смачне, ціна залежить від кількості разів в день, а також є додаткова можливість індивідуального харчування.

  • Додаткові послуги:

  Реабілітація – після різних захворювань, травм.

  Масажі – лікувальні, розслаблюючі, профілактичні.

  Прикріплена доглядальниця – цілодобово.

  Приватний будинок пристарілих Київ

  Приватний будинок пристарілих в Києві відкриває в собі безліч можливостей для наших постояльців, а саме:

  • Можливість привезти свою близьку людину до нас хоч на пару днів, забезпечивши цим її і ваш відпочинок, або поселити її на тривалий час;
  • Перед заселенням познайомитися з постояльцями і співробітниками;
  • Кожен наш гість радий знаходиться з нами, і ми робимо все для цього;
  • Цікаве дозвілля;
  • Великий спектр надання медичних послуг пацієнтам з різними захворюваннями;
  • Кабінет ЛФК;
  • Реабілітаційні кабінети;
  • Привітний персонал;
  • Смачне збалансоване харчування;
  • Медична допомога.

  Забезпечуючи високий рівень догляду за вашими близькими, ми враховуємо всі їхні побажання психологічні, фізичні і моральні. Завдяки вашим рідним ми стаємо кращими кожен день, ми прагнемо приділяти увагу і оточувати турботою кожного. Ви можете бути впевнені, що ваш близький літній родич щасливий, доглянутий, ситий і веселий.

  Пансіонат для літніх людей Київ

  Пансіонат для літніх людей Київ – це новий шанс побачити, як життя грає різнобарвними фарбами вашого родича, це затишок і турбота, усміхнений кваліфікований персонал і нові можливості.

  У пансіонаті літня людина відчуває себе як в санаторії, у неї є чіткий розпорядок дня, медсестри стежать за виконанням процедур, не залежно від стану постояльця, наші санітарки забезпечать його прогулянками на свіжому повітрі, збалансоване харчування, міцний сон, і багато іншого, що так складно здійснити в домашніх умовах. Пансіонат оснащений всім необхідним для різних захворювань у людей похилого віку.

  Спеціально обладнані кімнати для лежачих, а також для хворих з різними травмами. Завдяки спілкуванню вашого родича зі своїми однолітками, він стає відкритим, життєрадісним, знаходить нових друзів і знайомих. Спільними зусиллями наші постояльці знаходять собі захоплення і хобі по їх духу, а ми допомагаємо їм в цьому. Хтось захоплений настільними іграми, а хтось читанням книг, спільні перегляди фільмів і навіть мультфільмів дають вогник в очах, який радує весь персонал.

  Ми дуже раді, коли ви відвідуєте своїх близьких у нас, разом гуляєте по території, п’єте чай, і розмовляєте про все, що відбувається у вас в житті. Після таких зустрічей ваш родич щасливий і в очікуванні нової зустрічі прагне дізнатися щось нове, щоб поділиться цим з вами.